-->

Kuruluş Osman 41. Bölüm 2. Fragmanı

 

Kuruluş Osman 41. Bölüm 2. Fragmanı Çömlekçi İdris haini ortaya çıktığında? Bamcy diziden ayrılıyor. Omar Abdel Aziz diziye katılıyor. Pala piliç alacak mısın?

Başsavcı tamamen iyi bir rol üstlendiğinde en büyük spoiler nedir? Jihato ne zaman dönecek?

Bu soruların yanı sıra topluluk bölümünde sorduğunuz soruları da cevaplayacağım. Bu da merakınızı daha çok uyandırıyor.

Öncelikle gerçek Osman Bey'in çizimi devam ediyor. Kılıç çekilişine katılmak ve kazanmak için açıklama bölümündeki videoyu izleyebilirsiniz.

Kanalım ve yeni açılan kanallar hakkında da detaylı ve önemli açıklamalar yapacağım. Videonun sonunda.

Öncelikle Lion Yaflak ve Gihatu dönecek mi?

Bu soruyu cevaplamadan önce Targun kızı ve babası İnal'dan bahsedelim. Özellikle bu konuda size güzel haberlerim var. Tanrıya şükür Targun civciv sorunundan kurtuluyoruz.

Bunu bu kadar net söylememin nedeni, dramanın gidişatının değişmiş olmasıdır. Dizinin temalarını değiştirin. Daha fazla detay için sezonun başından beri Osman Bey Cihato ile savaşıyordu.

Bizans, Belek yarışının temasıdır. Yani ona baktığınızda üç ana konu vardı. Şu anda, geyhatu konusu askıya alındı.

Böylece büyük bir sorun ortaya çıktı. İki tane vardı. Belek'in yarışı da bitti. Osman Bey Bey oldu. Kalan a.

Böylece Nikola ile aydaki mücadele dizinin konusu olarak kaldı. Şimdi yeni konulara geçelim. Haçlılar diziye dahil edildi.

Haçlıların iki hafta önce diziye dahil olacağını söylemiştim. Peter belirir. Böylece dizi için yeni bir konu geldi.

Sadece Haçlıların Kai ile güreştiğini görmeyeceğiz. Haçlıların Bizans İmparatoru ile mücadelesine de şahit olacağız. Yani Haçlılar konusunun uzun bir konu olduğunu anlayabilirsiniz.

Öte yandan bir Türk Oba Bayat'ı daha göreceğiz. Öncelikle senaristin targun şapkasını görmezden geldiğini söyleyebilirim.

Tüm bunların neye benzeyeceğini söylemeden önce dizide eskiler tamamen bitti Serinin birkaç bölümünde büyük bir savaş sahnesi.

Haftalar önce söylediğim gibi, Targun Kızı teması sanırım 44.Bölüme kadar bitecek. O targun civciv bir şekilde diziden ayrılırdı.

Haçlılar konusuna döneceğim. Ama önce başsavcının en büyük göstergesi olan bihuka'dan bahsedelim. İyi bir rolde olacak.

Baihoka geldiğinde Osman Bey'in yanında olacağını ve Osman'a aşık olduğunu söylemiştim. Çok. Nitekim Baihoka'nın diziye katıldığı ilk bölümde Othman şunları söyledi:

Babasının yanında. Burada, bu platformdaki en büyük spoiler ödülüne layık görüldük. Baihoka Beyliği Osman beynin sağındaydı.

Savcının sizin verdiğinizi söylediğinde pozisyonuna çok dikkat edin Oy verme hakkı ve bunun eBay olması gerektiğini anlıyorsunuz.

Kızgın değildi. Rahatsız etmedi. Kızmadı. Daha yeni köşesine çekildi. Oğlu bunu Büyükka'ya söylerken, başsavcı da dahil edildi.

Bu sözleri bildiği halde savcının önünde konuşmayın. İsteyerek sesimi vermedim. Ya da hakkımın emirliğiydi.

