-->

Kuruluş Osman 45.Bölüm 2.Fragmanı

Kuruluş Osman 45.Bölüm 2.Fragmanı dizisiyle ilgili hiçbir yerde olmayan en doğru bilgilerle tekrar karşınızdayız. Bamsı bey diziye veda mı ediyor? Göktuğ, Osman bey'e ihanet mi etti ?

Nikola, hangi büyük planı yaptı? Dizide hangi büyük savaş yaşanacak? Osman bey'in herkesi şaşırtan planı ne? İlerleyen bölümlerde dizide hangi sürpriz gelişmeler yaşanacak?

Yine çok önemli bilgilerin olduğu ve merak ettiğiniz birçok soruya cevap verdiğimiz videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayın.

Kuruluş Osman dizisi aksiyon dolu 44.bölümüyle izleyenleri ekran başına kitledi. Reyting sıralamasında tekrardan 1.sırada yer alan dizi, herkesin beğenisi topladı. Ancak atılan yeni fragmanla birlikte dizide ortalık karıştı. Bamsı bey'in tuzağa düştüğü sahne izleyenleri şok etti.

Peki Bamsı bey diziye veda edecek mi?

Merak ettiğiniz tüm soruların cevabını geçmeden önce kanalımızın yine haftalar önce verdiği önemli bilgilere bakalım. Kuruluş Osman dizisine eski karakterler veda edecek demiştik. Bamsı'yı Petros tuzağa düşürebilir.

Kanalımız yine detay vermeyerek dizide çok önemli gelişmelerin yaşanacağını sizlere haftalar önce aktarmıştı. Böylece yapmış olduğumuz analizlerin çok önemli detaylara sahip olduğunu birkez daha görmüş olduk.

Dizide çok önemli bir karakter olan Bamsı bey'in atılan yeni fragmanla birlikte Petros'un kurduğu tuzağa düştüğünü gördük.

Türklerin daha fazla güçlenmesine engel olmak isteyen Bizanslılar, Osman bey'in elinde bulanan gizli belgeleri ele geçirmek istiyor.

Çünkü bu belgelerin çok önemli içeriklere sahip olduğunu biliyoruz. Osman bey uzun yıllardır saklanan bu belgeleri kullanarak tüm Türk obalarını bir araya getirmek istiyor.

Bunun farkında olan Bizanslılar ise önemli hamleler yaparak Bamsı bey'i tuzağa düşürdüler. Bamsı bey karakterini canlandıran Nurettin Sönmez'in yakında zamanda diziye veda edeceğini zaten sizlere aktarmıştık.

Böylece Bamsı bey'in diziye veda etme vakti artık geldi. Dizinin önümüzdeki bölümünde Bamsı bey'in diziye veda edeceğini düşünüyoruz. Çünkü artık bu karakterin dizideki hikayesi bitti.

Bamsı bey ölmeden önce ise çok önemli bir hamle yaparak diziye veda edecek. Dizide yaşanan önemli gelişmelerden biride Göktuğ'un ortaya çıkması oldu. Daha önce Kuman Türkleri' nin ortaya çıkmasıyla Göktuğ'un da ortaya çıkacağını söylemiştik.

Ancak Kuman Türkleriyle ilgili çok önemli gelişmelerin yaşanacağını da unutmayın. Çünkü daha önceki videolarımızda Nikola'nın Kuman Türklerinden destek isteyeceğini sizlere aktarmıştık.

Böylece Flatyus'un Kuman Türklerinden destek istediğini görmüş olduk. Ayrıca Göktuğ'un da büyük bir planın içinde olduğunu net bir şekilde anladık.

Çünkü Göktuğ, daha öncede söylediğimiz gibi Osman bey'in kurduğu plana uyarak Kuman Türlerinin içine bir ajan olarak sızdı.

Dizinin önümüzdeki bölümünde Flatyus, Kuman Türkleriyle iş birliği yapacak. Böylece Nikola yeni bir orduyu daha kendi hakimiyetine alacak. Bunların dışında Moğollar'ın da desteğini alan Nikola, çok önemli bir savaşın hazırlığını yapacak.

Nikola yapmış olduğu bu hamlelerle güçlenirken Osman bey'den ise yine şok bir hamle gelecek. Osman bey ilk olarak Göktuğ'u Kuman Türklerinin içine sokarak Kuman Türklerinin planlarını başarısız hale getirecek.

Daha sonra ise Moğollar'ın gücünü zayıflatmak için kurmuş olduğu yeni bir orduyu sahneye çıkaracak. Böylece Osman bey Türk düşmanlarının yaptığı büyük planlara çok önemli tuzaklarla karşılık verecek.

Dizide merak edilen konulardan biride Cerkutay ve Aygül oldu. Daha önce bu 2 karakterin arasında yaşananlar dikkat çekmişti. Ayrıca Aygül ve Cerkutay arasında bazı gelişmelerin yaşanacağını sizlere aktarmıştık.

Böylece beklenen gelişmelerin yaşandığını görmeye başladık. İzleyici Aygül ve Göktuğ arasında bazı gelişmelerin yaşanacağını beklerken çok farklı bir hikayenin ortaya çıktığını görmüş olduk.

Zaten bu konuyla ilgili de daha önce önemli açıklamalar yaparak Aygül ve Göktuğ'un farklı hikayelerinin olacağını aktarmıştık. Dizinin önümüzdeki bölümlerinde ise çok önemli gelişmeler yaşanacak.

Diziye birçok farklı hikayeler ve karakterler dahil olacak. Ayrıca çok önemli bir savaşın hazırlıkları da çok yakında başlamış olacak. Videomuzun sonuna geldik sizde görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın ayrıca paylasımlardan haberdar olmak için kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın bir dahaki.


التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016