-->

Kuruluş Osman 53. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 53. Bölüm 2. Fragmanı Dün sana beynin 52.Bölümde açığa çıkacağını söyledim ve dün bitti Bölüm 52'de ortaya çıktı! Dündar Bey ne zaman ölecek?

Nikola Dündar bunu Osman Bey'e karşı nasıl kullanacak? Peter ve Simon'a ifşa edilecekler mi? Malhun'un evlilik sınavı Hatun Osman Bey'i ne zaman yapacak? Yavaş Aslan'ın Dönüşü! Bamsey Koyu'na ne zaman veda edecek?

Hangi oyuncunun adının şaşırtıcı olduğunu bilmeden videoyu izlemeye çalışın Sezon sonunda diziden ayrılacak!

Kanala abone değilseniz, abone olabilir ve sizi bundan sonraki tüm videolardan haberdar edebilirsiniz. Bildirim zili açılır.

Kuruluş Osman 53. Bölüm 2. Fragmanı Ve dündar'ın nihayet ortaya çıkması bekleniyordu, çoğu izleyici merak etmeye başladı Beyin senaryosu dün genişleyecek ve dün sezonun sonuna kadar kalacak!

Dündar Bey'in Umar Bey ve Osman Bey'in Şeyh'le görüştüğüne tanıklık etmesi muhtemeldir. Sonra ortaya çıktığını anladıktan sonra Kay Obama'dan kaçar!

Sanırım Nicholas'ın yanına saklanan Dündar'ın beyni bir elle öldürülürdü. Osman Bey 53. veya 54. bölümde!

Dündar bu ihanetle dizide o kadar çok yaşamıştır ki ölmek zorundadır Dün senaryonun gidişatını hızlandırmak için! Dünün beyninin öleceğini mi düşünüyorsun? Yoksa senaryo sezon sonuna kadar devam edecek mi?

Görüşlerinizi yorumlar bölümünde ifade edebilirsiniz. Dündar, 52. bölümde Babürlere, Osman'a Nikolan'ın nerede olduğunu söylediğini anlatıyor.

Ve Osmanlı'nın Moğol kampına saldırdığını! Hem Romalılar hem de Moğollar anlaşmazlık içindeydiler! Nikola Yundar'ın Moğollarla işbirliği yaptığını anladığını düşünüyorum, ancak

Nikola Dündar'ı Osmanlı'ya karşı kullanmak istiyor! Ya da dünyanın efendisi olmak için desteğine söz verebilir! Karavanda onu her geçen gün Baidi Kalesi'nde görüyoruz.

Bey, Osman Bey'in emriyle oraya gidebilir ve dayısı Dündar'dan fidye talep edebilirdi. Uzun süredir Willow'da ajan olarak çalışan Osman Bey, Othman tarafından tanınmaktadır. Petro'da Dündar Bey ile sürekli görüşen Bey, ortaya çıkacaklarını düşünüyorum.

Simon dünya gösterildikten sonra Petro'da!

Ve 52 veya 53. bölümde Simon ölecek çünkü hain senaryolar çok temsilci Osmanlı İmparatorluğu'nun yükselişinden yola çıkan imparator dizisinde yazmaya başladı. Al-Alamy, Osmanlı İmparatorluğu'nun yükselişine dayanan dizi. Devlet, karakterler

Hain ve vekil uymuyor!

Bence Osman açık gözlü bir karaktere dönüşecek ve hainin kim olduğunu anlayacak Müşteri olarak ona sızmaya çalışan kim!

Sence haklı mıyım, dizi Osmanlı İmparatorluğu'na dayanıyor ama Osmanlı zihnine dayanıyor Hainler ve ajanlarla dolu olan Osmanlı zihni onları uzun süre fark edemedi. Bu konu hakkında ne düşünüyorsun, bir bölümde fikir verebilirsin Yorumlar.

Cüneyt Ark'ın neden Osman'ın kurucu ekibinde bu kadar uzun süredir yer almadığını merak ediyor. Serinin gidişatını sezon sonuna kadar göreceğimizi sanmıyorum!

