-->

Kuruluş Osman 40.Bölüm 2.Fragmanı

 

Kuruluş Osman 40.Bölüm 2.Fragmanı Kimse Ertuğrul öldü diye mücadelesini bırakmasın ! Sizlerde Ertuğrul gibi olacaksınız ! Kayı obasına onun gibi sahip çıkacaksınız ! Evlatlar Ertuğrul bey artık ölmüştür !

Htv'den herkese merhaba... Kuruluş Osman dizisiyle ilgili hiçbir yerde olmayan en doğru bilgilerle tekrar karşınızdayız.

Kayı obasının yeni lideri kim olacak? Ertuğrul bey'in gizlediği büyük sır ne? Dündar bey diziye veda mı ediyor? Targun hatun'un büyük planı ne? Diziye hangi önemli oyuncular katılacak?

Yine çok önemli bilgilerin olduğu ve merak ettiğiniz birçok soruya cevap verdiğimiz videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayın.

Videomuza başlamadan önce sizler için profesyonel olarak hazırladığımız videolarımızın devam etmesi için videolarımızı beğenmeyi ve kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın.

Kuruluş Osman dizisi efsane karakter Ertuğrul bey'in diziye veda etmesi ile 39.bölümünü geride bıraktı. İzleyicinin ekran başına kitlendiği sahneler ise reyting rekorları kırdı.

Özelikle de Ertuğrul bey'in veda konuşmasını yaptığı sahneler izleyenleri büyük bir üzüntü içine soktu. Hem tarihimiz açısından önemli bir yere sahip olan hemde dünya çapında efsane bir karakter haline gelen Ertuğrul bey'in vedası Türk dizi tarihine damgasını vurdu.

Ancak Ertuğrul bey'in kayı obasının yeni liderini seçmeden ölmesi ortalığı karıştırdı. Herkesin ekran başına kitlendiği sahnede Ertuğrul bey'in bir karar vermesi bekleniyordu,

ancak Ertuğrul bey bu kararı açıklamadan diziye veda etti. Böylelikle kayı obasında yaşanan liderlik mücadelesi tekrardan başladı.

Fakat bu gelişmenin yaşanması bazı izleyicilerin tepkisine yol açtı, çünkü izleyici artık Osman bey'in lider olmasını istiyordu.

Özelikle de dizide uzun zamandır Beylik Kavgası yaşandığı için bu gelişmelerin tekrarlanması eleştiri yapılmasına sebep oldu.

Peki kayı obasında yaşanacak olan bu mücadele tekrardan uzayacak mı? Kayı obasında yaşanacak olan bu mücadelenin artık uzun süreceğini düşünmüyoruz, çünkü yapımcı ekibinde artık bu konuyu tekrarlamaması gerekiyor.

Peki kayı obasının yeni liderini seçmek için yapılan toplantıda neler oldu?

Bu konuyu 3 farklı senaryoda sizler için inceledik. İlk senaryo Dündar bey'in 'bey' seçilmesi...

Eğer Dündar bey kayı obasının yeni lideri seçilirse yaşanan bu gelişme Dündar bey'in diziye veda etmesiyle sonuçlanır.

Çünkü Dündar bey büyük bir hile yaparak bu seçimi kazanırsa, Osman bey tarihte de olduğu gibi amcası Dündar'ı bu seçim sonucundan sonra öldürecektir.

Zaten Dündar bey karakterinin artık dizide bir etkisinin olmadığını ve yavaş yavaş hikayesinin de bittiğini görüyoruz, bundan dolayı Dündar bey'in diziye veda etmesi süpriz bir gelişme olmayacaktır.

Bir diğer senaryo ise Osman bey'in 'bey' seçilmesi... Eğer kayı obasının yeni lideri Osman bey seçilirse bu kezde Savcı ve Osman'ın artık bir arada savaştıklarını göreceksiniz.

Ayrıca Dündar bey bu süreçte tekrardan büyük planlarına devam eder ve Osman bey tarafından öldürülür.

Her 2 senaryonun da ortak noktasında Dündar'ın diziye veda etmesi var. Son ve süpriz senaryo ise Savcı'nın 'bey' seçilmesi...

Eğer Savcı bey kayı obasının yeni lideri olursa bu kez dizideki dengeler çok farklı noktalara gelecektir.

Çünkü Savcı bey'in lider olması birçok konunun dağılması ve olayların bambaşka noktalara gelmesi demektir.

Bundan dolayı Savcı bey'in bu liderlik mücadelesini kazanması çok süpriz bir gelişme olacaktır.

Sonuç olarak biz bu mücadelede, Dündar'ın 'bey' seçileceğini ve yaşanan bu gelişmeden sonra Osman bey'in amcasını öldürüp artık 'bey' olacağını düşünüyoruz.

Ayrıca Ertuğrul bey'in daha önce gizlediği bazı sırların olduğunu görmüştük, dizide gösterilen bu sahnelerin de yakında ortaya çıkacağını düşünüyoruz.

Bamsı bey tarafından gizli bir sığınakta saklanan bu bilgilerin ne olduğu ise merak konusu... Dizide artık son dönemlerini yaşayan Targun hatun ise Osman bey'e aşık olarak ortalığı karıştıracak bir hikayenin içine girdi.

Osman bey'e olan aşkını hiçbir engel tanımadan sergileyen Targun hatun, Osman'ı elde etmek için çok tehlikeli planlar kuracak.

Herşeyin sonunda ise Targun hatun bu hedeflerine ulaşamayarak diziye veda edecek. Dizinin önümüzdeki bölümlerinde diziye bazı yeni oyuncuların ve karakterlerinde katıldığını göreceksiniz.

Özeliklede Ertuğrul bey'in diziye veda etmesinden sonra dizide çok önemli boşluklar yaşanacak.

Bundan dolayı diziye yeni karakterlerin ve hikayelerin dahil olduğunu önümüzdeki bölümlerde göreceksiniz.

Videomuzun sonuna gelirken sizler için açtığımız yeni bir kanalı tanıtmak istiyoruz. Yeni açtığımız Hworld kanalına abone olup yorum atan 10 kişiye sürpriz hediyelerimiz olacak.

Sizde bu hediyeleri kazanmak için açıklama ve yorum kısmında paylaştığımız kanal linkine tıklayarak yeni kanalımıza abone olabilirsiniz.

Kanala yorum atan ve abone olan 10 kişiye kanalımız özel hediyeler yollayacak. Videomuzun sonuna geldik sizde görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın ayrıca paylasımlardan

haberdar olmak için kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın bir dahaki.

التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016