-->

Kuruluş Osman 39. Bölüm 3. Fragmanı

 

Kuruluş Osman 39. Bölüm 3. Fragmanı Erturul Bey gerçekten şehit mi yoksa senaristin karşı köşesiyle mi karşı karşıyayız? Dizide bomba gibi düşen Omar Abdel Aziz'in detayları neler? Dizinin son oyuncusu Mert Turak, herhangi bir sürpriz karaktere hayat verecek mi?

Savcı asılacak diyor? Yeni bir keşif gezisi olacak mı? İnegöl Kalesi alınacak mı?

Tüm bu soruların yanı sıra, analizler hakkında da önemli açıklamalarda bulunacağım.

Geçtiğimiz haftalarda tespit ettik. Ayrıca gerçek Saif Osman Bey videosu yarın gelecek. Kanala abone olmayı ve hatta bildirim zilini açmayı unutmayın Çekilişi ve detaylı analizi kaçırmayın.

Erturul Bey'in şehit olup olmadığından daha az önemli olmayan soru şu: Erturul gerçekten öldü mü? Öldürüldü mü?

Bu iki karmaşık soruyu cevaplamadan önce Yeni oyuncu Mert Turak'ın rolüne bir göz atalım. Bu konuda çok araştırma yaptım. Tüm yorumları tek tek okudum. Genelde gözüme çarpan büyük çoğunluk ile aynı yorumdur.

Mert Turak katılırsa çok büyük olur mu diye çok yorumla karşılaştım. Baihoka olarak dizi. Öncelikle dizide Mert Turak karakteri olabileceğini söyleyeyim.

Baihoka veya Omar Abdel Aziz gibi. Bu iki nedene ayrı ayrı bakalım. Geçen sezondan beri beni yakından takip edenler çok iyi biliyorlar.

Her zaman söylediğin bir söz vardı. Bir oyuncu diziden çıkarsa, onun yerine bir oyuncu dahil edilecektir.

Diziden iyi karakterli bir oyuncu çıkarsa, iyi karakterli bir oyuncu, Ve kötü karaktere sahip bir oyuncu belirirse, kötü karaktere sahip oyuncu dahil edilmelidir.

Dizide. Sanırım Ertuğrul Bey'in karakteri de iyi bir karakter ve ortaya çıktı. Seriden.

Yeni oyuncu Mert Turak'ın da iyi bir karaktere sahip olacağı anlaşılıyor. Bu mantık her zaman bu güne kadar devam etti.

Bu sefer Mert'i tutacak mı yoksa iyi bir kişiliğe sahip mi diye sorarsa inşallah kalacaktır. Ama bu mantığın bugüne kadar hep var olduğunu vurgulayalım.

Peki Mert Turak'ı bu kadar güzel bir karakterde kim canlandırabilir? Benim için sadece iki seçenek var. İlki Bhihoka karakteridir.

İkincisi ise Omar Abdel Aziz karakteridir. Dizide, her iki oyuncu da daha önce birkaç bölüm çağrıldı. Malhun diziye dahil olunca babası Ömer Abdulaziz de dahil edilmelidir.

Aynı zamanda Omar Abdulaziz'in kişiliğine de uyan bir oyuncu. Artgrel köklü bir aktör ve rolü dizinin tüm tarihindeki Ve gerçek tarih tartışılmaz.

Öyleyse, başka bir tarih yazan oyuncu bu boşluğu doldurmalıdır. Her zaman bir oyuncu dışarı çıktığında başka bir oyuncunun da ona katılacağını söylüyorum.

Huh, burada tam olarak bundan bahsediyorum. Konuya baktığımızda hem Omar Abdel Aziz hem de Baihoka karakterlerinin Türk isimleri olduğunu görüyoruz.

Tarihte bir damga. Ancak tarihte Bayhoca adı geçtiğinde öne çıkıyor. Ayrıca davacının Bayhoca'ya haber gönderdiğini de söyleyebilirim.

