-->

Kuruluş Osman 54. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 54. Bölüm 2. Fragmanı Bu topraklardan kaleye o kadar çok hain geliyor ki hayal bile edemezsiniz. Allahu Ekber Bizden öğreneceği ne var ki Tüneller

Artık Töre bellidir Dündar Bey Fazla vakit kaybetmeden idam edilecektir. Kan dökülecek Kelleler düşecektir. Osman Bey Kayı Beyliği'nin altındaki tünelleri saldırıdan önce öğrenecek mi?

Petrus ve Simon'u serbest bırakılacak mı? Kayı obası Kalanoz'un saldırısından nasıl kurulacak? Büyük Savaş başlıyor mu?

Çekiliş sonuçları... 120 bin abone özel çekilişimize dair detaylar! Hepsi ve daha fazlası bu videomuzda. Müslüman doğmak ve Müslüman olmaktan öte nimet Müslüman kalmaktır.

Öncelikle tüm Müslüman aleminin Ramazan-ı Şerif'i mübarek olsun. Rabb'im sağlıkla sıhhatle nice ramazanlar yaşatsın inşallah! Son bölüm oldukça aksiyonlu geçti.

Tüm hainler ortaya inci gibi döküldü. Vakit kellesi boynuna fazla gelenlerin kellelerinin düşme vaktidir. Dündar Bey'in ölümü Osman Bey'imizin elinden olacaktır.

Bugüne kadar bize kan kusturanlar şimdi kan yutacaklar. Ramazan-ı Şerif hürmetine aklımızda olan planlarımız var.

kuruluş osman 54 bölüm fragmanı 2

Ramazan ayında bizden istediğiniz neler olabilir?

Yorumlar kısmından görüşlerinizi bekliyoruz. Hangi ülkeden bizi izliyorsunuz yorumlar kısmından bizimle paylaşır mısınız?

Videomuzu beğendiyseniz ve kanalımıza abone olduysanız Hazır olun tüm hızımızla videomuza geçiyoruz. İyi seyirler.

Osman Bey Kayı Beyliği'nin altındaki tünelleri saldırıdan önce öğrenecek mi? Osman Bey mükemmel bir plan ile Hazal Hatun'u son bölümde oyuna getirdi.

Hazal Hatun ve Dündar Bey'in Kayı Obası'nda kiminle hareket ettiğini bulmak için Hazal Hatun'u takip ettirdi. Papa'ya çalışan adamlar Petrus ve Simon'u da böylece yakaladı.

Petrus Kayı Obası'nın altında kurulmuş olan tünellerin haritasını biliyor. Bu tüneller sayesinde Kalanoz Kayı Beyliği'ni ele geçirmek isteyecek. Kayı Beyliği'nin yeraltı şehirden giriş yaparak

Obaya içerden saldırmaya çalışacak. Tahminimizce Osman Bey Kalanoz daha obaya gelmeden Petrus ve Simon'u konuşturacaktır.

Petrus ve Simon da Osman Bey'in gücünün farkında. Aya Nikola ile ne kadar aynı dine mensup olsalar da mezhepleri farklı. Bu nedenle Osman Bey ile işbirliğine girebilirler.

Osman Bey Petrus'a senin aracılığınla Papaya mektup yollayacağım dedi. Papa ile birlikte hareket etmek istediğini söyledi. Osman Bey Nikola'ya karşı Nikola'nın arkasından iş çeviren

Petrus ve Simon ile birlik olacaktır. Petrus tünellerin yerini daha Kalanoz gelmeden öğrenebilir. Tünellere alplerini yerleştirirse bu baskın Aya Nikola ve Kalanoz'un

bozguna uğraması ile sonuçlanacaktır. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz düşüncelerinizi bekliyoruz. Osman Bey Petrus ve Simon'u serbest bıracakacak mı?

Az önce de bahsettiğimiz gibi Petrus ve Simon'u Osman Bey yakaladı. Osman Bey'in Petrus'a attığı her tokatta gerçekten size de bir ferahlama gelmedi mi?

Şimdi sırada Dündar Emmi var. Dündar'ın da işi bitecektir. Osman Bey verdiği sözlerin arkasında duran bir beydir.

Petrus'a yaptıracakları sonucunda onları serbest bırakacağını düşünüyorum. Çünkü Osman Bey Petrus'a eğer Dündar'ı yakalamama yardım ederseniz

Sizinle Papaya mektup yollayacağım sizi ancak böyle serbest bırakırım dedi. Osman Bey tünellerin yerini de Petrus ve Simon'dan öğrendikten sonra

Bu ikiliyi öldürmeden serbest bıracaktır diye düşünüyorum. Osman Kalanoz'un saldırısından nasıl kurulacak?

Gelecek bölümde görüyoruz ki Aya Nikola ve Kalanoz anlaşmasından sonra Kalanoz askerlerini toplayıp Söğüt'e doğru yola koyulmuş.

Tünel girişinde yapacakları baskınla Söğüt'ü yok etmeyi planlıyorlar. Tarih boyunca Kalanoz ve Aya Nikola Osman'a karşı hep bozguna uğramışlardır.

Domaniç Savaşı'na kadar olan süreçte Kalanoz Osman Bey'e karşı iyice diş bileyecektir. Fakat Osman Bey tutsak tuttuğu Simon ve Petrus sayesinde Bu saldırıdan kurtulma ihtimali oldukça yüksek.

Burada ikinci bir ihtimalden söz etmek istiyorum. Kalanoz Osman Bey'in obasına giderken Togay ve Camoa Kalanoz ve ordusunu görüyor.

Burada Togay Aya Nikola'nın kendisinin arkasından iş çevirdiğini anlıyor. Togay Aya Nikola'nın bu hainliğini affetmeyecektir. Kalanoz'a Togay'ın pusu kurma ihtimali olabilir.

Büyük Savaş başlıyor mu?

Dizimizde hainler ortaya çıktı. Hazal Hatun, Dündar Bey, Simon ve Petrus son bölümde yakalandılar. Aya Nikola ve Kalanoz'un birleşmesiyle Kayı Obası'na karşı savaşlar başlayacaktır.

Büyük Haçlı Savaşları dizide ikinci sezonda işleneceğini düşünüyoruz. Fakat bu sezonun en önemli savaşı olacak olan Büyük Domaniç Savaşı sezon sonuna doğru gerçekleşecektir.

120 bin abone özel çekilişimize dair detaylar! 120 binlik bir aile olma yolunda ilerliyoruz. Son 1700 abonemiz de geldiğinde oldukça büyümüş olacağız.

120 bin aboneye özel erkek gümüş yüzük vereceğiz. Ramazan ayında da özel çekilişlerimiz olacak. Bunun için bizi takipte kalın ve bildirimleri açmayı unutmayın.

Çekilişimize geçmeden önce daha önce hediye etmiş olduğumuz takipcilerimizden Mustafa Bayar abimize ulaştı.

kendisi hediyemiz ulaştığında güzel bir video çekmiş çok teşekkür ediyoruz. sizlerden gönderdiğimiz hediyeler ulaştığında.
التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016