-->

Kuruluş Osman 72.Bölüm 2.Fragmanı

 Kuruluş Osman 72.Bölüm 2.Fragmanı

Kuruluş Osman 72.Bölüm 2.FragmanıKuruluş Osman 72.Bölüm 2.Fragmanı Htv'den herkese merhaba... Kuruluş Osman dizisinde vedalar başladı.

Diziye hangi karakterler veda edecek? Büyük savaş yaklaştı mı? Mari ve Nikola evleniyor mu? Osman bey'in büyük planı ne? Julia karakteri dizinin dengelerini nasıl değiştirdi?

Çok önemli bilgilerin olduğu videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayın. Kuruluş Osman dizisi birkaç bölümdür aksiyon dolu ilerlemeye başladı.

Dizinin reyting oranları rekor kırdı. İzleyiciler dizide yaşanan gelişmeleri merakla takip ediyor. Merak ettiğiniz tüm soruların cevabına geçmeden önce ilk olarak büyük savaşa değinelim. Bildiğiniz gibi dizide uzun bir zamandır bir savaş sahnesi yaşanmadı.

2.sezonda Osman bey birçok savaşa katıldı.

Ve dizide önemli savaş sahneleri çekildi. Ancak dizinin 3.sezonu başlamasına rağmen henüz dizide bir savaş sahnesi görmedik.

Peki dizide yeni bir savaş yaşanacak mı?

Daha önce dizide yeni savaşların yaşanacağını sizlere aktarmıştık. Zaten son zamanlarda dizide yeni bir savaşın yaşanacağı hakkında bilgiler veriliyor.

Özelikle de Gündüz bey karakteri sürekli büyük bir savaş çıkacak ifadelerini kullanıyor. Böylece dizide ilerleyen bölümlerde tekrardan önemli bir savaş yaşanacak.

Dizide herkesi şaşırtan gelişmelerden biride dizideki vedalar oldu. Gonca karakterinin diziye veda etmesi herkesi şaşırttı. İzleyicinin sevdiği bir karakter olan Gonca diziden ayrıldı.

Dizide yaşanan bu sürpriz vedalar devam edecek. Yakın zamanda diziye yeni karakterler katılacak. Ve bu karakterlerin diziye katılması için bu tarz vedaların yaşanması gerekiyor.

Bildiğiniz gibi Kuruluş Osman dizisi dönem dönem senaryo ve hikaye değişikliği yapıyor. Son zamanlarda Julia karakteri dizide ki etkisini arttırdı.

Dizide önemli işler yapan Julia önemli bir karakteri öldürdü. Ayrıca Kayı obasında ve diğer Türk obalarında yaşayan çocukları kaçırarak önemli bir hamle yaptı. Küçük çocukları Hristiyan yapmak isteyen Rogatus, Türklerin güçlenmesini engellemek istiyor.

Ancak Osman bey Rogatus'un yaptığı bu hamleye karşı önemli bir mücadele verdi. Dizide yaşanan sürpriz gelişmelerden biride Nikola ve Mari'nin evlilik gelişme oldu. Nikola süpriz bir şekilde Koses'e kız kardeşinle evlenmek istiyorum dedi.

Kuruluş Osman 72.Bölüm 2.Fragmanı

Koses bu istek karşısında stratejik bir karar verecek. Koses kız kardeşi Mari'nin bu evlilik teklifini kabul etmesini isteyecek. Çünkü bu evliliğin yaşanması Bizanslıları daha güçlü bir hale getirecek.

Koses Nikola'nın gücünü kullanmak istiyor. Bundan dolayı kardeşinin Nikola ile evlenmesini isteyecek. Ancak Mari bu evlilik teklifini kabul etmeyecek.

Çünkü Mari istemediği bir kişiyle evlenmek istemiyor. Turgut alp'e karşı ilgisi olan Mari ilerleyen bölümlerde Turgut alp ile evlenecek. Dizinin son bölümlerinde yaşanan aksiyon herkesi mutlu etti.

Bölümler ilerledikçe daha iyi bölümler ortaya çıkıyor. Özelikle de büyük savaşlar yaşandıktan sonra yeni reyting rekorları kırılabilir.

28.bölümde yaşanan büyük savaş sahnesi izleyici tarafından hala unutulamadı.

YouTube üzerinde milyonlarca izlenmeye ulaşan bu sahne herkesin beğenisini kazandı.

İzleyici aynı sahnelerin yeniden çekilmesini istiyor. Sizde bu konuyla ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kuruluş Osman dizisi dünyanın birçok ülkesine satılmaya devam ediyor. Yaklaşık 40 ülkeden izlenen dizi büyük bir başarı elde etti.

Bizlerde Htv kanalı olarak 1.sezondan itibaren sizlerle birlikte olduk. Kuruluş Osman dizisine çok önemli katkılar yaptık. Montajladığımız videolarımız dünyanın birçok ülkesine yayıldı ve paylaşıldı.

Htv kanalı bu başarıyı göstererek dizinin daha fazla izleyiciye ulaşmasını sağladı. Sizlerde kanalımızı hangi ülkeden takip ettiğinizi yorum kısmından bizlerle paylaşın.

Dizide merak edilen konulardan biride Cerkutay ve Aygül... Cerkutay ilk defa Aygül'e karşı olan ilgisini kendisine açıkladı. Ve kendisiyle evlenmek istediğini söyledi.

Ancak herkes olumlu bir cevap beklerken Aygül olumsuz bir yaklaşım gösterdi ve teklifi reddetti. Büyük bir üzüntü yaşayan Cerkutay ise bu cevap karşısında büyük bir şok ve üzüntü yaşadı. Peki Cerkutay ve Aygül arasında ilerleyen dönemlerde bir evlilik yaşanacak mı?

Bu 2 karakter arasında şuan için bir gelişme yaşanmasa da ilerleyen zamanlarda beklenen evliliğin yaşanmasını bekliyoruz. Sizde bu konuyla ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Dizide çok merak edilen konulardan biride Bala ve Malhun karakterlerine ne olacağı konusu... İzleyici Malhun karakteri diziye katıldığından beri Bala ve Malhun'u bir arada uygun görmedi.

Bu 2 çiftin dizide bir arada olması uzun bir süre boyunca kabul edilemedi. Şuanda bile bu 2 karakterin bir arada olmasını bazı izleyiciler doğru bulmuyor.

Zaten Osman bey Malhun karakteri ile mecbur kaldığı için evlenmişti. Bala hatunun çocuğu olmadığı için Malhun ile zorunlu bir evlilik yapan Osman bey artık istediği amaca ulaştı.

Beklenen veliaht Orhan Gazi sonunda doğdu. Peki Malhun ve Bala diziden ayrılacak mı? Şuan için bu 2 karakterin diziden ayrılması söz konusu değil. Ancak geçtiğimiz bölümlerde Malhun hatun'un bir sahnede söylediği sö.

التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016