-->

Kuruluş Osman 41. Bölüm 2. Fragmanı

 

Kuruluş Osman 41. Bölüm 2. Fragmanı Dizime veda ediyor musunuz? Pala civcivine ne olacak? Haçlıların gerçek büyük oyunu nedir? Savcı hangi olaydan sonra mükemmel bir rol oynayacak? Dündar'ın, Papa'nın aradığı büyük sırla ne ilgisi var?

Dündar Bey'in yeni ihaneti ile unutulan Moğolların dönüşü ve hepsinin cevabı Bu videoda merak ettikleriniz.

Bamsey Koyu'na veda etmeden önce bir oyun hakkında konuşmak istiyorum Büyük Haçlılar ve Ötesi ve sonraki bölümlerde bizi neler bekliyor.

Önceki analizimde haçlıların diziye ana karakter olarak geldiğini söylemiştim. Şarkıda ofise kolayca girip çıkabilen iki hilekar karakter vardı.

Ve Konstantinopolis'ten Papa'ya gönderilmiş olabileceğini. Bu tahmin% 100'dü. Hem Haçlılar hem de sonraki bölümler için büyük spoiler içeren bu videoyu ekledim. Osman Haçlılar Vakfı gibi oradan da görebilirsiniz.

Peki, Aya Nikolai'nin de bahsettiği Papa'nın adamları kimlerdi? Aradıkları büyük şey nedir?

Aslında, karavanda bize Peter'ın yapmakta olduğu önemli şeyin ne olduğunu gösterdiler. Papa ve Papa'nın adamı Petrus'un peşinde olduğu harika şey işte burada Osman Bey kitabı.

Peki bu kitap nedir, nedir? İçinde ne yazıyor? Hangi önemli bilgileri taşıyorsunuz?

Bu kitap kurulacak ülkeyi nasıl takip edeceğinizi anlatan bir kitaptır. Ve önemli Türk beyefendilerine rehberlik eden gizli örgütün tüm deneyimleri Ve devletin şeyhleri.

Sadece ne yapılması gerektiğini ve devletin nasıl yaratılması gerektiğini değil, bu şekilde düşünün.

Ancak Moğolların, Bizans casuslarının vb. Durumu Bu nedenle Papa ve Papa'nın adamı Petrus bu kitabın peşindedir.

Kitabı almak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar. Ve bu açık.

Peki Osman Bey erkeklerle savaşırken neden fragmanda yer almıyor? Bamsey Peter? Osman sana nereye gitti? Bumpy Bay'e bir şey olacak mı?

Bu soruları cevaplamadan önce Papa ve İmparator'un neden ayrı ayrı davrandığına bir göz atalım. Çünkü bu önemli bir olay.

Papa ve Bizans İmparatorluğu yüzyıllar boyunca ayrı hareket ederken, Hem Haçlı Papa ordusunun hem de Bizans İmparatorluğunun operasyonda olduğunu ilk defa göreceğiz.

birlikte. Bu tarihte yaşanan bir olaydır. Üstelik bugün bile Papa'nın Avrupa'dan bağımsız hareket ettiğini görebiliyoruz.

Her şeyden önce Papa kendini en üst düzeyde görürken, İmparator kendini görür. En yüksek sıralamada. Papanın istediği, Türkleri kontrol altında tutmak ve Türklerin yerleşmesini engellemek.

Selçuklu devletinin ve büyük Selçuklu devletinin çöküşünden sonra yeniden bir süper güç. İmparatorun yapmak istediği şey, Moğollarla aralarında bulunan Türkleri kullanmaktı.

Türkleri yok etmek yerine kalkan olarak. Başka bir deyişle, ne güçlü ne de yıkıcıdırlar. Kısacası, Papa ile İmparator arasındaki bu büyük farktan bahsedelim.

Bossi, Petrus'un adamlarına vurur, Osman Bey için herhangi bir şey nerede olur? Dizime veda ediyor musunuz?

