-->

Kuruluş Osman 52. Bölüm

Kuruluş Osman 52. Bölüm Dündar ortaya çıkıyor, peki dün 52. bölümde ölecek mi? Lena ve savcı Kulucahisar kalesine ne zaman gelecek?

Kalanoz 52. bölümde kuruluş osman kadrosuna katılacak mı? Gonca civcivinin yaralanmasından sonra bala civcivinden hesap isteyecek mi?

malhun hattı? Umur Bey ne zaman ölecek? Yavlakarslan ne zaman dönecek? Osman ve Malhun kızı ne zaman evlenecek?

Videoyu beğendiyseniz ve kanala abone değilseniz abone olabilir ve bildirim alabilirsiniz. Bildirim zilini açarak gelecekteki tüm videoların

Önceki analiz videolarımda dün beynin daha sonra ortaya çıkacağını söylemiştim. 1-2 bölüm ve 52. bölümün ikinci bölümünde Umur Bey'in kızı Malhun

kızım, Osman Bey'in bulduğu zihni Osman Bey'e verecek, anlayacağını düşünüyorum zihniyet, 52. bölümün sonlarına doğru dündar Bey'e aittir.

sahibi dündardır, Dündar Bey'i öldürmek için kesinlikle bir hamle yapmaya çalışacaktır. Ama dündar'ın eşi Hazal'la ya da tek başına Kayı'dan kaçabileceğini düşünüyorum ve dünkü

beyin ölümü biraz daha gecikebilir. Dündar adamı obadan kaçmayı başarırsa muhtemelen Nikola'nın yanına sığınır.

İnegöl kalesinde nikola dündar'ı bey osman'a karşı kullanacak, sence dündar ölecek?

Dündar Bey sürekli petrusun yanında söğüse gidiyordu, Osman Bey şüpheliydi Petrion'unda bir hain olduğunu Osman Bey anladı sanırım.

hain olduğunu anladıktan sonra haçlı komutanı oldu. Evcil hayvanında hain olduğu anlaşıldıktan sonra Osmanlı beyni ortaya çıkacaktır.

tüm düşmanlar ve onlar açıkça savaşmaya başlayacaklar. Önceki bölümlerde lena hatun Müslüman olmuştu ve her ikisinin de savcı

ve lena girl 3.4 bölümdür, savcı boran alp'e beyin ve Lena civciv bir önceki bölümde kulucahisar kalesindeydi!

Lena civciv ve savcı Kayı'ya 52. veya 53. bölümde gelecek sanırım. savcı için hazırlanırsa savcı yolda mahsur kalır,

savcı bey veya lena kız ciddi şekilde yaralanabilir veya lena civciv ölebilir! Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz, görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Bölüm.

Karakterin beklenen geri kalanı, 52'nci bölümde kuruluş Osman kadrosuna katılıyor. bölüm ve son olarak, kuruluşun kadrosuna katılan emre koçu muhtemelen

Kalanoz karakterine hayat, daha önceki videolarda da söylediğim gibi, kalan kalıntı önceden ölü flady'nin yerini dolduracak!

Bir sonraki analizimde Kalanosis karakteri hakkında çok önemli bilgiler vereceğim. video.

51. bölümde Togay'ın planladığı boran alp ile togay'ın evliliklerini izledik. tomurcuklu kızı öldür ve onu yasta boğ.

malhun civciv yine de suçlanabilir bala civciv ve malhun civciv arasında çok kötü bala civciv iken, tomurcuk kız ciddi şekilde yaralandığında boşluklar

malhun bir hesap sormayı deneyebilir! Osman Bey'i dinlemediyseniz ve sonra iş yapsanız, şimdi Abdurrahman Gazi dinlemeyecek. ölür ve kız yaralanmaz, bala civciv malhun civciv ile tartışabilir!

Umur'un ifşa edildikten birkaç bölüm sonra Togay veya Nikolai tarafından şehit edileceğini düşünüyorum.

dündar Bey beyin 52. bölümde inşallah diziye katılmamıştır uzun süre kalmak! Ve onun ölümünden sonra, malhun civciv ile osman beyni arasındaki yakınlaşmayı izleyebiliriz!

Boran'ın evlilikleri ve gül goncalarının ardından çoğu izleyici Cerkutay'ın ne zaman olduğunu merak etmeye başladı.

Aygül Hatun evlenecek.Cerkutay ve Aygül Hatun'un ölümü sanırım beyin ifşasından sonra uzun zaman alabilir.

Dündar, beyninin ifşası ile Hazal kızına maruz kalacak, sanırım Hazal civciv şimdi ya da gelecekte ölürse Hazal civciv, Aygül civciv öldürecek!

Yavlakarslan'ın Osmanlı kadrosuna yeniden katılması an meselesidir. Yavlakarslan'ın kuruluşa dahil edilmesi, göreceğimizi düşünüyorum. Toga sırasına göre yine Moğollar!

Tarihte hayatı Moğollarla savaşarak geçen Yavlakarslan, Moğollarla savaşacak dizide ve togay tarafından şehit edilecek!

Çoğu izleyici, malhun ve ardından beyin evliliklerinin ne zaman gerçekleşeceğini merak ediyor. ve sanırım kuruluşun 5 bölümünden sonra malhun ile osman'ın evliliğini izleyeceğiz.

Sezon finaline 2 ay gibi kısa bir süre yaşayan osman! 3. sezonda Malhun'un Osman Bey'den bir çocuğu olacak.

التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016