-->

Kuruluş Osman 44.Bölüm 2.Fragmanı

 

Kuruluş Osman 44.Bölüm 2.Fragmanı dizisiyle ilgili hiçbir yerde olmayan en doğru bilgilerle tekrar karşınızdayız. Edabali karakterini canlandıran Seda Yıldız diziye geri mi dönüyor?

Funda Güray, Malhun hatun karakterini mi canlandıracak? Osman bey ve Yavlak Arslan hangi büyük planı yaptı? Savcı bey diziye veda mı ediyor? Nikola'nın Türklere karşı yaptığı yeni plan ne?

Kuruluş Osman dizisi yeni bir dönemin başlangıcını yaparak 43.bölümünü geride bıraktı. Ancak dizinin final sahnesinde ve bölüm içinde çok önemli bilgilerin verildiğini gördük.

Merak ettiğiniz tüm soruların cevabına geçmeden önce ilk olarak Savcı bey konusuna değinelim. Nikola, Bayhoca'yı esir alarak Osman bey'e karşı çok önemli bir hamle yaptı.

Osman bey ise Bayhoca'yı kurtarmak için önümüzdeki bölümde herkesi şaşırtan planlar ve tuzaklar kuracak.

Nikola, Osman bey'i tuzağa düşürdüğünü sanarken Osman bey'den herkesi şok edecek hamleler gelecek.

Ayrıca Kayı obasında yapılan toplantıda Savcı bey'in olmaması dikkatlerden kaçmadı. Peki Savcı bey nerede?

Savcı bey oğlunu kurtarmak için Nikola'ya karşı bazı hamleler yapabilir. Savcı bey, Osman bey'in yaptığı plana görede hareket etmiş olabilir.

Ancak eğer Savcı bey tek başına bir plan kurmuş ise işte ozaman büyük bir tehlike yaşanacak. Dizide merak edilen konulardan biride Funda Güray oldu.

Diziye Aksu hatun karakteriyle katılan Funda Güray herkesi şaşırttı. Çünkü Aksu hatun'un diziye katılmasıyla Malhun hatun konusu tekrar gündeme geldi.

Peki Funda Güray, Malhun hatun karakterini mi canlandıracak?

Diziye Aksu hatun olarak katılan Funda Güray, Malhun hatun karakterini canlandırmayacak. Çünkü bu karakter diziye farklı bir amaç için dahil oldu.

Peki bu amaç neydi?

Hazal hatun'un bir sahnede Aksu hatun ile büyük bir plan yaptığını gördük. Böylece dizinin ilerleyen bölümlerinde bu karakteri önemli planlarla karşımızda görmeye devam edeceğiz.

Peki Malhun hatun diziye ne zaman katılacak?

Dizide gördüğümüz bu karakterlerin hepsi Malhun hatun karakterinin gelmesini geciktiriyor. Önce Targun Hatun'un sahneye çıkması daha sonra ise Aksu hatun'un ortaya çıkmasıyla Malhun hatun konusu daha çok uzamaya başlayacak.

Böylece Malhun hatun karakteri diziye sezon finaline doğru katılabilir. Dizide herkesi şaşırtan konulardan biride Edabali karakterinin tekrar gündeme gelmesi oldu. Daha önce bu karakterin diziden ayrıldığını görmüştük.

2.sezonda karakterin çok fazla hikayesinin olmamasından dolayı Seda Yıldız ile sürpriz bir ayrılık yaşanmıştı. Ancak dizinin son bölümlerinde birçok kez Şeyh Edebali karakterine vurgu yapıldı. Ve karakterin geri döneceğinin sinyalleri açıkça verildi.

Peki Edabali karakteri diziye geri dönecek mi?

Dizide verilen her sahnenin çok önemli olduğunu unutmayın. Böylece bu karakterin birçok kez vurgulanması önemli bir detaydı. Sonuç olarak Edabali karakterinin kısa bir süre içinde geri döneceğini düşünüyoruz.

Dizide yaşanan önemli konulardan biride Nikola'nın yaptığı yeni plan oldu. Nikola bir sahnede Türklere karşı yeni bir ordu kuracağından bahsetti. Ve bu ordunun Kuman Türklerinden ve Moğollar'dan oluşacağından bahsetti.

Böylece dizinin önümüzdeki bölümlerinde çok önemli savaş hazırlıklarının olacağını göreceksiniz. Ayrıca Nikola'nın Kuman Türklerinden bahsetmesiyle Targun hatun ve Göktuğ'da akıllara geldi.

Dizinin önümdeki bölümlerinde Kuman Türkleriyle ilgili konular ortaya çıkınca merak edilen bu karakterlerde ortaya çıkacak.

Ayrıca Osman bey ve Yavlak Arslan' ın da yeni bir savaş hazırlığı yaptığını gördük.

Peki bu hazırlık neydi?

Osman bey'in bir sahnede Yavlak Arslan'a : 'Geyhatu gelmeden harekete geçmeliyiz' sözleri dikkatlerden kaçmadı.

Osman bey Moğollara yeni bir darbe vurmak için Geyhatu'nun gelmesini beklemeden harekete geçeceğini aktardı.

Böylece dizinin ilerleyen bölümlerinde Yavlak Arslan ve Osman bey'in Moğollara karşı çok önemli bir mücadele vereceğini göreceksiniz.

Videomuzun sonuna geldik sizde görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın ayrıca paylasımlardan haberdar olmak için kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın bir dahaki.التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016