-->

Kuruluş Osman 42. Bölüm Fragmanı


Kuruluş Osman 42. Bölüm Fragmanı Malhun Hatton, Omar Abdel Aziz, Germinogulari Prensliği, Sercutai, Gehatu, Ayia Nicola, Savcı Bai, Baihoka, Ermenistan Savaşı, Silcan Hatton, Joktug Alp, Targun Hatton, Bamsi Bay, Bala Hatton'un çocuğu, piyango sonuçları, merak ettiğiniz tüm Sorunlar.

Cevabı bu videoda toplayarak size her şeyi açıklayacağım. En uzun, en ayrıntılı ve uzun vadeli adım adım analiz videosuna hoş geldiniz.

Öncelikle kanala abone olmayı ve bildirim zilini açmayı unutmayın Böylece piyangoyu ve onları ateşe veren analizi asla kaçırmazsınız.

Ayrıca tüm konular hakkında fikir edinmek istiyorsanız bu videoyu çok dikkatli bir şekilde dinleyin. Tüm konular birbiri için önemli olduğu için kendi başıma başlamak istiyorum Kendi.

Bamsey kılıç kullanabilir mi? Bamsey diziye veda edecek mi?

Bu sorular son derece ilgi çekici olmaya başlıyor. Size hemen en net cevapları vereyim. Öncelikle Bay Bamsy diziye veda edecek ama hemen değil.

Bu durumda o şekilde değil. Bamsey Körfezi'nin eli iyileşecek. Kılıcı tekrar kullanmaya başlayacak. Ermenistan'ın bir sonraki savaşına bile katılacak olan Bay Bamsi.

Ermeni savaşı ne zaman çıkacak?

Ben de bu konuya geleceğim ama önce Sayın Bamsey'nin konusunu bitirelim. Yani bir daha asla kılıç kullanmamak diye bir şey yok.

En kötü ihtimalle diğer elini kullanacaktır. Ama bu şekilde ölmez. Dediğim gibi Bamsey Körfezi'nin eli iyileşecek.

Ama senarist bizi yavaş yavaş Körfez dağılmasına doğru ısıtmak istiyor. Tabii ki benim görüşüm, senarist ne kadar nazik olursa olsun, Seyirci, Bamsey Koyu ayrılışına pek de olumlu bakmıyor.

Bu farklı bir konu. Ayrıca Sayın Bamsey ile ilgili çok önemli spoiler sağladık. Bamsi Bayi, Circutai'ye Hayaran Osman Bey olacağını söyledi.

Peki bunun anlamı nedir?

Bu, öldüğümde benim yerime geçeceğin anlamına geliyor. Başka bir deyişle, Circotta'ya Diriliş'in komik biçimlerini verecek olan senarist.

Artgrel. Cerkutay'ın Bamsey'in yerini alması için Bae'nin ölmesi gerekir. Ancak, bambunun artık gitmeyeceğini size tekrar söylüyorum.

Akşamım sana ne zaman gidiyor? Bemsi Bey diziden ne zaman ayrılacak?

Açıkça anlatacağım. Bamasy, Othman Bey'e at üstünde ölmek istediğimi söyledi. Bu kelimeyi hatırla. Bu yüzden Bamsi Bey bir savaşta ölecektir.

Belki bu Ermenistan'ın Cenk Savaşı olabilir. Yani Ermeni Savaşı, Bamsi Bey ve Baihuca'nın çıkacağı savaş olabilir.

Seriden. En azından Bamsey Körfezi'nin o şekilde çıkacağını düşünüyorum. Lütfen yorumlarda Sayın Bamsi hakkındaki düşüncelerinizi belirtiniz.

Sercutai dizide kalacak mı? Yoksa Circottai, Bamsey Bay gibi diziden ayrılacak mı?

Moğolların unutulmuş nedeni Ermeni Savaşı'ndan önce veya sonra ortaya çıkacaktır. Peki Ermeni savaşından önce mi sonra mı?

Bu soruya cevap vermek zor olsa da şansımdan yararlanmak istiyorum çünkü Moğollar, Ermenistan Savaşı'ndan sonra diziye geri dönecek.