Malhun Hutton 52. bölümde Othman Bey'e aşık olduğunu anlatıyor. Takipçilerinin çoğu, Malhoun Malhoun'a evlilik sinyallerini aldı.

3.4 bölümde Malhun Hatton Osman'ın evleneceğini düşünüyorum! Malhun'un babası, evlilik bittikten sonra Tojay'ın eliyle Alplerle Ömür'de şehit edilebilir.

Ya da yaşa!

Ve Mounhoun'un karısı ile Othman Bey arasında başı belada olabilir! Sonuç olarak, her 2 oba birleştirilebilir ve en güçlüsü 2 oba olabilir.

Osman Bey, evlendikten sonra alacağı büyük desteğin ardından birleşmeye başlayacak. Osmanlı İmparatorluğu'nda Malhoun piliç, hayalini kurduğu şey buydu. Gelecekte vakfın yine Osmanlı İmparatorluğu'na gelmesi gerektiğini düşünüyorum.

Dünün zihnini açığa çıkarmak ve izleyicinin kuruma dönmesi bekleniyor Yine Osmanlı hizmetkarları ve döndükten kısa bir süre sonra Yaflakarslan Moğolların elinde şehit olabilir!

Yavlakarslan'ın tarihte tüm hayatı boyunca Moğollarla savaştığını zaten biliyoruz. Dolayısıyla diziye dönerse Moğollarla savaşacak!

Gazi Abdul Rahman'ın şehadetinin ardından tüm gözler göze döndü Ve Osman'ın tüm kadrosunu ne zaman terk edeceğini merak etti! Nureddin Sönmez'in çekildiği Yavuz Sultan Selim dizisinin çekimleri

Henüz başlamadı, şu anda Nürdine Sünmez'in ayrılmamasının tek sebebi budur. Osmanlı düzeninde muhtemelen ilerleyen bölümlerde anılacaktır. ! Sezon sonunda, sezon sonunda başsavcı veya beyefendi, Kuruluş Osman 53. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluştan ayrılıyor ve sezon sonunda karakterlerin çoğuna veda edecek. Dizi ve üçüncü sezonda Osman Vakfı ekrana gelecek. Farklı kişilikleri ve oyuncuları olan seyirci önünde. Sanırım davacının aklının eninde sonunda test edeceğiniz savaşta şehit olacağını düşünüyorum.

mevsim!

ne düşünüyorsun Bu konu hakkında görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz. Gonca ve Boran Alpine evlendikten sonra, Gözler cerkutay ve aygül çizgisine döndü, sanmıyorum cerkutay cerkutay ile evlenecek çünkü dündar tespit ediliyor ve ilerleyen sezonlarda ölüyor! Kuruluş Osman 53. Bölüm 2. Fragmanı

Bu evlilik The Voice'un sonunda veya üçüncü sezonda yaşanabilir! Göktuğ alp civciv ve malhun adanmış yağlı civcivin yanına geleceğini düşünüyorum. gelecekte!

Bu konu hakkında ne düşünüyorsun, bir bölümde fikir verebilirsin Yorumlar. İnegöl kalesinin sezon sonunda işgal edileceğini düşünüyorum Osman Bey diyor Ingol kalesi hemen hemen her bölümde işgal edilmelidir.

Ama koronavirüs nedeniyle çok büyük savaş sahnelerinin olacağını düşünmüyorum. Oyuncu bulmanın zorluğundan dolayı kale birkaç oyuncu tarafından işgal edilecek Her zaman oldugu gibi! Kuruluş Osman 53. Bölüm 2. Fragmanı

Bu konu hakkında ne düşünüyorsun, bir bölümde fikir verebilirsin Yorumlar (değiştir | kaynağı değiştir) . Kanala abone olup bildirim zilini açarak şunları yapabilirsiniz: Sizi gelecekteki tüm videolardan anında haberdar edin.التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016