-->

Kuruluş Osman 54. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 54. Bölüm 2. Fragmanı En ilgi çekici sorularınızın cevapları hakkında size bilgi vereceğim Ve 54.Bölümdeki bombalama olayları!

Dizide Osman Demagh soyundan bal dizisinden neden devam etmiyor? Tujay Osman beynin yanında mı yoksa Nicolas'ın yanında mı olacak? Nicola söğüse saldıracak mı? Adam Kelitchi organizasyonun kadrosuna katılacak mı?

Dündar Bey 54. bölümde ölecek mi yoksa Kayı obasından kaçabilecek mi? Peter ve Simon ölecek mi? Her detayı kaçırmamak için videoyu beğenmeden izlemeye çalışın!

Kanala abone olup bildirim zilini açarak anında bildirim alabilirsiniz. Gelecekteki tüm videolarımla. İkinci Sezonun başında katıldığı Malhun Khatun ile evlenecek.

Vakıf çalışanları için Osman Bey ilerleyen bölümlerde Malhun Khatoon'a neden bazı izleyiciler katıldı? Osmanlı Vakfı çalışanları, Osman seni niye bu kadar çok sevdi, bal kızı, niye? Osman'ın bal şapkasından çocuğu yok mu?

Sadece Pala Hat isminde bir şapkası olduğunu yazıyor. İkinci kaynakta Osman Brin, Malhoun ve Bala adında iki kız olduğunu yazdı. Hatton.

düşünüyorum ! Ama tüm çocukların Osman Bey'den tarihte doğanlar Malhoun dizisinde rol alacak! Bu konu hakkında ne düşünüyorsun, bir bölümde fikir verebilirsin Yorumlar.

Dizide göremediğimiz trendi iki bölüm boyunca göreceğiz. Bölüm 54, Bölüm 52'de Nikolai, Osman Bey'e gitmek için nereye gideceğini anlattı.

Hem Babürler hem de Toja vurdu. Toujay 54.Bölüm'de Nicolas Osman Bey'in nerede olduğunu söylediğini öğrenecek ve

Her iki taraf da Nicolas ile Osman Bey arasındaki savaşa katılmayacak ve katılmayacaktır. Özellikle Nikolai'ye yardım ediyor.

Sadece uzaktan izle!

Önümüzdeki sezonlarda togay ve nikola da çok iyi olacak, kiminle savaşacaklar? Osman Bey'e ya da Togay'a müttefik olarak Nikolay ile işbirliği yapmayacak ve deneyecektir.

Nikola'dan intikam alın. Bu konu hakkında ne düşünüyorsun, hakkında fikir verebilirsin Yorumlar bölümü. Nicola 54.Bölüm'de Söğüt'e saldırmak için bir plan hazırlayacak ama Osman Bey öğrenecek

Tünellerin Peter'ın söğütlerinin altındaki yeri, sanırım Osmanlı erkeği Peter Simon'ı Ingul Kalesi'ne geri gönderebilir ve Simon, Nikola'nın planını tanıyabilir.

Ve Osmanlı adamına söyle!

Osman Bey, Nicola'nın söğüse saldırıp önlem alacağını önceden öğrenecek Osman ise alınacak önlemler konusunda size tavsiyelerde bulunacak, bu ipuçlarını bir anlayışla birleştirebilirsiniz. demek istedigim!

Osman Bey, Malhun Hatun, İnegöl Kalesi, Uçan Ateş, Söğüt Altı Tüneller, Big Big Bang Bu bilgilere dayanarak harika tavsiyeler alabilirsiniz!

Ne anladığınızı anladığınızda görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz. Son günlerde adı sıkça gündemde olan Adam Kellogy'nin,

Othman'ın Kurucu Kadrosu, Adam Kiloge kapsamlı at eğitimi ve Kılıç aylar önce Osman'ın ekibine katıldı ama Adam Kelichi olmadı

Othman ekibi henüz vakfa katıldı!

Bununla ilgili iki tahminim var, belki bir gönderi iptal edilmiştir Tarihte yaşamış yakın Alplerden Adam Kılıççı ya da Adam Kılıççı'nın Osman'ın kurucu ekibine katılması

Bu konu hakkında ne düşünüyorsun, bir bölümde fikir verebilirsin Yorumlar.

53. bölümde Osman Bey düşünerek Dündar Bey'i İnegöl Kalesi'nden almayı başarır.

54. bölümde aldım ve sanırım 54. bölümde Osman Dündar Bey'den Bey isteyecek

İhanete uğradı ama Dündar Bey'den af ​​dileyecek. Osman Bey, amcası olsa bile. Ok sırtına vurunca Dündar ölecek! Sanırım Osman'a, Nicola'nın Söğüt ölmeden önce saldıracağını söyleyeceksin.

Dündar Bey!

Çünkü Dündar İnegöl kalesinde Nikolan'ın planının haritasını gördü ve Osman ona anlatacak Nikolan'ın ölümünden önceki planı.

Dündar Bey'in ölümünden sonra Osman Bey'in istila için hazırlık yapacağını düşünüyorum. İnegöl Kalesi, Kayı'da hain kalmayacağı ve kimseye söylemeyeceği için

Osman Bey, Nicolas ya da Toga için planlar yapıyor ve Osman Bey, hem Toga için bir vuruş yapacak Ve Nikolai.

Osman Bey Petri kabını ve Simon'u 53. bölümde ele geçirdi ve 54. bölümde anlatacak. Peter Othman Al-Seyyid Othman, kazdıkları tünellerin yerinde ve Othman Bey'in büyük önlemler alacağını,

İnanıyorum ki Osmanlı adamı ve adamı Simon'ı öldürmeyecek, ama kovulursa Petri, Simono'nun çikolatasını öldürebilir!

Peter ölecek mi sence?

Görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz. Bize özel mesaj olarak sorulan sorulardan biri de Aigol Hatton ve Sercutai'nin gideceğiydi. Vakfın kadrosuna yeni şahsiyetler dahil edilse bile kurucu Osmanlı mürettebatı

Üçüncü sezonda osmanlı, kadro tamamen kalabalık olsa bile mümkün değil Aygül Khatun'un en geç Osmanlı mürettebatından ayrılması için.

Sezon sonunda Cerkutay ile Aygül Hatun'un evliliğini görebiliriz. Aygül civciv ve cerkutay sever misin?

Önümüzdeki sezonlarda Melhoun kızının babasının ölmesini umuyorum. Beyinde, umarım beyin ölümünden önce veya beyin ölümünden kısa bir süre sonradır, sanırım

Othman ve Malhoun, Melhon ile evlenecek ve her iki mirasçıya sahip olacaklar. Ve çoğu bey Aoba'yı destekliyor.

düşünüyorum ! Bu konu hakkında ne düşünüyorsun, yapabilirsin Görüşlerinizi yorum bölümünde belirtiniz.

التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016