-->

Kuruluş Osman 3.Sezon Tanıtımı

 Kuruluş Osman 3.Sezon Tanıtımı

Kuruluş Osman 3.Sezon TanıtımıKuruluş Osman dizisinde 3.sezon başlıyor. Diziye yeni katılan oyuncu Can Bartu Arslan, hangi karaktere hayat verecek?

Nikola karakteri 3.sezonda olacak mı? Diziye yeni katılan kadın oyuncular kimler? Oğuzhan Karbi, hangi karaktere hayat verecek? Turgut alp geri dönecek mi?

Çok önemli bilgilerin olduğu videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayın. Kuruluş Osman dizisinde önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Diziye birçok yeni oyuncu katıldı. Dizinin 3.Sezondaki hikayesinde yer alacak olan karakterler diziye katılmaya devam ediyor.

Peki diziye hangi ünlü oyuncular katıldı?

İlk olarak Can Bartu Arslan isimli genç oyuncuya değinelim. Kuruluş Osman dizisine sürpriz bir oyuncu katıldı. 22 yaşındaki genç oyuncu Can Bartu Arslan dizinin yeni sezonunda sizlerle olacak.

Peki Can Bartu Arslan hangi karaktere hayat verecek?

Bu genç oyuncunun Orhan Gazi karakterine hayat vermesi bekleniyor. Çok başarılı bir oyuncu olan Can Bartu Arslan, diziye önemli bir heyecan katacak.

Osman bey ise oğlu Orhan Gazi'nin gelmesiyle daha çok güçlenecek. Ayrıca yeni sezonda Baba - Oğul arasında aksiyon dolu sahneler yaşanacak.

Sizce Can Bartu Arslan hangi karaktere hayat vermeli?

Sizde görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. Diziye yeni katılan erkek oyunculardan biride Oğuzhan Karbi oldu. Ünlü oyuncu Oğuzhan Karbi'nin diziye katılması büyük heyecan yarattı.

Çok sevilen ve binlerce takipçisi olan Oğuzhan Karbi'nin hangi karaktere hayat vereceği ise şuan belli değil. Medyada ise Oğuzhan Karbi'nin Turgut alp karakterine hayat vereceği iddia edildi. Ancak şuan için resmi olarak böyle bir gelişmenin olmadığını sizlere aktaralım. Turgut alp karakteri ise 3.sezonda en çok merak edilen karakterlerden biri olarak dikkat çekiyor.

2 sezondur dizide gösterilmeyen bu karakterin 3.sezonda dizide olması bekleniyor.

Peki Turgut alp karakteri yeni sezonda dizide olacak mı?

Daha önce bu konuyla ilgili birçok kez önemli açıklamalar yapmıştık. Turgut alp karakterinin 3.sezonda diziye katılma ihtimali artık çok yükseldi demiştik.

Peki bu ifadeyi neden kullandık?

Bildiğiniz gibi Kuruluş Osman dizisinin 3.sezonunda İnegöl kalesiyle ilgili önemli gelişmeler yaşanacak. Turgut alp ise İnegöl kalesinin fethini sağlayan önemli bir tarihi kahramanımız.

Bundan dolayı bu karakterin yeni sezonda dizide olması bekleniyor. Ancak bu karakteri geçmiş dönemde canlandıran Cengiz Coşkun'un yeniden bu karakteri canlandırma ihtimali çok düşük.

Merak edilen karakterlerden biride Nikola... Son günlerde bazı medya ajanslarında Nikola'nın diziden ayrıldığı iddia edildi.

Peki Nikola karakteri diziden ayrıldı mı?

Medyada çıkan bu haberlerin yalan olduğunu sizlere aktaralım. Nikola karakteri dizinin 3.sezonunda bulunması gereken en önemli oyuncu.

3.sezonda İnegöl kalesini korumakla görevli olan bu karakter diziden ayrılmadı. Ve Osman bey ile büyük bir mücadele içinde olacak. Diziye erkek oyuncuların dışında ise birçok yeni kadın karakter dahil oldu.

Peki diziye yeni katılan kadın karakterler kim?

Kuruluş Osman dizisine Deniz Barut, Bilgi Aydoğmuş ve Şeyma Korkmaz katıldı. Çok önemli kadın oyuncuların diziye katılması herkesi heyecanlandırdı.

Özelikle de Bilgi Aydoğmuş isimli 23 yaşındaki genç oyuncunun hangi karakteri canlandıracağı merak ediliyor. Bunların dışında ise Deniz Barut ve Şeyma Korkmaz gibi önemli oyuncular diziye katıldı.

Birçok önemli projede yer alan Deniz Barut ve Şeyma Korkmaz'ın hangi karakterlere hayat vereceği ise merak ediliyor. Dizinin tanıtımları ve fragmanları ise Eylül ayının içinde sizlerle paylaşılacak.

Daha önce bu konularla ilgili önemli bilgileri sizlere vermiştik. Kuruluş Osman dizisi Ekim ayında yeni bölümüyle sizlerle olacak. Herkesi şaşırtan sürpriz gelişmelerden biride Burak Özçivit'in yeni imajı oldu.

Burak Özçivit saçlarını daha çok kısaltarak sürpriz bir imajla ekranlara çıktı. Peki Burak Özçivit'in 3.sezonda ki imajı böyle mi olacak?

Bu konuyla ilgili şuanda yeni bir gelişme yok. Osman bey karakterinin 3.sezonda farklı bir imajla ekranlara çıkması bekleniyor. Ancak bu şekilde daha kısa bir saç modeli beklenmiyordu.

Karakterin başına peruk veya yapay bir saç takılabilir. Bundan dolayı şuan için yeni imajın nasıl olacağı belli değil.

Özeliklede bu şekilde kısa bir saç modeli ile karakterin 3.sezona başlaması herkesi şaşırtacaktır. Fakat bu saç modelini beğenen bazı izleyicilerin olduğunu da gördük.

Sizce Osman bey karakteri 3.sezona hangi saç modeliyle çıkmalı?

Sizde görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. Merak ettiğiniz konulardan biride 3.sezonun başlama tarihi...

Kuruluş Osman dizisinin 3.sezonu Ekim ayında başlayacak. Ekim ayının ilk haftasında dizi 65.bölümüyle ekranlara gelecek.

Dizinin 3.sezon tanıtımları ise Eylül ayının ortalarına doğru paylaşılacak. Böylece dizinin tanıtımları Eylül ayında, başlangıç tarihi ise Ekim ayında olacak.

Dizinin yeni sezonun çalışmaları başladı. Ayrıca diziye yeni katılan karakterlerinde çalışmalara başladığını ifade edelim. Videomuzun sonuna geldik. Paylaşımlarımızdan haberdar olmak için kanalımıza.

التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016