-->

Kuruluş Osman 56. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 56. Bölüm 2. Fragmanı Gaza için Fetih için düştüğümüz yollarda halimiz nice olmuştur. sen hala sabır dersin Ya tuzağa düşüreceğiz Ta da şerefli bir ölüm bekler bizi aklımızla da yeneceğiz Başlıyor.

Bizlere destek olmak için videomuzu beğenip kanalımıza abone olabilirsiniz.

Umur Bey kızı Malhun Hatunu neden sürgün etti? Osman bey Malhun Hatun'un sürülmesine izin verecek mi? Yarhisarlı hain Dimos Kayı Obası'na karşı ne yapacak? 120 bin aboneye özel gümüş yüzük çekilişi sonuçları!

Hepsi ve daha fazlası bu videomuzda. Herkese selamlar dostlarım. Bizim yarenliğimizde unutmak yoktur. Yiğit dediğin dertle yanar aşkla pişer.

Osman Bey'in Malhun Hatun'a olan can borcunu Osman Bey ödemiş olsa da bakışları gözümüzden kaçmadı.

Osman Bey ile Malhun Hatun senaryosu değişmeye başladı. Malhun Hatun'un Umur Bey'in sözünü çiğnemesi, Osman Bey'e yardım etmesi Malhun Hatun'u izleyicinin sevmesi içindir.

Birbirlerinin hayatını kurtaran Osman Bey ve Malhun Hatun'u bundan sonra daha yakın göreceğiz.

Dizinin dün en güzel sahnesi sizce hangisiydi?

Biz Simon'un öldürülmesi diyoruz ve görüşlerinizi bekliyoruz. 120 bin aboneye özel çekiliş başlatmıştık. Videomuzu sonuna kadar izleyerek çekiliş sonucumuzu görebilirsiniz.

Çekilişlerimizden haberdar olmak için kanalımıza abone olup bildirimleri açabilirsiniz. Videomuzu beğenmeyi ve görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Hazırsanız hep birlikte videomuza geçebiliriz. İyi seyirler!

Umur Bey kızı Malhun Hatunu neden sürgün etti?

Umur Bey son zamanlarda ne Aya Nikola ile ticaret işbirliğinden Ne de Osman Bey'in vereceği yerleşecekleri yerden vazgeçmiyor.

Malhun Hatun'un Osman Bey'in abisinin himayesinde savaştığını Bahadır'dan duyan Umur Bey Malhun Hatun'un Osman Bey'e karşı bir şeyler hissettiğini anladı.

Malhun Hatun kendisinden taviz vermeyen bir bey kızı. Fakat Umur Bey Osman'ın sözünden çıkmadığını gördü. Bu nedenle Malhun Hatun'u Osman Bey'den uzaklaştırmak istedi.

Malhun Hatun ile Umur Bey'in son konuşmalarında Malhun Hatun Osman Bey'in Togay ve Aya Nikola birleşmesine karşı Kayı Obası kalmayacak.

Osman Bey'e yardım edeceğiz değil mi baba? diye sorduğunu gördük. Umur Bey Aya Nikola ile ticaret için kötü olmak istemiyor. Daha da önemlisi Osman Bey ile Aya Nikola'nın savaşında

Umur Bey boşluktan istifade bir Türk Beyi olarak İnegöl'ü almak istiyor. Umur Bey Malhun Hatun'un kendisini dinlemeyip Osman Bey ile savaşmasından sonra Malhun Hatun'u Engürü'ye sürgün edecektir.

Peki! Osman bey Malhun Hatun'un sürülmesine izin verecek mi?

Osman Bey kendisine yardım eden, Kendisi için canını hiçe sayan, babasının sözünden çıkmadığı halde Babasını bile karşısına alan Malhun Hatun'un sürülmesine izin vermeyecektir.

Malhun Hatun'a "Malhun Hatun, madem ki benim yüzümden sürgün yedin, bundan sonra yerin kayı obasıdır!"

Diyerek Malhun Hatun'u kendi himayesi altına alabilir. Osman Bey Malhun Hatun'un sürülmesine böylece izin vermeyecektir. Fakat Umur Bey'i de karşısına alıp Malhun'u sürmemesi için konuşabilir.

Malhun Hatun'un babasından daha yiğit olduğunu söyleyen kaç kişiyiz?

Beğeni butonu çöksün istiyoruz. Yarhisarlı hain Dimos Kayı Obası'na karşı ne yapacak?

Aya Nikola ile Yarhisar Tekfuru aralarında anlaşma yaptılar. Yarhisar halkının Yarhisar'da vergilerden kaçıp Osman Bey'in yanına sığınmalarından sonra Yarhisar halkının Yarhisar'da vergilerden kaçıp Osman Bey'in yanına sığınmalarından sonra Dimos'un ilk yaptığı eylem Simon'un öldürülmesine neden olmaktı.

Simon Osman Bey'in planlarını uygulayıp Petrus ile kurtulmayı hayal ederken Sonu Aya Nikola'nın elinden oldu.

Dimos Simon'un Osman Bey'in elinde başka bir adam daha vardı Ki başka adam dediği kişi Petrus ikisi tutsaklardı demesi üzerine Aya Nikola'nın Petrus ve Simon'un hain olduğu konusundaki şüphelerini haklı çıkarttı.

Dimos Aya Nikola ve Yarhisar Tekfuru'na haber uçurmaya bir süre daha devam edecek. Osman Bey gelen halkın içerisinde hain olabilir takip edesiniz demesi üzerine Devamlı obaya giren çıkan Yarhisar Halkının takip edilmesi sonucu Dimos'un hain olduğunu ortaya çıkacaktır.

Osman Bey Dimos'un hain olduğunu öğrendiğinde Dimos üzerinden planlar kuracaktır. Fakat bu durum birkaç bölüm daha sürebilir.

Hazırsanız hep birlikte 120 bin aboneye özel başlatmış olduğumuz gümüş yüzük çekilişinin sonuçlarına geçiyoruz.

التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016