-->

Kuruluş Osman 38. Bölüm 2. Fragmanı

 

Kuruluş Osman 38. Bölüm 2. Fragmanı En büyük spoiler Yavlak Arslan, Osman Bey Geyhatu'ya mı götürüyor yoksa Osman Bey mi Yavlak Arslan'ı Geyhatu'ya götürmek mi?

Osman, Cihato'dan nasıl kurtulacak? Cihato çadırında kim ölecek ve kim kalacak? Emirlik ofisinde kim oturacak? Savcı kardeşi Othman'ı nasıl kuşatacak? Yavlak Arslan'ın yeni transferine ne olacak?

Bir sonraki bölümde dizinin son sahnesi ne olacak? Savcı olacak mı? Başarısız olur mu? Bu analize çok dikkat. Çünkü bundan sonra hazırlanacak tüm oyunları ve hatta hepsini vereceğim Bitmap Shot ile Tuzağa Sıkışan Sahneler. Bu videoda tüm sorularınızın yanıtları. Geçen hafta Yavlak Arslan, Circutai'yi ele geçirmek için Othman Bey'e tuzak kuruyordu.

Ve Aya Nikola'nın Targun Hatton'un babasını daha önce hücreden kaçırdığı ve Aya Nikola'nın Nicola, Targun Hutton'un hala onunla işbirliği yaptığından şüphelenmişti. Ve daha fazlası Sahneler bitmap çekimidir.

Tekrar söylüyorum, ölümcül bir hata var. Yaflak Lyon, Othman Bey'i Cihat'a mı götürür, yoksa Othman Bey, Yavlak Arslan'ı Cihat'a mı götürür?

Bu en önemli soruyu cevaplamadan önce, bombaları birer birer patlatmama izin verin.  Artgrel uzaklaş. Targun Piliç Zinciri Bırakır. Artgrel'in öleceği sahneye kadar senin için çok derin bir tahmin yapacağım.

Ama önce Targun civciv davasına bir göz atalım. Targun Hatton'ın senaryosu artık dizide sona yaklaşıyor diyebiliriz.

Çünkü Targun Hatun'un diziye katıldığı andan itibaren bize en net mesaj verildi. Babasını kurtarmak için mücadele eden bir beyefendiydi.

Şimdi diziye baktığımızda Targon piliç babasını kurtarmanın eşiğindedir. Ancak bu iş o kadar kolay olmayabilir.

Yani Osman Bey'in babası ve Targun Hatun Bey İnal'ı kurtaramayabilir. Ancak bizim için çok önemli değil. Targun Khatun'un babası şehit olursa Targun Khatun, Oba'sına döner ve görevi devralır.

Onun kıyafetleri. Osman Bey İnal El-Baik'i kurtarırsa Targun civciv tekrar babasının yanına döner. anne.

Targun Hatun'un dönmeden bal hattından helal sipariş edeceğini de belirteyim Opas'a. Peki bunu hangi bölümde söyleyeceğim?

Targun Hatun diziden çıkacak dediğinizde Targun Hatun'un veda edeceğini düşünüyorum. Dizi kırk bölümden kısa bir süre sonra ve 42. bölümde En son tahmin.

Ancak Targun Hutton'ın 44. Bölümden sonra kalmasını beklemiyorum. En geç olur. Çünkü Targun Hatun diziden ayrılmadan Ertuğrul'un ölümüyle ilgili daha büyük bir sorun var. Elbette Erturul Brin ölmeden daha büyük soruları yanıtlamamız gerekiyor.

Çünkü Ertuğrul Bey'in ölümü Savcı Üçgeni'nde olacak Osman Bey ve Ertuğrul Bey, bir sonraki bölümün analizi ile önce netleşeceksiniz.

Tüm bağlantılı sahneleri tanımlayarak başlayalım. Son videomda Sercutai'nin nasıl Müslüman olacağını anlatmıştım. Bağlantısından ayrıldığım Sercutai'nin Müslüman olduğunu belirten bağlantıdan da bu videoyu izleyebilirsiniz. Açıklama bölümünde.

