-->

Kuruluş Osman 68.Bölüm 2.Fragmanı

Kuruluş Osman 68.Bölüm 2.Fragmanı

Kuruluş Osman 68.Bölüm 2.FragmanıKuruluş Osman 68.Bölüm 2.Fragmanı Ertuğrul oğlu Osman Bey, bir devlet kuracağız ilelebet payidar olacak. İnsanın ordusu cihanı yakar. Baş üstünde baş, taş üstünde taş koymayacağız.

Gayrı gazadan gazaya, zaferden zafere koşacağız. Geçen sezondan sık sık görmeye alışkın olduğumuz

Malhun Hatun ve Bala Hatun kavgalarını Daha ne kadar görmeyi devam edeceğiz ? Nikola'nın eline düşen Turgut Alp nasıl kurtulacak ? Tam da Osman beyi ziyareti sırasında papazı kaçırma olayı üstüne kalan Koses şimdi ne yapacak ?

Osman bey Koses'e inanacak mı ? Yoksa onu esir mi alacak ? Malhun Hatun'un babası Umur Bey Diziye geri gelecek mi ?

Bahadır'ın hain çıkması Malhun Hatunun otoritesini nasıl etkileyecek ? Koses ve Mari'nin bundan sonraki planları ne olacak ?

Hepsinin ve daha fazlasının cevabı bu videoda

İyi seyirler Malhun Hatun ve Bala Hatun sorusuyla başlayalım Geçen sezondan görmeye alışkın olduğumuz Malhun Hatun ve Bala hatun çekişmesini Bu sezon da görmeye devam ediyoruz.

Birçok izleyici Bu durumdan şikayetçi Ancak atladıkları bir şey var O da bu olayın gayet normal olduğu gerçeği Çünkü Bala Hatun Osman Bey'in ilk eşiydi Ancak Malhun Hatun ile varis için bir evlilik gerçekleştirdi.

ve Hiç kimse eşini başka bir hatun ile Paylaşmak istemez. O yüzden bu denli gerilimler Bana kalırsa gayet normal. Ama ilerleyen bölümlerde bu atışmalar çok masum kalacak. Ve daha büyük atışmaları göreceğiz.

Kuruluş Osman 68.Bölüm 2.Fragmanı Peki bu atışmaları temel sebebi ne olacak ?

Cevabı basit, Malhun Hatunun sağ kolu Bahadır. Aslında geçen sezon sizlere Bahadır'ın casus olabilme ihtimalini söylemiştik.

O zamanlar Togay vardı ve Togay ile işbirliği içinde olabilir demiştik. Ama Bahadır'ın casusluğu 3. sezona planlanmış. ve Koses ile işbirliği içinde.

Tıpkı çömlekçi'de olduğu gibi Bahadır da kendini ele verecektir. Bahadır'ın Malhun Hatunun adamı olması ve önceleri yine Malhun hatunun yardımcısı Zoe'nin hain çıkması.

Malhun Hatun İmajını Osman Bey'in gözünde bir hayli düşürecek. ve Bala Hatun'un da eline koz geçecektir.

Dediğim gibi bu olaydan sonra Bala Hatun ve Malhun Hatun gerilimi Hat safhaya çıkacaktır. Bir diğer soru ile devam edelim

Koses üstüne kalan suçlamalardan nasıl kurtulacak ? Ve Nikola'nın eline düşen Turgut Alp'e ne olacak ?

Kuruluş Osman 66. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin bu bölümünü takip etmek bir hayli güçtü. Çünkü bir sürü Entrika Ve herkesin birbirine oyun kurduğu bir bölümü geride bıraktık.

Koses Rogatus'a, Osman Bey Koses'e Sonrasında Rogatus karşılık olarak Koses'e oyun yaptı. ve Şimdilik işe yaramış gibi görünüyor. Peki Koses tamda Osman beyi ziyareti sırasında

Üstüne kalan bu suçlamalardan nasıl kurtulacak ?

Koses hem Karayel'in hemde Turgut Alp'in askerlerinin ölümünden sorumlu kişi. Ancak burada papazı alması için katalanları o göndermedi.

Bu yüzden Osman Bey'in elinden kurtulması için Aklıma iki ihtimal geliyor.

Koses ya rol yapmadan bu olayla bir ilgisi olmadığını Osman beye anlatacak ve Osman bey samimiyetine inanıp Onu serbest bırakacak.

Yada Koses'e güvenmeyip Onu esir alacak. Ancak Turgut Alp'in Nikola'nın elinde olduğunu öğrenince Turgut Alp kurtarmak için Nikola'nın zaafı olan Mari ve dolayısıyla Koses'i Serbest bırakmayı vad edecek.

Böylelikle koses kurtulacak diye düşünüyorum.

3. soru ile devam edelim

Malhun Hatun babası Umur Bey diziye geri gelecek mi ?

Kuruluş Osman'a yeni oyuncuların gelmesi ile kadro genişledi ve güzelleşti. Diziye yeni oyuncular dahil olurken

Bu zaman zarfında diziden ayrılan oyuncularda oldu. Bunlardan biri de Malhun Hatun babası Umur Bey Peki 3. sezonda göremediğimiz Ve kutsal toprakları ziyarete gittiği söylenen Umur Bey

Diziye tamamen veda mı etti ?

Ya da ilerleyen bölümlerde tekrardan umur beyi

Dizide görebilir miyiz ?

Geçen sezon yaptığım analiz videolarında Umur Bey'in dizideki tek rolünün Osman Bey ile tartışmak olduğunu Osman Bey Malhun hatun ile evlenince de

Osman bey ile araları düzeleceği için rolünün biteceğini Ya Şehit olarak ya da bir sebepten diziye veda edeceğini söylemiştik.

Bu sezon dediğimiz gibi oldu Umur Bey'in artık dizide hiçbir rolü kalmadı ve bu saatten sonra da diziye döneceğini düşünmüyorum

Dönerse bile Tıpkı Şeyh Edebali gibi çok nadir görünecektir Artık dizide Umur Bey üzerinden bir konu işlenmeyecek. Sıra geldi Bir sonraki soruya

Koses ve Mari'nin bundan sonraki planları ne olacak ?

Bildiğiniz üzere malhun Hatun ve Bala Hatun gerilimi Son sürat devam ediyor Belki 3. sezon Orhan'ın doğması ile birlikte ve Ardından bala hatun da gebe kalması gerileme son verir diye düşündük

Ama hiç öyle olmadı Malhun hatun şimdiden Orhan'ı Bala Hatun'un doğmamış bebeği ile kıyaslamaya başladı Bu iki Hatun aralarındaki gerginlik

Deyim yerindeyse düşman tarafının da ellerini ovuşturmasına Ve onların hain planlarını da fırsat sunuyor.

Son fragmanın gelmesi ile bu olaya şahit oldu. Mikail Koses'in kardeşi Mari Fragmanda Osman Bey'in eşleri nin gizli Savaşı öyle keyifliydi ki insan o savaşa dahil olmak istiyor demekte.

Koses ve mari'nin Artık bir sonraki planları belli oldu iki hatun arasında fitne sokarak gerilimi iyice tırmandırmak.

Osmanالتعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016