-->

Kuruluş Osman 42.Bölüm 2.Fragmanı

 

Kuruluş Osman 42.Bölüm 2.Fragmanı dizisiyle ilgili hiçbir yerde olmayan en doğru bilgilerle tekrar karşınızdayız. Kuruluş Osman dizisi merakla beklenen 42.bölüm fragmanını yayınladı.

Gizemli kadın kim? Osman bey hangi tuzağa düştü? Nikola, Bizans İmparatorluğu'ndan hangi desteği alacak? Diziye hangi önemli isimler veda edecek? Osman bey'e hangi Türk boyundan destek gelecek? Bala hatun Osman bey'in verdiği karara hangi tepkiyi verecek?

Yine çok önemli bilgilerin olduğu ve merak ettiğiniz birçok soruya cevap verdiğimiz videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayın.

Kuruluş Osman dizisi uzun bir aradan sonra tekrar sahneye çıktı. Atılan yeni fragmanda ise çok önemli gelişmelerin yaşandığını gördük.

Merak ettiğiniz tüm soruların cevabına geçmeden önce ilk olarak Osman bey'in girmiş olduğu savaşa değinelim.

Osman bey, Bizans ordusuna önemli bir darbe vurmak için bazı hazırlıklar yapacak. Özelikle de İnegöl kalesini kazanmanın planlarını yapacak.

Ancak Osman bey İnegöl kalesini sadece kayı obasında bulunan askerlerle kazanamayacağını bildiği için büyük bir üzüntü yaşayacak.

Ve bu duruma bir çözüm bulmak için derin bir planın içine girecek. Osman bey nasıl bir çözüm bulacağını düşünürken ise karşısına daha önce gizlenen belgeler çıkacak.

Daha önce bu önemli belgelerin dizinin dengelerini değiştireceğini sizlere zaten aktarmıştık. Böylece Osman bey bu belgelerin gücünü kullanarak farklı bir Türk boyundan destek alabilir.

Çünkü atılan fragmanda farklı isimlerin kayı obasında olduğunu gördük. Osman bey bu hazırlığı yaparken Aya Nikola ise Bizans İmparatorluğu'ndan sürpriz bir destek alacak.

Türkleri Bizans topraklarından uzaklaştırmak için daha çok güçlenen Nikola, Osman bey'e önemli bir tuzak kuracak.

Osman bey İnegöl kalesini kazanmanın yollarını aramak için bazı bölgelere giderek planlar kuracak. Bu planlardan haberdar olan Nikola ise Osman bey'in bu hamlesini öğrenerek Osman bey'e tuzak kuracak.

Osman bey ise bu tuzaktan kurtulmak için yine önemli hamleler yaparak Bizans ordusunu yenilgiye uğratacak. Atılan yeni fragmanda herkesi şok eden sahnelerden biride gizemli kadın oldu.

Ertuğrul Gazi'nin bırakmış olduğu vasiyeti yerine getirmek için harekete geçen Osman bey, Malhun hatun karakterinin diziye katılmasıyla beklenen evliliği gerçekleştirecek.

Bala hatun ise bu durum karşısında büyük bir üzüntü içine girecek. Ancak Bala hatun büyük bir üzüntü içine girsede Osman bey'in verdiği kararın doğru olduğunu anlayarak kabul edecek.

Böylece diziye yeni bir karakterin katılmasıyla ortalık karışacak. Diziye yeni karakterlerin katılmasıyla bazı isimlerde diziye veda edecek.

Dizinin önümüzdeki bölümlerinde herkesi şok eden vedaların olacağını çok yakında göreceksiniz. Videomuzun sonuna gelirken açmış olduğumuz yeni kanallara abone olmayıda unutmayın. Htv markasına yeni projeleri eklediğimiz kanallarımız tüm hızıyla büyümeye devam ediyor.

Özelikle de yeni açtığımız Hwolf kanalı büyük bir çıkış yaparak kısa süre içinde izleyicinin beğenisini topladı. Çok farklı içeriklerin olacağı kanalımıza sizde abone olmak için açıklama ve yorum

kısmında bulunan linke tıklarak ulaşabilirsiniz. Htv ailesi çok önemli projelerle karşınızda olmaya devam edecek.

التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016