37.Bölümdeki final sahnesi ile bölüm fragmanı arasında çelişki var.

38.

Birden fazla çelişki vardır, bir tane bile. Size bu tutarsızlıkların aslında sahtekarlık sahneleri olduğu gerekçesini vereceğim.

37. bölüm final sahnesinde Flatios Othman Albay ve Fak kuşatıldı.

Ellerim Yavlak Arslan. Ancak fragmanda Osman Bey'in önce Yavlak Arslan'ın boğazına bıçak dayadığı gösteriliyor. Sonra Osman Flatios'u öldürürken, Yavlak Arslan Osman arkadan vurarak onu yere indirdi. Zemin.

Sanırım manzaralar hareket etti. Yani Osman Bey yere vurdu ve Yavlak Arslan Osman'a vurdu. Hançer atmak üzereyken arkadan. Sonra Osman, Flatius'u mağlup etti, bağladı ve Yavlak Arslan'ın boğazına hançer koydu.

Neden böyle düşündüğümü size açıklayayım. Yavlak Arslan Osman'ın işini bitireceğimi söylemedi mi?

Ormanda Osman'ı ve Alpleri Vlatius ve Yavlak Arslan öldürmedi. Üstelik Yavlak, Arslan Osman el-Bey'i neden Yehato'ya götürdü?

Burada durum çok karmaşık. Dikkatle dinlerseniz tüm sahnelerin düğünleri tek tek karıştırılır. Hadi Osman sizi Jehato'ya götürdü ve fragmana dikkatlice bakarsanız fark edeceksiniz.

Sercutai'nin de Jihatu çadırına girdiğini ve başının bir kısmının kapıdan göründüğünü söyledi. Yavlak Arslan Osman Bey ve Sercutai'yi neden Jehato'ya götürdüler?

Yavlak Arslan, böyle yaparak kendini dar ağacına alıyordu. Çünkü mönke ile iş birliği yapmayı bilen kişi şu anda Yavlak Arslan'ı öldürüyor Hangi cerkutay geyhatu söyler.

Başta da söylediğim gibi Yavlak, Arslan Sercutai ve Osman'ı Cihato'ya götürmedi. Osman Bey, Yavlak Arslan ve Circutai'yi Ghihat'a götürdü.

Bunun nasıl olduğunu açıklayayım. Osman Bey, Yavlak Arslan'ın kendisine yolda pusuya düşeceğini biliyordu. Bu yüzden genç adamı cepheden gönderdi.

Ancak hesaplanmamış bir gaz çıktı. Usman Bey bir şekilde orada Circutai ve Yavlak Arslan'dan kaçtı. Hayatta kalmanın iki yönü var aslında, her şeyden önce Osman Bey söylemiş olabilir Okçular bizi arkadan takip etmeli ve sahnedeki son ana kadar ayrılmamalı.

Bize göstermedi. Yani o atıcılar derken boran ve Göktu alpden dışında alp olabilir. Karavandan aldığım çok küçük bir ipucu göstereceğim. Bammy Bay'e tokat attığı sahneye dikkat edin.

Biri Flatus'u kolundan tutuyor. Alpin göbeğindeki kolunu tutan hançere dikkat edin. Kök kahverengidir. Hançer sapı Alpin'de yapılmıştır ve Ertu غر hükümünün sağ koludur.

Baktım, baktım ve başka önemli kahverengi Alp sapları bulamadım. Yani Artgrel uyanırsa Alpleri Osman'a, özellikle de sağ elini göndermiş olabilir. , Alp. Ya da belki Artgrel sağ elini, sağ elini çadırından aldı.

Ama eminim Alpin Ertuğrul taşıyan sağ beyinli adamdır diyebilirim. Flatus. Bu şekilde Flatius'un adamları Osman Bey, okçuları arkadan öldürmüş olabilir. İkincisi, Op'taki Auburn.


التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016