-->

Kuruluş Osman 50. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 50. Bölüm 2. Fragmanı Bizlere destek olmak için videoyu beğenip kanala abone olabilirsiniz. Dündar Bey'in hain olduğu nasıl ortaya çıkacak?

İnegöl Kalesi Fethi'nin zamanı yaklaştı mı? Turgut Alp diziye ne zaman katılacak? Malhun Hatun ile Osman Bey evliliği ne zaman gerçekleşecek?

Gence Bey diziden ayrıldı mı? Nikola ile Togay'ın kuracağı hain plan nedir? Kalanoz'un kardeşi De Faristos Kalanoz karakteri diziye katılıyor mu?

Hepsi ve daha fazlası bu videomuzda. Herkese selamlar Dostlarım Boyların birliği, dirliği Çakalların ve domuzların hükmüne bırakılmayacak.

Togay'ın diziye katılması ile dizide aksiyon sahnelerini yeniden görmeye başladık. Malhun Hatun ile Bala Hatun arasındaki kıskançlık hakkında ne düşünüyorsunuz.

Düşüncelerini yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. 100 Bin abone özel çekilişimizi dün akşam canlı yayında gerçekleştirdik.

Açıklamalar kısmına sabitleyeceğimiz videodan çekiliş sonuçları videomuza ulaşabilirsiniz. Videomuzu beğenip kanalımıza abone olduysanız şimdi videomuza geçebiliriz.

İyi seyirler... Dündar Bey'in hain olduğu nasıl ortaya çıkacak? Dündar Bey son bölümde üzerine oyun kurulduğunu anladı.

Bu nedenle Osman ve alplerinin Türk Obası beylerini götürürlerken dinlenecekleri yeri Papa'nın adamlarına söylemiş olsa da Togay ve Papa'nın adamlarının Osman'a pusu kurmalarını istemedi.

Papa'nın adamları da Togay aracılığıyla Osman Bey'e değil Malhun'a pusu attılar. Dündar Bey'in hain olduğunu cümle cihan duydu.

Dizide Osman Bey bir türlü duymadı. Dündar Bey dizide ben hainim Ben hainim diye bağırıyor. Yine de düşman olduğu anlaşılmıyor. Tarihi kaynaklarda Osman Bey amcası Dündar'ı öldürmüştür.

Dündar Bey'in son olanlarda hain olduğu anlaşılmamış olsa da Papa'nın adamlarının da yakında düşman olduğu anlaşılacaktır.

Dündar'ın Papa'nın adamlarıyla olan yakınlığından Dündar'ın hain olduğu anlaşılacaktır. Malhun Hatun'un bulduğu zihgir yüzüğü de hesaba katarsak Hainin Dündar olduğunun anlaşılması yakındır.

Osman Bey'in amcasına olan güveni bir kere sarsıldı. Son kurduğu oyunda amcasının hain olduğu anlaşılmamış olsa da Osman Bey amcasının hain olduğunu ortaya çıkartmak için Gelecek bölümde yine oyunlar kuracaktır.

Dündar'ın hain olduğunun bu kadar uzun süredir anlaşılmamış olması gerçekten dizide artık bizi sıktı. Hainler ortaya çıksın kelleler yere düşsün istiyoruz.

İnegöl Kalesi Fethi'nin zamanı yaklaştı mı? Turgut Alp diziye ne zaman katılacak? Kulucahisar Kalesi fethi ile tarihte İnegöl Kalesi'nin fethi kolaylaşmıştır.

Kulucahisar'ın tarihi kaynaklarda fethedilmesinden 14 yıl sonra İnegöl fethedilmiştir. İnegöl fethinin fatihi Turgut Alp'tir.

İnegöl Turgut Alp'in fethedilmesinden sonra Turgut ili olarak anılmaya başlanmıştır. Dizide son zamanlarda İnegöl'ün fethedilmesi için Osman Bey devamlı Türk Beylerini toplama çalışsa da Sürekli Bizanslılar ya da Moğollar tarafından sorunla karşılaşılıyor.

Osman Bey'in yüzünü Türk Beylerine karşı kara çıkartmak isteyen düşmanlar Kayı Beyliğine karşı yeni oyunlar kuruyorlar.

Fakat bu durum Osman Bey'in hayallerinden asla dönmesine neden olmayacaktır. Osman Bey Türk Beylerini yeniden yanına çekecek ve İnegöl Kalesi'ni almak için uğraşacaktır. Turgut Alp'in burada diziye katılması gerektiğini söylemeliyiz.

Çünkü İnegöl Kalesi fethinde kilit rol oynayan karakterimizi dizide bir oyuncunun oynaması şart. Cengiz Coşkun Exxen'de kendi dizisinde oynayacağı için

Cengiz Coşkun'u tek bölümlük bile olsa Dizide görmemiz zor olacaktır. Bu nedenle bu isme siz kimi yakıştırırdınız?

Yorumlarını bekliyoruz. Malhun Hatun ile Osman Bey evliliği ne zaman gerçekleşecek? Dizide İnegöl Kalesi fethinin planlanması için toy kuruldu.

Toyu Kara Şaman Togay dağıttı. Umur Bey Togay'ın fırlattığı zehirli okla ağır yaralandı. Fakat size daha önce de söylediğimiz gibi Umur Bey ölmedi.

Osman Bey'e güvenilmemesi gerektiğini söyleyen Umur Bey Kızı Malhun Hatun'un yaralanması ile düşmanın Moğollar olduğunu öğrenecek.

Hem Osman Bey'in hemde Umur Bey'in ortak düşmanı olan Moğollar Osman Bey ile Umur Bey'i karşı karşıya getirmek isterken Bu ikiliyi daha çok yaklaştıracak.

Gelecek bölümde Malhun Hatun iyileşecek ve babasına Togay'ın oyuna getirdiğini anlayacak. Patlamanın sebebini Dodurga Beyliği'ne bağlamak isteyen Papa'nın adamları bu birlikteliği bozamadı.

Gerçekler ortaya çıktı. Dodurgalar da üzerlerine atılan bu iftiradan dolayı Osman Bey ve Umur Bey'in yanında olacak. Togay'a karşı ittifak kuracaklardır.

Bu ittifak Osman Bey ile Malhun Hatun'un siyaseten gerçekleşecek evliliğinin başlangıcı olacaktır. Gence Bey diziden ayrıldı mı?

Son bölümde Togay'ın Beylerin toplandığı toyu barut ile patlattığı sahne gerçekten bol aksiyonluydu. Fakat bu sahnede Osman'ın alplerinin hiçbiri Togay'ı göremedi.

Bizim dikkatimizi Gence Bey çekti. Göktuğ zaten Osman Bey tarafından görevlendirildiği için Çok az sahnede Göktuğ'u görebiliyoruz.

Fakat Gence Bey de son bölümde hiç gözükmedi. Gence Bey'in diziden çıktığına dair bir açıklama yapılmadı. Gence Bey gelecek bölümde dizimizde tekrar gözükecektir. Fakat Gence Bey'in.
التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016