-->

Kuruluş Osman 57.Bölüm 2.Fragmanı

Kuruluş Osman 57.Bölüm 2.Fragmanı

Kuruluş Osman 57.Bölüm 2.Fragmanı dizisinde sezon finali yaklaşıyor. Osman bey 3.sezonda hangi imajla karşımızda olacak? Dizinin 3.sezonunda hangi karakterler olmayacak?

Selçuklu Devleti, Osman bey'e hangi desteği verecek? Lena diziden ayrıldı mı? Dizide hangi süpriz gelişmeler yaşanacak?

Çok önemli bilgilerin olduğu ve merak ettiğiniz birçok soruya cevap verdiğimiz videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayın.

Kuruluş Osman dizisinde geri sayım başladı. Sezon finaline artık sayılı bölümler kaldı. Daha önceki videolarımızda sizlere dizinin en az 60.bölüme kadar gideceğini aktarmıştık.

Böylece artık 2.sezonun sonlarına yaklaştık. Bu sezon Osman bey için çok duygusal bir sezon oldu. Ayrıca Osman bey istediği devleti kurmak için büyük bir mücadele verdi.

Önce babası Ertuğrul bey'in ölümüyle sarsılan Osman bey, daha sonra ise Kayı Obasının yeni lideri olmuştu. Büyük bir sorumluluk alarak Kayı Obasının liderliğini üstlenen Osman bey, uzun zamandır hayalini kurduğu hedefe ulaşmıştı.

Ancak bu kezde Dündar bey yaptığı ihanetlerle Osman bey'i zor durumda bırakmıştı. Yaptığı ihanetlerin bedeleni ölümle ödeyen Dündar bey, diziye çok duygusal bir sahne ile veda etmişti. Ve son olarakta Osman bey abisi Savcı bey'i kaybederek büyük bir üzüntü içine girdi.

Çok duygusal ve mücadele dolu bir sezonu geride bırakan Osman bey, artık son hedefine odaklandı. Peki bu hedef ne?

Osman bey, Domaniç savaşına girerek yeni bir zafer kazandı. Domaniç savaşını kazanarak yeni bir bölgeyi kendi topraklarına kazandıran Osman bey,düşman cephesini endişelendirdi.

Her ne kadar bu savaşta Savcı bey'in ölmesi herkesi üzsede bu acı vedanın ardından çok önemli gelişmeler yaşanacak.

Dizinin önümüzdeki bölümlerinde uzun zamandır konusu işlenmeyen Selçuklu Devleti sahneye çıkacak.

Kuruluş Osman 57.Bölüm 2.Fragmanı Peki Selçuklu Devleti neden ortaya çıkacak?

Osman bey'in Domaniç savaşını kazanması birçok Türk bölgesinde önemli bir etki yaratacak. Böylece Osman bey'in zaferini birçok kişi duyacak.

Ve Osman bey önemli bir şöhret kazanacak. Bu zaferden haberi olan Selçuklu Devleti ise Osman bey'e bazı destekler vermek için harekete geçecek.

Sonuç olarak Osman bey birçok Türk bölgesinden destek alarak yeni hedefine ulaşacak. Dizide merak edilen konulardan biride Lena oldu.

Çok muhteşem bir oyunculuk performansı sergileyerek herkesin beğenisi toplayan Seray Kaya, diziye veda etti.

Verdiği tepkilerle akıllarda iz bırakan Seray Kaya, önemli bir sezonu geride bıraktı. Bu karakterin 3.sezonda bir konusu olmayacağı için diziye veda etti. Çünkü Savcı bey'in diziye veda etmesinden sonra Lena'nın dizide ki hikayesi sona erdi.

2.sezona damgasını vuran aktörlerden biri olan Seray Kaya, izleyicinin takdirini topladı. Bizlerde Htv kanalı olarak Seray Kaya'yı çok sevdiğimizi belirtmek isteriz. Zaten uzun zamandır kendisine olan desteğimizi birçok videomuzda dile getirdik.

Lena'yı hep güzel duygularla ve güçlü bir kadın olarak hatırlayacağız. Sizde Lena karakteriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Ayrıca Lena'yı 3.sezonda göremesekte oğlu Ertuğrul'u görebiliriz. Çünkü Osman bey'in bu konuyla ilgili önemli detaylar verdiğini gördük. Dizinin 3.Sezonunda hangi karakterlerin dizide olacağı ise merak konusu oldu.

Bu sezon birçok karakter diziye veda etti. Bundan dolayı yeni sezonda farklı bir dönem başlayacak. Peki hangi karakterler 3.sezonda dizide olacak?

Şuan için Göktuğ, Cerkutay, Gündüz ve Aygül'ün kesin olarak 3.sezonda olacağını düşünüyoruz. Çünkü bu karakterlerin dizideki hikayesi devam edecek.

Eğer sürpriz bir gelişme olmazsa bu karakterleri 3.sezonda tekrardan göreceğiz. Bu isimlerin dışındaki karakterlerle ilgili ise şuanda bir bilgi yok.

Sizce 3.sezonda hangi karakterler olmalı? Kuruluş Osman 57.Bölüm 2.Fragmanı

Sizde düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. 3.sezonda merak edilen konulardan biride Osman bey'in yeni imajı olacak.

Her sezon farklı bir imaj ile karşımıza çıkan Osman bey, yeni sezonda tekrar imaj değişikliği yapacak.

Peki Osman bey'in yeni imajı nasıl olacak?

3.sezonda Osman bey'in tekrardan saçlarını uzatacağını düşünüyoruz. Böylece Osman bey 3.sezona efsane bir giriş yapacak.

Sizce Osman bey'in yeni imajı nasıl olmalı?

Sizde görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. Videomuzun sonuna geldik. Sizde görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Ayrıca paylaşımlarımızdan haberdar olmak için kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın. Bir dahaki videomuzda görüşmek üzere...


التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016