-->

Kuruluş Osman 53.Bölüm 2.Fragmanı

Kuruluş Osman 53.Bölüm 2.Fragmanı dizisiyle ilgili hiçbir yerde olmayan en doğru bilgilerle tekrar karşınızdayız. Turgut alp geri dönecek mi? Kuruluş Osman dizisi hangi ülkelere satıldı?

Kuruluş Osman 53.Bölüm 2.Fragmanı

Kuruluş Osman 53.Bölüm 2.Fragmanı Samsa çavuş nerede? Yeni Selcan hatun kim olacak? Dündar bey'in ölümü dizinin dengelerini nasıl değiştirecek? Moğollar hangi saldırı için hazırlanıyor?

Yine çok önemli bilgilerin olduğu ve merak ettiğiniz birçok soruya cevap verdiğimiz videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayın.

Bizans ordusuna saldırı... Bamsı bey'in intikamı... Ve Dündar'ın ihaneti... Kuruluş Osman dizisi Dündar bey'in ihanetinin ortaya çıkmasıyla 52.Bölümünü geride bıraktı.

Uzun bir zamandır ihanet içinde olan Dündar'ın gerçek yüzü sonunda ortaya çıktı. Geçtiğimiz hafta bu konuyla ilgili önemli detayları sizlere aktarmıştık. Böylece yüzük detayının ortaya çıkmasıyla Osman bey gerçekleri öğrendi.

Atılan yeni fragmanda Dündar bey'in İnegöl Kalesine gittiğini gördük. Dündar bey düşman cephesine sığınarak bazı adımlar atacak.

Ancak bu uzun sürmeyecek, yakın zamanda Dündar karakteri diziye veda edecek. Dündar'ın diziye veda etmesinden sonra ise süpriz bir gelişme yaşanabilir.

Peki bu gelişme ne?

Dündar bey'in diziye veda etmesinden sonra Osman ve Malhun'un beklenen evliliği gerçekleşebilir. Bugünki videomuzda sizlerinde çok merak ettiği bazı soruları değerlendirmek istedik.

İlk olarak Turgut alp konusuna değinelim. Daha önceki videolarımızda sizlere dizinin gelecek bölümleriyle ilgili bazı konulara değinmiştik.

Ve bu konulardan en önemlisi İnegöl kalesi... Bu sezon dizinin en önemli konusunun Türk obalarının birleşmesi olacağını daha önce aktarmıştık.

Çünkü Türk obalarının birleşmesinden sonra İnegöl Kalesine saldırı hazırlığı yapılacak. Böylece Türk obaları birleşmeyene kadar İnegöl kalesiyle ilgili dizide bir gelişme yaşanmayacak.

Dizinin şuanki gidişatı İnegöl Kalesinin 3.sezona kalma ihtimalini arttırıyor. İnegöl kalesiyle ilgili izleyicinin çok merak ettiği konulardan biride Turgut alp.

Tarihi kaynaklarda Turgut alp'in İnegöl Kalesini fethettiğini biliyoruz. Bundan dolayı izleyici Turgut alp karakterinin geri dönmesini istiyor.

Peki Turgut alp geri dönecek mi?

Kuruluş Osman 53.Bölüm 2.Fragmanı İnegöl Kalesinin fethi 3.sezona bırakılırsa diziye Turgut alp karakterinin katılması gerekecek. Bundan dolayı 3.sezona hazırlanırken Turgut alp karakteri sürpriz bir şekilde karşımıza çıkabilir.

Bu karakteri kimin canlandıracağı ise şuan için belli değil. Sizce Turgut alp geri dönmeli mi? Sizde düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Dizide merak edilen karakterlerden biride Samsa çavuş. Dizinin 1.sezonunda çok etkili bir oyunculuk performansı gösteren İsmail Hakkı, izleyicinin beğenisini toplamıştı.

Ancak Samsa çavuş karakteri çeşitli sebeplerden dolayı diziye veda etti. Şuan için Samsa çavuş karakterleriyle ilgili hiçbir gelişme yok.

Ve bu karakterin diziye geri dönme ihtimali şuan için çok düşük. Ancak 3.sezonda yeni gelişmeler olursa kanalımız sizlere bununla ilgili detayları aktaracaktır.

Sizde Samsa çavuş karakterleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. Dizide Aygül ve Lena karakterlerine ne olacağı ise merak ediliyor.

Çünkü bu 2 karakterden birisi Selcan hatun'un yerine geçecek. Daha önce Selcan hatun'un Aygül'ü yetiştirdiğini görmüştük.

Bundan dolayı yeni Selcan hatun Aygül olabilir demiştik. Ancak Lena'nın da Selcan hatun'un yerine geçme ihtimali var. Kuruluş Osman 53.Bölüm 2.Fragmanı

Sizce yeni Selcan hatun kim olmalı?

Kuruluş Osman 53.Bölüm 2.Fragmanı Sizde görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. Dizide Moğolların etkisi de tüm hızıyla devam ediyor. Togay'ın diziye katılmasıyla Moğollar tekrardan sahneye çıkmıştı.

Ancak son bölümde Togay'ı göremedik. Fakat Geyhatu'nun yeni bir Moğol komutanı gönderdiğini gördük.

Böylece Togay'ın geri dönmesiyle Moğollar'ın etkisi daha çok artacak. Kuruluş Osman dizisinin dünya çapında gösterdiği başarı ise takdir topladı.

33 ülkede ilgiliyle izlenen Kuruluş Osman dizisi , izlenme rekorları kırıyor. Bizlerde Htv kanalı olarak 1.sezondan itibaren sizlerle birlikte olduk.

Ve kanalımızı yabancı ülkelerden takip eden takipçilerimize çok teşekkür ederiz. Sizlerde hangi ülkeden bizi izlediğinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Videomuzun sonuna geldik. Sizde görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. Ayrıca paylaşımlarımızdan haberdar olmak için kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın. Bir dahaki Videomuz da görüşmek üzere. Kuruluş Osman 53.Bölüm 2.Fragmanı.


التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016