-->

Kuruluş Osman 48.Bölüm 2.Fragmanı

 

Kuruluş Osman 48.Bölüm 2.Fragmanı dizisiyle ilgili hiçbir yerde olmayan en doğru bilgilerle tekrar karşınızdayız. Osman bey büyük tuzaktan nasıl kurtulacak? Bayhoca ölecek mi?

Dündar bey diziye veda mı ediyor? Selcan hatun geri dönecek mi? Diziye hangi Moğol komutanı katılacak? Malhun hatun, Dündar bey'in yüzüğünü neden gizledi?

Yine çok önemli bilgilerin olduğu ve merak ettiğiniz birçok soruya cevap verdiğimiz videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayın.

Videomuza başlamadan önce, çok yakında sizlere sunacağımız yeni projemizi tanıtmak istiyoruz. Çok yakında tüm ürünlerinizi bizim markalarımızdan satın alabileceksiniz.

Türkiye, Kuruluş Osman dizisi için tekrardan ekran başına kitlendi. Dizinin 47.Bölümünü merakla bekleyen izleyenler, diziyi zirvede tutmayı başardı. Nikola'nın büyük tuzağı... Dündar bey'in ihaneti...

Ve Bayhoca'nın vurulması...

Dizide yaşanan bu gelişmeler herkesi ekran başına kitledi. Peki dizide bundan sonra neler olacak?

İlk olarak Bayhoca konusuna değinelim. Dizide verilen bazı sahnelerde Bayhoca'nın öleceğini zaten anlamıştık. Ayrıca dizide yaşanan bu savaş sahnesi tarihi bir savaş olduğu içinde Bayhoca, tarihte de olduğu gibi bu savaşta diziye veda edecek. Bayhoca'nın vurulduğu sahneler ise herkesi üzdü.

Osman bey'in çaresizliği ve Savcı bey'in üzüntüsü ile birleşen bu sahne büyük bir etki yarattı. Böylece dizinin önümüzdeki bölümünde Lena'nın yine büyük bir üzüntü içine gireceğini göreceksiniz.

Her sahneyi endişe içinde takip eden Lena, oğlunun ölmesiyle çok duygusal anlar yaşayacak. Dündar bey'in ihaneti ile büyük bir tuzağa düşen Osman bey ise bu tuzaktan kurtulmanın yollarını arayacak.

Osman bey bu sahnede önemli hamleler yaparak bu tuzaktan kurtulabilir. Ancak Osman bey'e bir destek gelirse bu destek Göktuğ tarafından gelebilir.

Osman bey bu tuzaktan kurtulduktan sonra ise çok önemli gelişmeler yaşanacak. Artık İnegöl kalesini kazanmaya odaklanan Osman bey, büyük planlar kuracak. Ayrıca Osman bey bu ihaneti yapan kişinin kim olduğunu da yakın zamanda öğrenecek.

Dündar bey'in ihaneti sonucunda tuzağa düşen Osman bey, amcasını öldürecek. Malhun hatun'un Dündar bey'in yüzüğünü saklaması da dikkatlerden kaçmadı. Kayı obasında araştırmalar yapan Malhun hatun, ihanet eden kişileri bulmak için harekete geçti.

Böylece Osman bey bu yüzük sayesinde amcasının ihanet ettiğini anlayabilir. Daha önce Dündar bey'in çok büyük ihanetlerin içine gireceğini sizlere söylemiştik. Böylece artık Dündar bey yaptığı her hamlede kendi sonunu hazırlayacak.

Dizide yaşanacak önemli gelişmelerden biride Moğolların tekrar sahneye çıkması olacak. Sizlere geçtiğimiz hafta Moğollar'ın diziye katılacağından bahsetmiştik. Diziye önemli aksiyonlar katan Moğollar, sonunda ortaya çıkacak.

Dizinin bir sahnesinde Petros'un, Toga adında bir Moğol komutanından bahsettiğini gördük. Böylece Moğolların geri döneceğinin haberi net bir şekilde verildi. Ancak Moğollar'ın ilk hamlesi Osman bey'e değil Malhun hatun'un babasına olacak.

Diziye Malhun hatun'un babası Umur bey'in de katıldığını gördük. Böylece Moğollar ve Umur bey arasında bazı önemli gelişmeler yaşanacak. Osman bey ise Umur bey'e yapılacak saldırılara engel olmak için bazı hamleler yapabilir.

Ve Umur bey'i kurtararak onun güvenini kazanabilir. Dizide herkesi üzen konulardan biride Selcan hatun oldu. Dizide çok yaşlı bir karakteri canlandıran Didem Balçın, hamile olduğu için diziye ara verdi.

Peki Selcan Hatun geri dönecek mi? Sizlere daha önceki videolarımız da Selcan ve Bamsı'nın bundan sonraki sezonlarda olmasının zor olduğunu söylemiştik.

Çünkü bu 2 karakterde artık son dönemlerini yaşıyor ve dizide çok yaşlı bir durumdalar.

Böylece dizinin gelecek sezonlarında dönemsel olarak yıllar ileriye doğru gideceği için bu karakterlerin nasıl bir durumda olacağı belli değil.

Bu yüzden Selcan hatun karakteri dizinin senaryosuna bağlı olarak tekrar geri dönebilir ancak bu kesin değil. Selcan karakteri dizide çok sevildiği için kısa bir süreliğine de olsa diziye geri dönebilir. Ancak bu karakter diziye geri dönse bile uzun süre kalmayacaktır.

Videomuzun sonuna geldik sizde görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın ayrıca paylasımlardan

haberdar olmak için kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın bir dahaki Videomuz da görüşmek üzere.التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016