-->

Kuruluş Osman 52.Bölüm 3.Fragmanı

Kuruluş Osman 52.Bölüm 3.Fragmanı dizisiyle ilgili hiçbir yerde olmayan en doğru bilgilerle tekrar karşınızdayız. Bizans ordusu hangi saldırı için hazırlanıyor? Malhun hatun ve Osman bey ne zaman evlenecek? Bu sezon diziye kimler veda edecek? Dizide hangi sürpriz gelişmeler yaşanacak?

Yine çok önemli bilgilerin olduğu ve merak ettiğiniz birçok soruya cevap verdiğimiz videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayın.

Hello everyone, thanks for watching our videos, don't forget to subscribe to our channel and follow us. There are language translations of many countries in our videos, you can use the translation from the options section.

Kuruluş Osman dizisi sezon finaline doğru giderken dizide neler olacağı ise merak konusu oldu. Dizide bu sezon 3 karakterin ölmesini bekliyoruz.

Peki bu karakterler kim?

Diziye bu sezon veda edecek isimler sırasıyla ; Dündar, Savcı ve Bamsı olacak. Eğer dizide sürpriz bir senaryo değişikliği yaşanmazsa bu karakterler diziye veda edecek. Peki bu karakterlerin vedası nasıl olacak?

1-Numara Dündar bey...

1. Sezondan itibaren Osman bey'e karşı ihanet içinde olan Dündar bey, artık sona yaklaşıyor.

Atılan yeni fragmanda tüm gerçeklerin ortaya çıktığını gördük. Kısa bir süre önce attığımız videoda Dündar'ın artık sona yaklaştığını zaten açıklamıştık.

Böylece Dündar'ın ölmesiyle dizinin aksiyon seviyesi tekrar zirve yapacak. Osman bey'e karşı çok önemli tuzaklar kuran Dündar bey'in ölümü diziye damgasını vuracak. Tarihi bir gerçek olan Dündar'ın ölümü, dizinin dengelerini değiştirecek.

2-Numara Bamsı bey...

Uzun bir zamandır dizide rol alan Bamsı bey'de artık diziye veda edecek. Dizide çok yaşlı bir durumda olan Bamsı bey karakterinin hikayesi artık bitiyor.

Yine sürpriz bir gelişme yaşanmazsa Bamsı bey karakterinin de bu sezon diziye veda ettiğini göreceksiniz.

3-Numara Savcı bey...

Tarihi bir savaş olan Domaniç savaşı, Savcı'nın ölmesiyle sonuçlandı.Bundan dolayı dizide bu savaş yaşanırsa Savcı bey karakteri de diziye veda edecek.

Diziye Kalanos adlı Bizans komutanın katılması bu savaşın yaşanma ihtimalini arttırıyor.Dizide bu sezon merak edilen konulardan biride Malhun hatun oldu.

Kısa bir süre içinde başarılı bir performans sergileyen Zeynep Çağrı Atiksoy, dizide önemli bir karaktere hayat veriyor.

Ancak izleyici Malhun hatun ve Osman bey'in ne zaman evleneceğini merak ediyor.Bu evliliğin sezon finalinde veya 3.sezonda yaşanmasını bekliyoruz.

Çünkü şuan dizinin çok farklı hikayeleri var.Bundan dolayı ilk olarak bazı konuların sona ermesi gerekiyor.Dizinin önümüzdeki bölümünde ise Bizans ordusu Söğüt'e saldırmak için harekete geçebilir.

Çünkü Togay ve Nikola bu saldırının hazırlığını son bölümde yapmıştı.Böylece Osman bey kurulan tuzağın kimden geldiğini araştırırken beklenmedik bir saldırı yaşanabilir.

Videomuzun bu kısmına çok önemli bilgilerin olduğu videomuzla devam ediyoruz.Bu sezon Kuruluş Osman dizisinin en önemli konularından birisi Türk obalarının birleşmesi olacak.

Ancak bu gelişmenin ne zaman sonuçlanacağı dizinin gelecekteki hikayesi için önemli bir yere sahip. Peki bu konu dizide neden önemli bir yere sahip?

Osman bey kısa bir süre içinde Türk obalarını bir araya getirirse dizide İnegöl Kalesine saldırı hazırlığı yapılacak.

Ancak eğer Osman bey sezon finaline doğru Türk obalarını bir araya getirirse İnegöl Kalesi 3.sezona kalacak.Böylece Türk obalarının birleşmesi, bu sezon dizinin en önemli konusu olacak.

Dizinin şuan yavaş ilerlediğini görüyoruz böylece İnegöl kalesinin fethi 3.sezona kalabilir. Eğer ilerleyen bölümlerde önemli bir değişiklik olmazsa İnegöl Kalesinin fethi 3. sezona bırakılacak.Çünkü dizinin şuanki senaryosunda İnegöl Kalesinden önce birçok gelişmenin yaşanması gerekiyor.

Peki bu gelişmeler ne?

Dizinin sezon finaline doğru yine önemli bir savaşın olacağını unutmayın. Bildiğiniz gibi Kuruluş Osman dizisi 2.sezona çok önemli bir savaşla başlamıştı.

Bundan dolayı tekrar büyük bir savaşın yaşandığını çok yakında göreceksiniz. Dizide yaşanması beklenen bu savaşın Domaniç Savaşı olması bekleniyor.

Tarihi bir savaş olan Domaniç Savaşı, dizinin dengelerini değiştirecek. Bu savaşın yaşanmasından sonra Osman bey'e çok önemli desteklerin geleceğini göreceksiniz.Ancak bu savaşta yaşanacak bir başka gelişme ise herkesi çok üzecek.

Peki bu gelişme ne?

Tarihi kaynaklarda Savcı bey'in bu savaşta öldüğü hakkında birçok bilgi var. Bundan dolayı Domaniç Savaşı yaşandıktan sonra Osman bey abisi Savcı bey'i kaybedebilir.

Savaşı kazanarak çok önemli bir güce sahip olan Osman bey, abisinin ölmesiyle büyük bir üzüntü yaşayacak.

Savcı bey'in ölmesinden sonra Lena karakterine ne olacağı ise merak konusu oldu. Daha önce Lena'nın dizide çok önemli bir karakter haline geleceğini sizlere aktarmıştık.

Böylece Lena'nın 3.sezonda da olacağını düşünüyoruz. Çünkü Seray Kaya'nın dizide ki başarılı performansı izleyicinin beğenisini topluyor.

Sizce Lena 3.sezonda tekrar dizide olmalı mı?

Sizde düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. Diziye katılması beklenen karakterlerden biride Kalanos.


التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016