-->

Kuruluş Osman 42.Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 42.Bölüm Fragmanı dizisiyle ilgili hiçbir yerde olmayan en doğru bilgilerle tekrar karşınızdayız.

Göktuğ ve Targun nereye gitti? Bamsı bey diziye veda mı ediyor? Malhun hatun karakteri sahneye mi çıkıyor? Kuruluş Osman dizisi ne zaman başlayacak?

Cerkutay dizide hangi önemli konuma gelecek? Osman bey 'Türk beylerine' yapılan saldırıya nasıl bir karşılık verecek?

Yine çok önemli bilgilerin olduğu ve merak ettiğiniz birçok soruya cevap verdiğimiz videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayın.

Kuruluş Osman dizisi büyük tuzakların olduğu bir bölümü daha geride bıraktı. Ayrıca sizlere Dündar bey'in ölmeyeceğini, Bamsı'nın bu sahnede yaralanıp büyük bir darbe alacağını ve daha birçok bilgiyi geçtiğimiz videolarda aktarmıştık.

Böylece kanalımız aktarmış olduğu bilgilerle bir kez daha yanılmadı. Sizlere daha önce aktardığımız bir başka bilgi ise dizinin 1 hafta ara vereceğiyle ilgiliydi.

Ve beklediğimiz gibi Kuruluş Osman dizisi 13 ocak tarihinde 1 hafta ara verdi. Dizinin 42.bölümü ise 20 ocak tarihinde sizlerle olacak.

Ancak dizinin bu haftaki bölümünde bizlere birçok konuyla ilgili önemli bilgiler verildi. Ve dizinin gelecek bölümlerinde çok önemli gelişmelerin olacağını net bir şekilde gördük.

Peki dizinin önümüzde ki bölümlerinde hangi şok gelişmeler yaşanacak?

İlk olarak Bamsı bey konusuna değinelim. Bamsı bey'in diziye veda etme zamanı sonunda geldi. Bu önemli karakterin diziye bu sezon veda edeceğini sizlere daha önce zaten aktarmıştık.

Ancak Bamsı bey'in diziye veda etmesinden sonra süpriz bir gelişme yaşanacak. Çünkü Bamsı bey'in yerini alacak yeni isim Cerkutay olacak.

Bu konunun dizide gösterilmesi ise herkesi şaşırttı. Bir Moğol komutanı olarak uzun zamandır Türklere karşı savaşan Cerkutay'ın, bir

anda çok önemli bir konuma geleceğini 41.bölümde net bir şekilde gördük. Böylelikle Bamsı bey kendisinden sonra Osman bey'e önemli bir asker bırakmak için Cerkutay'ı eğitmeye başlayacak.

Sonuç olarak dizinin önümüzdeki dönemlerinde yeni Selcan hatun Aygül olurken , Yeni Bamsı ise Cerkutay olacak.

Dizide herkesi şaşırtan konulardan biride Göktuğ oldu. Osman bey'in süpriz bir şekilde Göktuğ'u kayı obasından göndermesi herkesi şok etti.

Peki Osman bey bunu neden yaptı?

Bu sahnede bir planın olduğunu Göktuğ' un konuşmalarından net bir şekilde anladık. Çünkü Göktuğ ortada hiçbir olay yokken bir anda Osman bey'e karşı beklenmedik tepkiler vermeye başladı. Böylelikle bu sahnede Osman bey'in yeni bir plan yaptığını anlamış olduk. Peki bu plan ne?

Osman bey ilk olarak Targun hatun'u kayı obasından kovarak kurduğu planın ilk hamlesini yaptı. Daha sonra ise Göktuğ'u kovarak Göktuğ'un Targun hatun'u takip etmesini sağladı.

Böylelikle Targun hatun'un yapacağı planları Göktuğ takip etmiş olacak. Ayrıca Göktuğ ve Aygül konusuyla ilgili bizlere sürekli bazı sorular soruyorsunuz.

Bu konuyla ilgili sizlere haftalar önce çok önemli açıklamalar yapmıştık. Ve bu 2 karakterinde dizide hikayesinin farklı olduğunu sizlere aktarmıştık.

Ancak siz izleyicilerin bu 2 karakteri birbirine çok yakıştırmasından dolayı bu konu senaristler tarafından değerlendirilebilir.

Fakat bu karakterlerle ilgili her sahnede bir gelişmenin yaşanacağını beklemeyin. Çünkü dizide şuanda böyle bir hikaye yok.

Ancak ilerleyen dönemlerde bu konu hakkında bir gelişme yaşanırsa bunun sebebi izleyicinin ilgisinden dolayı olacaktır.

Dizide artık açık bir şekilde bizlere aktarılan konulardan biride Malhun hatun oldu.

Ertuğrul bey'in de bu konuyu vasiyet olarak bırakmasından sonra artık Malhun hatun karakterinin ortaya çıkma vakti yaklaştı.

Peki bu karakter ne zaman ortaya çıkacak?

Targun hatun'un diziye veda etmesinden sonra bu konu hakkında önemli gelişmeler yaşanacak. Bu karakteri canlandırması beklenen isimlerle ilgili bazı çalışmalar yapılıyor.

Ama biz Htv kanalı olarak bu karakteri Beste Kökdemir'in canlandırmasını istiyoruz. Ancak yapımcıların bu konudaki kararı ne olacak yakında göreceğiz.

Türk beylerini toplamak için Söğüt'e giden Osman bey ise büyük bir tuzakla karşılaştı. Osman bey'in güçlenmesini engellemek isteyen Bizanslılar, büyük bir saldırı yaparak Türk beylerini etkisiz hale getirdi.

Yapılan bu saldırının intikamını almak isteyen Osman bey, önümüzdeki bölümde önemli bir hazırlık yapacak.

Videomuzun sonuna geldik sizde görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın ayrıca paylasımlardan haberdar olmak için kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın bir dahaki.
التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016