-->

Kuruluş Osman 45.Bölüm 2.Fragmanı

Kuruluş Osman 45.Bölüm 2.Fragmanı dizisiyle ilgili hiçbir yerde olmayan en doğru bilgilerle tekrar karşınızdayız. Targun ve Bala arasında neler yaşanacak?

Diziye yeni katılacak olan Edabali karakterini kim canlandıracak? Bamsı bey büyük tuzağa nasıl düştü? Cerkutay ve Aygül evleniyor mu? Osman bey'in büyük planı ne?

Uzun zamandır gösterilmeyen Moğollar ortaya mı çıkıyor? Dizinin sezon finalinde hangi önemli gelişmeler yaşanacak?

Merak ettiğiniz tüm soruların cevabına geçmeden önce ilk olarak Edabali konusuna değinelim. Dizinin son bölümlerinde Edabali karakterinin geri döneceği konusunda birçok kez bazı açıklamalar yapılmıştı.

Ve sonunda Edabali karakterinin geri döneceği kesinleşti. Daha önce Edabali karakterini canlandıran Seda Yıldız diziden ayrıldığını açıklamıştı.

Ancak dizinin şuanki hikayesine Şeyh Edebali karakteri tekrar dahil edildi. Peki bu karakteri kim canlandıracak?

Dizinin 1.sezonunda bu karaktere Seda Yıldız hayat vermişti. Ve izleyici bu karakteri tekrardan Seda Yıldız'ın canlandıracağını düşünüyor.

Ancak şuan için Seda Yıldız'ın bu karakteri canlandıracağı konusunda kesin bir bilgi yok. Diziye yeni katılacak olan Edabali karakterini farklı bir isim canlandırabilir.

Çünkü bu konuyla ilgili şuanda önemli gelişmeler yaşanıyor. Sizce Edabali karakterini kim canlandırmalı? sizde görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Dizide herkesi şaşırtan konulardan biride Nikola'nın Targun'a verdiği görev oldu. Bizans ve Kuman Türklerinin işbirliği yapmasından sonra Nikola, Targun hatun'a önemli bir görev verecek.

Bala hatun'u öldürmesi için Targun'u görevlendiren Nikola, herkesi şok edecek. Böylece dizinin önümüzdeki bölümünde Bala ve Targun arasında önemli gelişmeler yaşanabilir.

Dizide Targun hatun karakterini canlandıran Zeynep Tuğçe Bayat'ın başarılı performansı ise herkesin beğenisini topladı.

Bala ve Targun arasında yaşanan mücadele ise nefesleri kesecek. Dizinin sezon finalinde ise çok önemli gelişmeler yaşanacak.

Dizinin sezon finaline doğru ilk olarak İnegöl kalesinin kazanıldığını göreceksiniz. Uzun zamandır Osman ve Nikola arasında çok büyük mücadeleler yaşandı.

Türkleri Bizans topraklarından uzaklaştırmak isteyen Nikola, Çok önemli planlar yaparak mücadelesine devam edecek.

Osman bey ise hem Bizans hemde Moğollar'ı, Anadolu topraklarından uzaklaştırmak için 2 cephede önemli bir mücadele verecek.

Osman bey'in önemli hamleleri karşısında başarısız olan Nikola, İnegöl kalesini kaybedecek. Ancak İnegöl kalesinin kazanılma sürecinde birçok önemli karakter diziye veda edecek.

Böylece dizide çok duygusal vedalar yaşanacak. Bunların dışında yaşanacak önemli gelişmelerden biride Türk obalarının birleşmesi olacak.

Kuruluş Osman dizisinin bu sezon en önemli konularından biri Türk obalarının birleşmesi olacak. Ve bu gelişmenin de dizinin sezon finaline doğru gerçekleşeceğini düşünüyoruz.

Osman bey'in zaten bu konuyla ilgili önemli hazırlıklar yapmaya başladığını 44.Bölümde gördük.

Böylece dizinin sezon finaline doğru yaşanacak 2 önemli gelişme : İnegöl Kalesinin kazanılması ve Türk obalarının birleşmesi olacak.

Dizide efsane bir karakter haline gelen Bamsı bey'in tuzağa düştüğü sahneler ise herkesi üzdü. Dizinin 44.Bölümünde Bamsı bey'in ellerine bir ilaç sürüldüğünü gördük.

İşte bu ilaç Bamsı bey'in tuzağa düşürülmesinde çok önemli bir rol oynayacak. Bamsı bey'in tuzağa düştüğü sahnelerde kayı obasına bir ajan olarak sızan Çömlekçi İdris'in de olması dikkatlerden kaçmadı.

Ancak bu tuzağın temelini hazırlayan kişinin Petros olduğunu unutmayın. Dizide önemli bir karakter olan Bamsı bey'in vurulduğu sahneler ise dünya gündemine düştü.

Birçok ülkede izleyicisi bulunan Kuruluş Osman dizisi ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Dizide Bamsı bey'in yerine geçecek olan Cerkutay karakteriyle ilgilide önemli gelişmeler yaşanacak.

Son bölümlerde Aygül ile yakınlık kuran Cerkutay, dizide önemli bir karakter haline gelecek. Böylece Aygül ve Cerkutay arasında yakın zamanda bir evlilik yaşanırsa şaşırmayın.

Sizce Aygül ve Cerkutay birbirine yakışıyor mu?

Dizide uzun zamandır gösterilmeyen Moğollarla ilgilide önemli gelişmeler yaşanacak. Dizinin son bölümünde Osman bey'in Moğollar'a büyük bir darbe vurmak için hazırlık yaptığını gördük.

Osman bey Moğollar'a önemli bir darbe vurmak için yeni bir ordu kuracak. Osman bey'in kurduğu bu ordu Moğollar'a karşı önemli bir mücadele verecek.

Sizler için yeni açtığımız Hwolf kanalında önemli videolar yayınladık. Kanalımızın son dönemde ki yıldızı Ece Eser'in sunumlarıyla reklenen Hwolf kanalı sizleri bekliyor.

Sizlerde bu videoları kaçırmamak için açıklama kısmındaki linke tıklayarak kanalımıza abone olabilirsiniz.

Videomuzun sonuna geldik sizde görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın

ayrıca paylasımlardan haberdar olmak için kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın bir dahaki Videomuz da görüşmek üzere


التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016