Ya da oğlu Baihoka'ya susmasını söyleyebilirdi. Ama dediğim gibi bunu söylemek yerine köşesine çekildi ve düşünmeye başladı.

Önceki analizde buna kısaca değinmiştim. Ama bunu size önceden söyleyeyim. Bunlar biraz daha uzun vadeli tahminlerdir.

Baihoka Osman Bey ile Ermeni savaşına katılacak. Ve savaşta şehit olacak. Othman Bey şehitliği sırasında babasına bir söz söyleyecektir.

Savcı o savaştan sonra oğlunun amcası için ölünce yere oturur. Ve düşün. Baihuka'nın Osman Bey için şehit olacağını söylediğimde, Önceki çizim videosu.

Açıklama bölümündeki bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz. Savcı Bey böyle iyi bir rol oynuyor, yani daha çok vaktimiz var.

Ne kadar zamandır orada. Ermeni savaşı ne zaman olacak?

En büyük spoiler şehit edilmeden Geyhatu ve Yavlak Aslan davalarına bir göz atalım Bayhoca'nın babası Akıl için faydalı olacak Ermeni Savaşı dizisinde Savcı.

Şimdi size Geyhatu ve Yavlak Arslan'ın dönüşünün sayılacağı bilgisini vereceğim. Tamamen bu bilgilere dayanıyor.

Geyhatu'nun tekrar diziye dönmesi, Yavlak Arslan ve Yavlak Arslan'ın dönüşüne dayanıyor. Geyhatu'ya kadar diziye.

Kafanın karıştığını biliyorum. Durumu size şu şekilde açıklayayım. Tarihte son kez Yahatu'nun ölümünden önce Anadolu'yu harap etti ve yağmaladı.

Dizide geyhatu tekrar gelip Anadolu'yu yağmalayıp sonra diziden ayrılabilirdi. Ya da geyhatu kasasını tamamen kapatabilirler.

Geyhatu diziye dönerse Yavlak Arslan da gelir ve Anadolu'da direniş belirir Kısmen de olsa. Jehato gelmezse Yavlak Arslan gelmeyecek.

Tıpkı sezon sonu Artgrel Diriliş dizisi gibi Noyan Kai Opas Göçmen kervanı basarak ve ardından sezon arasında bu bölümü bitirerek, Osman dizisinde de aynısını yapabilirler.

Bence Yaflak Arslan diziye dönmeli. Geleceğini söylemiyorum ama gelmesi gerektiğini söylüyorum.

Aynı şekilde, geyhatu figürü. Yavlak Arslan ve Geyhatu'nun diziye dönmesi gerektiğini düşünüyor musunuz?

Lütfen bu konudaki düşüncelerinizi yorumlarda belirtiniz. Merakınızı en çok arttıran topluluk bölümünde sorduğunuz sorulara geçelim.

.

Balgay karskteri tamamen bitti mi yoksa tekrar geri mi gelecek? Balgay'ın karakteri tamamen Arkadaşlar Dizisinin dışında.

Bir daha bu dramaya geri dönmeyecek. Fireboy, Tarjun Hatun diziden ayrıldıktan sonra diziye dahil olacak mı?

Targun Hatun diziden ayrıldıktan sonra Malhun Hatun'un diziye dahil olmayacağını düşünüyorum. Bir sonraki bölümde dizide.

Sanırım daha fazla zaman geçecek, en az birkaç bölüm diziye dahil olacak sonra.

Doğrulanan Ermeni savaşı ne zaman? İnegöl bu anlamda işgal edilebilir mi?

Önümüzdeki birkaç mevsimde Ermeni savaşı çıkacak. Yani birkaç sezonda Ermeni Savaşı ile birlikte büyük bir savaş sahnesi çıkacağını düşünüyorum.

Geliyor. Bu sezonun sonunda İnegöl fethedilecek. Çünkü önümüzdeki yıl bir istila olacağını düşünüyorum

التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016