Çünkü Ermeni savaşı çok uzakta değil. Çok çok yakın bile. Peki, Ermeni Savaşı hangi mevsimde olacak?

Ermeni savaşının yükselişi, cinayetten sonra ertelenebilecek bir konu değil Othman grubu 41. Dolayısıyla önümüzdeki 3 bölümde Ermeni Savaşı'nın çıkacağına inanıyorum.

Yine hatırlatayım ki, Ermeni Savaşında Baihoka, Pamsi Bai ve Dies Flatius alıntılanmıştır. Yani en azından benim fikrim bu.

Lütfen yorumlarınızda Ermeni Savaşı hakkındaki düşüncelerinizi belirtiniz. Sercutai davasına gelelim. Circutai kendini gitgide daha çok sevmeye başladı.

Bana katılanlar videoyu beğenebilir. Sezon sonunda Cerkutay'ın diziden ayrılması mümkün olabilir. Ama gitmeyebilir.

Sonuçta dizide kendisini sevdiren bir karakter. Bu nedenle circutai üçüncü sezonda kalabilir. Bamsey Bai'nin dediği gibi Circutai, Osman Bey'in yeni Bamsey Koyu olabilir.

Söz konusu Germiyanoğulları beyliği önünde Osman Bey'in Göktuğ ile planı Son bölümde en önemli konu. Önceki videoda Osman Bey'in Gökçükçelp'i tokatladığına yemin ederim.

Ve onu obba'dan kovmak gizli bir plandı, ama bunu kanıtlamak için büyük bir söz söyledim. Hala söylediğin kelimenin arkasındayım.

Aslında size biraz daha göstermek istiyorum. Osman Bey Göktug, Alp gazının kaçtığını ilk söylediğinde ona tokat atmadı.

Dündar ve Başsavcı gelince Göktög ve Buran Albi onları kovdu. Osman Bey Dündar ve Savcı Bey ile birlikte Göktög Albi cezalandırılabilirdi.

Ama Dündar ve Savcı Bey'i cezalandırmak yerine onu Targun Hütton'la birlikte cezalandırın. Ayrıca Gökçük'ün Albin Osman'a itaatsizliği hepimizi şaşırttı.

Ayrıca ironik bir şekilde, Göktuğ Osman'a karşı çıkarken Tarjun Hatton'a bakıyor. Bey. Bir diğer büyük spoiler ise Osman Bey'in Ballı Kız ile yaptığı sohbettir.

Bala, Tarjun Hatton'u kıskandığını söyleyen Osman Bey'i açıkça söylüyor Bunun onun cezası olduğunu söylüyor, belki başka bir amacım var.

Peki bu plan nedir, Osman Bey'in planı hem Göktuğ hem de Targun Ali için ne olabilir? Targun?

Hemen söyleyeyim. Bey'den Targun Hatun Usman'ı tokatladıktan sonra gönlünün gözü Osman Bey'in yapmayacağını söyledi.

Bal çizgisinden başka gören, Targun Hatun meselesi bir kadına açıktır. Benden hoşlanmadıysa, ondan hoşlanmaman mantıklı.

Başka bir deyişle, bir Tarhun kızı kendine, eğer kalbiniz kimseyi görmezse Sadece gözlerin. Eğer hayran değilseniz.

Sonra Targun Osman'ın kızını aşık olmayacaksın diyerek öldürmek istiyor. Onu da. Tabi Tarjun Hatton Osman Bey'i öldürmeye yetecek mi?

Elbette yeterli değil. Targon'un civciv Bai'yi öldüremeyeceği için Aya Nikola'nın yanında olacak.

Yahoo Targun Osman eBay'i sevmiyor mu? Bunu neden yaptığını söyleme?

Aşık kadından her zaman korkun ve istediğini elde etme. Ancak asıl mesele Targun kızının Aya Nikola'ya gitmesi değil.

Asıl sorun Osman Bey'in Göktuğ'la olan gizli planıydı ve Targun'u bekliyordu.

Hatton st


التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016