-->

Kuruluş Osman 71.Bölüm 2.Fragmanı-Büyük İntikam Zamanı !!

 Kuruluş Osman 71.Bölüm 2.Fragmanı-Büyük İntikam Zamanı !!

Kuruluş Osman 71.Bölüm 2.Fragmanı-Büyük İntikam Zamanı !!


Kuruluş Osman 71.Bölüm 2.Fragmanı eğer zaaflarını kullanırsak fetihler yakındır abi onların çil yavrusu gibi dağılması için bizim birlik olmamız gerekmektadır.

Bizim de dahil olacağınız büyük bir cenk'in ayak seslerini işitirim. Bizim için hazırlığa ihtiyacımız yoktur. Allah yar ve yardımcımız olsun Osman bey .

zor bir oyun olacak. Benim yapacaklarım dan sonra bu topraklarda tek 1 türk bile kalmayacak, bu işi bitirmenin vakti geldi.

cenk ne kadar büyük olursa zafer de o kadar büyük olur. şimdi Zafer bizimdir. Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümünde hangi bomba olaylar bizleri bekliyor olacak?

Bu geçtiğimiz bölümde Osman bey kendisine yapılanlardan sonra nasıl büyük bir intikam alacak?

Mari ve kosesle anlaşan Turgut bey, Osman beye ihanet mi etti yeni bölümde bala hatuna veya Orhan beye birşey olacak mı?

Bala hatunun merakla beklenen çocuğu hangi muhteşem olayla birlikte doğacak ve bu geçtiğimiz bölümde kaçırılan çok önemli detaylar.

Kuruluş Osman 71.Bölüm 2.Fragmanı

Hepsi ve daha fazlası bu analizimizde olacak.

Hiçbir detayı ve hiçbir gelişmeyi kaçırmamak için bu analizin sonuna kadar dikkatli bir şekilde izlemenizi tavsiye ederim.

Herkese selamlar yepyeni bir kuruluş Osman dizisi analizimize daha hepiniz hoş geldiniz.

Kuruluş, Osman dizisi resmen sezon finali tadında bir bölümü daha geride bıraktı ve gözler yeni bölüme çevrildi.

Fakat yeni bölüme geçmeden önce kuruluş osmanlı dizisi yine bu sezonun en iyi reytingini bu geçtiğimiz bölümüyle aldı ve sonra da reytinglerde 10 barajını geçti.

Ayrıca kuruluş Osman dizisinin geçen haftaki bölümünün reytingi türkiye'deki diziler arasında birinci sırada yer aldı ve bu geçtiğimiz bölümde tek kelime ile mükemmeldi.

Inşallah kuruluş Osman dizisi bu hafta da tüm dizi kategorisinde yine reytinglerde birinci olur ve bu geçtiğimiz bölüm itibariyle de sizlere yaptığım birçok analizinde doğru çıktığını gördük.

2 hafta önceki detaylı analiz videomuzda en başta gence bey diziye geri döneceğini, hatta zabit semedovun kuruluş Osman setini geldiğini ve 1 2 bölüm içerisinde

gence beyi dizide görebileceğimizi söylemiştim ve Azerbaycanlı boksör zabit semedov, yani kuruluş Osman dizisindeki adıyla gence beyi bu geçtiğimiz bölümde gördük ve geçen haftaki analizimizde de bahsettiğimiz.

Aygül ve selcan hatun konuşmasında da selcan hatunun aygül'e aklını, başına toplamasını ve Cerkutaya gönlünü açmasını söyleyecektir demiştim.

ve Zaten selcan hatunda bu geçtiğimiz bölümde tam da söylediğimiz gibi ay gül'e tavsiyeler verdi ve son olarak bu geçtiğimiz bölüm ile ilgili yaptığımız geçen haftaki analizimizde

düşük bir ihtimalde olsa ya Orhan beyin ya da büyük ihtimalle kutsal emanetin kaçırılabileceğini söylemiştim ve bu geçtiğimiz bölüm sonunda da zaten kutsal emanet maalesef kaçırıldı ve katalanlarında senaryosunu çok uzun sürmeyeceğinden de bahsetmiştim.

Zaten Osman bey, geçtiğimiz bölümde katalanların başı anselmoyu öldürerek katalanların işini bitirdi yani önümüzdeki bölümlerde artık katalanları dizide görmeyeceğiz.

Başarılı alman aksiyon oyuncusu yazmeen baker kuruluş Osman dizisine dahil olmuştu ve dünkü bölümde de julia karakteri ile kendisini gördük.

Zaten pazartesi günü kanalımızın topluluk kısmında anlık olarak bu haberi sizlere duyurmuştuk.

ve Julia katalanların yerine ölüm melekleri ile birlikte diziye dahil oldu ve onların senaryosu da çok uzun sürmeyecek.

Tıpkı katalanlar gibi kısa süreliğine diziye dahil oldular ve onlar gibi diziye renk attıktan sonra senaryoları bitecektir ve kuruluş Osman dizisine dahil olan yeni düşmanların hep yaptığı birşey var.

O da gelirken ya birisini öldürürler ya da büyük bir olay çıkartırlar. Zaten bunu önceki düşmanların da yaptıklarından biliyoruz. Savaşçı jülya karakteri de diziye dahil olur olmaz. Gökçe hatun sonunu getirdi.

ve Böylelikle diziye de büyük bir giriş yapmış oldu ki zaten Gonca hatunun diziden ayrılmasının sebebi julia karakterinin diziye dahil olduğunda.

Diziye güzel bir giriş yapmak için birisini öldürme sebebiydi ve julia'nın da ilk kurbanı gonca hatun oldu ve önümüzdeki bölümden itibaren Gonca hatuna o veda edeceğiz.

Hatta Gonca hatun karakterini canlandıran emel dede'nin de bugün son set günüydü ve emel dede de son set çekimleri gerçekleştirerek kuruluş Osman dizisine bugün veda edecek.

Kendisine de bundan sonraki sanat hayatında başarılar diliyoruz.

Yeni bölümde Orhan beye ya da bala hatuna birşey olacak mı?

Öncelikle bu geçtiğimiz bölümün son sahnelerinde diziye yeni dahil olan julia Osman bey'in otağına kadar. Girmiş ve kutsal emaneti de elde etmişti.

En son olarak da bala hatun

ve orhan bey'in yanına kadar gelmişti ve yeni bölümde julia ya bala hatuna ya da Orhan bey zarar vermeye kalkarken işte o sırada bala hatun uyanacak ve julia ile otağın içinde güzel bir cenk sahnesi olacak.

Fakat bu cenk sahnesindee ne bala hatun ne de julia ağır bir yara almayacaktır. Julia tam bala hatunu öldürmeye kalkışırken dışarıda yani otağın önünde bazı hareketlilikler olacak.

Ve julia da bala hatuna fazla zarar vermeden oradan hemen ayrılmak zorunda kalacaktır. Ve bala hatunda yeni bölüm fragmanında gördüğü

التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016