Bu soruları cevaplamadan önce piyango şartlarımızı hemen söyleyelim. Dizide Osman Bey'in kullandığı kılıcı çiziyorum.

Çekiliş koşulları bu kanala ve www.kilicevi.com'a abone olup, Alarm zili.

Bu videoyu beğenin, istediğiniz uzunlukta bir yorum bırakın ve instagram adresinizi yazın Yorumun sonunda.

Çekiliş sonuçları her zamanki gibi bir hafta sonra Cuma günü canlı olarak açıklanacak. gelecek hafta .

Koşullardan birini yerine getirmeyen kişi çekilişi kazansa bile, Hediyesi gönderilmeyecek.

Piyango tekrarlanacak. Kazanan 3 gün içinde iletişime geçmezse hakkını kaybedecektir. Videonun sonunda çizdiğimiz Keleş videosunu bırakıyorum.

Detaylı inceleyebilirsiniz. Herkese iyi şanslar. Şimdi analizimize devam edelim.

Peki Dündar'ın bu gizli kitapla seninle ne ilgisi var?

Bu bağlantıyı sizinle çok kolay ve çok kısaca paylaşmama izin verin. Önceki analizde, Dündar'ın Nicolas ile Ay'a nasıl iletişim kuracağını anlatmıştım.

Peter'ın karakteri, Nicola'nın işbirliğinde bir köprü görevi görecek Dündar Bey aya çıktı. Othman Vakfı bağlantısındaki açıklama bölümünden bu videoyu izleyebilirsiniz. Haçlılar.

Petrus'un yanındaki adam Dündar Bey'i aradığında peşinde olduklarını söyleyecektir. Bu kitap ve bu kitap getirilirse kayıtlara dokunmayacaklar ve verecekler.

Altın kasa vb. İşte Dündar bu kitabın peşinden bir şekilde gidecek. Dündsr Bey'in gizli kitapla ilişkisi budur.

Benim adıma en önemli sorulardan biri kavga ederken, Bay Othman neden değil? Patronlara bir şey olacak mı? Dizime veda ediyor musunuz?

Bu soruların cevaplarını kısaca verelim. Sana önemli bir kitaptan bahsettim. Bamsı Bey'in Othman'a teslim ettiği kitap.

Petrus'un adamları mağaraya geldiğinde Osman Bey onlara ne kadar sakladığını söyleyecektir.

Osman Bey bu Bamsy Bey açıklamasına katılmasa bile Sayın Bamsy Koyu Önemli kitap onların eline düşmesin Usman bırak gitsin.

Osman Bey, başkanları orada bırakarak mağaradan kaçacak. Bamsey Bey ile Osman Bey arasındaki muhabbet aynen böyle gözükürse şaşırmayın. Az önce bahsettiğim gibi, gören gözler, yani casuslar nerede.

Bundan sonra ne yapılacak?

Ne yapılması gerekiyorsa, vb. Tüm bilgilerin yazıldığı bu kitap Peter'a taşınır. Bu konuda gönül rahatlığının tadını çıkarın.

Peki Bay Bamsey'e ne olacak? Bamsey diziye veda edecek mi?

Öncelikle Sayın Bamsey bu diziye veda edecek. ama şimdi değil. Yani Ertuğrul Bey diziden ayrıldıktan sonra seyirci ayrılmayı göze alamadı.

Hemen ardından Bey. Bu yüzden senaryo yazarının zıt açıya sahip olduğunu düşünüyorum. Ancak bu net değil.

Ölüm döşeğindeki ve öldürülen senarist Bamsey Bai'ye ne yapacağını bir düşünün. Artgrel, herkesin yaşamasını beklerken beklenmedik bir bölümde (hariç

Ben).

Ama dediğim gibi, en azından şimdilik, bu savaşta öleceğimi sanmıyorum. Pala Hatton, en önemli konulardan birine ne olacak? Biliyorsun ben saklanmıyorum


التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016