-->

Kuruluş Osman 3. Sezon Fragmanı [Subtitle Eng]

 Kuruluş Osman 3. Sezon Fragmanı [Subtitle Eng]

Kuruluş Osman 3. Sezon Fragmanı [Subtitle Eng]Kuruluş Osman 3. Sezon Fragmanı [Subtitle Eng] Ve yeni sezonla ilgili birbiri ardına gelen haberler onları daha da heyecanlandırıyor. 3. sezon yaklaşırken Hayranlar giderek daha fazla endişeleniyor

Bazı karakterler diziden ayrıldı Seriye birçok yeni karakter katılırken Kuruluş Osman dizisinin bütçesindeki artış haberi ve bunun nedeni de ortaya çıktı hakkında da konuşacağız

Kuruluş Osman dizisi ekibi neler izliyor ve neler saklıyor?

3. Sezon afişi geç mi çıkacak?

3. sezon yeni bir dönemin başlangıcı olacak.

Yeni sezon birçok yeni yüzün yanı sıra yeni bir hikayeyi de beraberinde getirecek. Ayrıca diziye hangi yeni karakterlerin dahil olduğu hakkında da konuşacağız.

Ayrıca kimin hangi rolde görüneceğini de söyler misiniz?

Bugünkü videomuzda Aygül Hatun'un oğlu Kayı Alp'in hain olup olmayacağından bahsedeceğiz.

Osman Bey beklenmedik bir şekilde çok kısa saçlı görünecek mi?

Bu Turgut Alp hayranlarına kötü haber Köse Mihal ve Akçakoca'nın tarihine de bakacağız. ve rolleri için görünecek aktörler.

Her şeyin tüm detaylarını öğrenmek için videoyu sonuna kadar izlemelisiniz. Ve kanalımıza abone olun Kuruluş Osman dizisi hayranlarının sabrını sınıyor Geçen sezonun bitmesine uzun bir süre olmasına rağmen, Kuruluş Osman ekibinden yeni sezon için büyük bir haber yok.

Yeni sezonun ne zaman açılacağına dair herhangi bir bilgi de yok. Yeni sezonun oyuncu kadrosundaki değişiklikler sürekli hayranları cezbetmektedir. Kuruluş Osman dizisinde birçok oyuncunun rol aldığından bahsetmiştik.

Ama merak edilen şey dizide nasıl görünecekleri. Turgut Alp'in ardından dizide bekleyen büyük isimler ise Köse Mihal ve Akçakoca. Önümüzdeki sezon farklı bir dönem göreceğiz

Bu da dizinin bütçesini artırarak tahmin ediliyor. Yani, büyük savaşlar ve tehlikeli düşmanlar. Bununla da kalmayıp, Osman Bey ile onun en güçlü müttefiklerini göreceğiz.

Osman Bey'in tarihi ortaklarından bahsetmek akla hemen Köse Mihal ve Akçakoca isimlerini getiriyor. Birçok videomuzda bu iki karakterden defalarca bahsettik.

Bu karakterlerin her ikisinin de gelecek sezona katılma şansı çok yüksek Bu rolü hangi aktörlerin oynayabileceği hakkında konuşmadan önce bir izleyici talebini yerine getirin Seyircimiz Köse Mihal ve Akçakoca'nın tarihi detaylarını bilmekte ısrar etti.

Aslında uzun zamandır videolarımızda bahsetmiştik. Ama Köse Mihal'in karakterine şöyle bir göz atmak bile şunu gösteriyor. Köse Mihal, Osman Bey için büyük bir tarih casusuydu.

Köse Mihal, Harmankaya valisi olan bir Rumdu. Gerçek adı Mikhael Kosses'ti. Harmankaya'nın yanı sıra kontrolü altında kaleleri de vardı.

Güçlü bir Bizans valisiydi. En büyük başarılarından biri de Osman Bey'e büyük bir Bizans valilerinin hayatlarını kurtarmak ve zaferlerinin önünü açmak için yaptıkları bir hiledir.

Sadece bu değil, Bursa zaferinde Orhan Gazi'yi desteklemişti. Bursa kuşatması yaklaşık 10 yıl sürdü Köse Mihal, Müslüman olmadan önce de

Desteklenen Osman Bey, bu da onun yüksek ahlakı hakkında çok şey söylüyor. Köse Mihal'in Osman Bey'den etkilenerek Müslüman olduğu söylenmektedir.

Ancak bazı tarihçilere göre, bir rüya gördü ve sonra Müslüman oldu Müslüman olduktan sonra adı Abdullah Mihal Gazi olarak değiştirilmiştir. Birçok savaşta Osman Bey'in yanında yer alan ilk Bizans valisidir.

Tarih göstermiştir ki Köse Mihal ırkı, Osmanlı İmparatorluğu tarihinde Mihal Olu olarak bilinen, Osmanlı'ya da çok bağlıydı.

Ayrıca Akçakoa, Osman Bey'in tarihi ortaklarından biridir. kim tarihte önemli bir rol oynamıştır. Bunu zaten ayrıntılı olarak açıkladık

Öğrenmek için açıklamadaki bağlantıyı takip edin Yeni sezonda birçok kadın ve cesur asker dahil olmak üzere birçok yeni karakter yer alacak. Son günlerde diziye dahil olan birçok yeni isim ortaya çıktı.

Bunlar Görkem Doğan, Rüzgar Aksoy ve Oğuzhan Karbi'dir. Oğuz Han Karabi'nin Osman Bey'in askerlerinden biri olduğu iddia ediliyor. İş meselesiyse, ya yakınlardaki bir aşiretten Osman Bey'e destek için geldi.

Ya da Köse Mihal rolünü oynayabilir. Görkem Doğan da diziye katılacağını sosyal medya hesabından duyurdu. Sizce bu oyunculardan hangisi hangi rolde daha iyi görünecek?

Kimin hangi rolde görüneceği konusunda şüpheler ve diziye kimler dahil oldu Kuruluş Osman'ın ekibinin sessizce oruç tutmasından kaynaklanıyor. Kuruluş Osman dizisi ekibi geçen sezonun sonundan bu yana tamamen sessizliğini koruyor.

Onlardan tek bir küçük haber yok Kuruluş Osman dizisinin çekimleriyle ilgili hiçbir şey paylaşılmadı Baştan sona her şey gizlice yapılıyor Her şey gizli yapılır Ve sonra böyle bir durumda, birdenbire Osman Bey'in bazı resimleri Dizinin ana karakteri sosyal medyada paylaşılıyor Saçlarının çok kısa kesildiği


التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016