-->

Kuruluş Osman 49.Bölüm 2.Fragmanı

 

Kuruluş Osman 49.Bölüm 2.Fragmanı dizisiyle ilgili hiçbir yerde olmayan en doğru bilgilerle tekrar karşınızdayız. Göktuğ diziye veda mı ediyor?

Osman bey Moğollar'ın tuzağından nasıl kurtulacak? Diziye yeni katılacak olan Bizans komutanı kim? Togay'ın büyük planı ne? Dündar bey'in ihaneti ortaya mı çıkıyor?

Yine çok önemli bilgilerin olduğu ve merak ettiğiniz birçok soruya cevap verdiğimiz videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayın.

Videolarımızı yabancı ülkelerden takip eden takipçilerimiz kendi ülkelerinin dil seçeneğini seçerek altyazı desteği alabilirler.

Kuruluş Osman dizisi çok önemli gelişmelerin olduğu bir bölümü daha geri bıraktı. Reyting sıralamasında liderliğini koruyan dizi herkesin beğenisini topladı.

Sizlere daha önceki videolarımızda verdiğimiz birçok detayın gerçekleştiğini de net bir şekilde gördük. Diziye çok önemli aksiyonlar katan Moğollar'ın kısa süre içinde diziye katılacağını aktarmıştık.

Ve 47.Bölüm de Moğolların sahneye çıktığını gördük. Ayrıca Flatyus'un ölümüyle ilgilide kanalımız atmış olduğu son videolarda sizlere bazı detaylar vermişti.

Böylece Flatyus'un öleceğinin detayı çok önceden kapak resimlerimizde verilmişti. Diziye yeni katılan Moğol komutanı Togay ise diziye önemli bir giriş yaptı.

Peki Togay'ın diziye katılmasıyla Osman bey ne yapacak?

Dizinin final sahnesinde Osman bey'in yine büyük bir tuzağın içine doğru gittiğini gördük. Osman bey, Umur bey'in güvenliğini sağlamak için yola çıkarken Moğollar ise sürpriz bir şekilde sahneye çıktı.

Zaten Moğolların ilk hamlesinin Umur bey'e karşı olacağını da söylemiştik. Böylece Osman bey bu sahnede çok önemli bir mücadele verecek.

Malhun hatun ise babasına yapılan bu saldırıdan sonra artık gerçekleri ortaya çıkaracak.

Daha önce birçok kez şüphe içinde araştırmalar yapan Malhun hatun, artık büyük hamleler yapacak. Atılan yeni fragmanda Osman bey ve Savcı bey arasında çok önemli bir konuşmanın olduğunu gördük.

Bu konuşmadan anlaşılacağı üzere Dündar bey'in ihaneti ortaya çıkmış gibi görünüyor. Peki Dündar bey'in ihaneti nasıl ortaya çıktı?

Daha önce Malhun hatun, Dündar bey'in yüzüğünü saklamıştı. Böylece bu yüzük artık ortaya çıkabilir.

Birçok önemli ihanetin içine giren Dündar bey artık sona yaklaşıyor. Dizide merak edilen konulardan biride Göktuğ oldu.

Togay'ın saldırısına uğrayan Göktuğ, yaralı bir şekilde kaçtı. İzleyici ise Göktuğ'un diziye veda edeceğini düşünmeye başladı.

Ancak Göktuğ'un diziye veda etmeyeceğini sizlere birçok kez aktarmıştık. Hatta sizlere önemli bir bilgiyi daha vermek istiyoruz.

Eğer dizinin senaryosuyla ilgili önemli bir değişiklik olmazsa Göktuğ, dizinin 3.sezonunda da kesin olarak kadroda olacak.

Dünya çapında büyük bir beğeni toplayan Burak Çelik, izleyici tarafından çok seviliyor. Bundan dolayı yapımcılar bu karakteri uzun süreler boyunca dizide oynatmayı düşünüyor.

Sizde Göktuğ hakkındaki görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. Flatyus'un ölmesiyle büyük bir üzüntü içine giren Nikola ise Bizans İmparatoru'nun yanına gitti.

Bizans İmparatoru, Nikola'ya çok sert tepkiler verdi. Ve Osman bey'i durdurmasını istedi. Flatyus'un ölmesiyle yeni bir komutana ihtiyacı olan Nikola'ya ise yeni bir komutan gelecek.

Kalanos adlı yeni Bizans komutanı, Nikola'nın yeni askeri olacak. Böylece hem Bizans hemde Moğol cephesinde yaşanan gelişmeler diziye önemli aksiyonlar katacak.

Videomuzun bu kısmına çok önemli bilgilerin olduğu videomuzla devam ediyoruz. Bayhoca'nın ölmesiyle büyük bir üzüntü içine giren kayı obası, yeni bir savaş için hazırlık yapacak.

Ancak bu savaş İnegöl kalesinin kazanılmasıyla sonuçlanacak. Osman bey uzun bir süredir İnegöl kalesini kazanmak için önemli hazırlıklar yapıyor.

Ancak İnegöl kalesinin çok güçlü bir kale olduğunu bilen Osman bey, planlı hareket etmek istiyor. Daha önce Osman bey'in diğer Türk boylarını toplamak için hazırlık yaptığını görmüştük. Fakat bu gelişmenin İnegöl kalesinin kazanılmasından sonra gerçekleşmesini bekliyoruz.

Çünkü Osman bey'in bir sahnede : 'Diğer Türk boylarının yanıma gelmesi için büyük bir fetih yapmam gerekiyor' dediğini görmüştük.

Böylece Bayhoca'nın ölmesiyle artık İnegöl Kalesine odaklanan Osman bey, bu kaleyi kazandıktan sonra Türk boylarını birleştirecek. Bu sezon Kuruluş Osman dizisinin finaline doğru ise 3 önemli gelişme yaşanacak.

1.gelişme : İnegöl kalesinin kazanılması olacak.

2.gelişme : Türk boylarının birleşmesi olacak.

3.gelişme ise Osman bey'in amcası Dündar'ı öldürmesi olacak.

Dizinin son bölümlerinde Dündar bey'in artık ihanetlerinin arttığını ve kendi sonunu hazırlığını görüyoruz.

Dizinin heyecan ve aksiyonunun hemen bozulmaması için Dündar bey'in ölümü uzatılıyor. Ancak bu sezon Dündar bey'in ölmesi, dizide yaşanan en önemli gelişmelerden biri olacak.
التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016