Son bölüm. Böyle bir durum da var Erturul ölürse yine gelecektir. Büyükbabanın cenazesi. Mert Toorak'ın Baihoka'yı oynamasının bir başka nedeni. Mert Turak'ın dizideki savcı gibi olduğunu unutmayalım.

Bu benzerliğin özellikle seçildiğini düşünüyorum. Öte yandan Erturul Bey'in ölüm haberini aldıktan sonra gelebilirdi.

Omar Abdel Aziz emir olarak ofise. Başka bir deyişle, meselenin özü Baiho veya Omar Abdulaziz olabilir. Her ikisi de son zamanlarda dizide çokça bahsedildi.

İkisinin de gelmesi gereken zamanlar. Her iki karakterin de yüksek olasılık olduğunu söyleyerek bu sorunu kapatın, Ama bence bu ikisi dışında başka bir karakter yok ama ihtiyacınız varsa Seçim, Baihoka olmanın nedenleri biraz daha ağır, ancak her iki harf de olabilir.

Ve en merak edilen konu, Artgrel Bey'in karakteri öldü mü yoksa öldürüldü mü? Yoksa bu bir oyun mu?

Gelin bu soruların cevaplarına bakalım. Artgrel dizide öldü. Artgrel Bey karakterine hayat veren Tamer Yiğit de diziden ayrıldı.

Bunu açık ve kesin bir şekilde söylüyorum. Tüm nedenlerden dolayı açık ve kesin konuşuyorum. Ertuğrul Bey diziden ayrılmasaydı Mert Turak katılmazdı Şimdi seri.

Ağlama ve cenaze sahnelerinin çoğu boşuna olmazdı. Üstelik bütün bunlar boşuna olsa bile cenazede açığa çıkmaz mıydı?

Çıktığı zaman saçma olmaz mıydı? Bu gönderiye verilen tepkiyle ilgili bir soru da var. Ertuğrul Bey hala bir oyunda olsaydı ve ölmemiş olsaydı, olurdu İzleyici tepkisi.

O halde Ertuğrul Bey karakterinin kesinlikle dizi dışı olduğunu söyleyeyim. Peki Ertuğrul Bey karakteri diziden ayrıldı.

Ama öldü mü yoksa öldürüldü mü? Hazal Hatun'un ikinci fragmanda Artgrel Bey'in ölmesi gerektiğini söylemesi

Erturul Bey'in ikinci fragmanda yer alan konuşması ise Erturul Bey'in ölümüne sebep oldu. Ancak, bence bu aşikar durumlar tam bir aldatmacadır.

Yani yine, köşe yapmak isteyen senaristlere aşık olmazdım. Yani belki Lina ya da Hazal ya da ikisi de Erturul Bey'i öldürmek için bir koltuk kurdu.

Ancak bu sayaca gerek kalmadan Erturul Bey'in bir dönem öldüğünü düşünüyorum. Aksi takdirde meydana gelebilecek tepkiyi düşünmek bile istemiyorum.

Tüm kaynaklar tarafından yazılmış net bir şey var. Ertuğrul bir süre ile öldü. Yani Erturul karakterinin ne öldürüldüğüne ne de öldürüldüğüne inanıyorum. Onun zamanı.

En önemli soru, Artgrel vekaletnizi verdi mi? Bu soruyu cevaplamadan önce Kayı obas Osman Bey için yeni seçim yaptı, gördük İlk fragman, Beyin ve Savcı'nın ormanda at sırtında dolaştığı idi.

Aslında savcı biraz anlıyor. Savcının asıldığını söylediği kişi çıkmaz bir kişi. Demek istediğim o senin Othman'ın değil Müdüre gidelim.

Osman senin içinde mi? Artgrel Bey, Emirliği Osman Bey'e mi verdi?

Bu sorunun cevabını en basit şekilde vereceğim K.

التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016