-->

Kuruluş Osman 37. Bölüm Fragmanı - Göktuğ Alp Şehit mi Oluyor?

 

Kuruluş Osman 37. Bölüm Fragmanı - Göktuğ Alp Şehit mi Oluyor? Düşman bana ne yapabilir? Yollarını beklerken büyüdüm Osman, beni yolda ölmekten alıkoyamazsın bile Bunun için şehit olmak isterim,

Fortune cehenneme döndüğünü söylüyor ve final fragmanında bunlardan sonra başarısız olduğunu Aya Nikola, Savvy için hazırladığı istismara boynunu uzattığını gördük.

Bey ve Dündar Bey. Peki, burada ölecek mi, yoksa çeşitli sel olaylarına kapı mı açacak dersiniz? 36.Bölüm fragmanında dikkatimi en çok çeken sözler sahne oldu

Hatun'dan Savcı Bey'e se le na. Önümüzdeki bölümlerde Hatun'un eylemleri 2. Sezonda sizi gerçekten şaşırtacak.

Mürettebatında önemli isimler ve son olarak Zabit Samedov'u içeriyordu. Diziye bölümler halinde eklemiştir.

Kim ortaya çıkacak önemli bir isim olacaksa, cevabı bu sefer sizinle olacak Analitik video. Son olarak, dahil edilip edilmeyeceği sorusunu cevaplamaya çalıştık.

Dizide bizler için en çok sorulan sorulardan biri olan Turgut Alp karakteri, arkadaşlar, Bomba analiz videosuna geçmeden önce bizi desteklemek için.

Kanalımızı beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın, uyarıyı açmayı unutmayın Gelecek videodan hemen haberdar olmak ve sürprizin detaylarını bilmek

İlk olarak Osman'ın kuruluşundan itibaren Diriliş Ertuğrul'dan birçok şahsiyet Diziye ve Turgut Bey'e Ertuğrul Bey olarak gelmeleri istendi.

Ertu Beyrul Bey karakteri 2. sezonda yer alsa da onu da gördük. Seyircinin tam anlamıyla beklediği ve istediği Ertuğrul Bey'e biraz uzaktı.

Onu görünce şimdi Ertuğrul Bey karakterinden sonra en çok istediğiniz ikinci isim bir karakterdir. Turgut Bey. Öncelikle Cengiz Coşkuner de bir karakter yapmamız lazım Turgut Bey birbirinden.

Turgut Bey gelecek varken Cengiz Coşkun'dan bahsetmiyoruz, o Cengiz Coşkun'un Yavuz isimli bir projede yer alacağını size zaten söylüyorum.

Dizinin üçüncü sezonunda dizinin kadrosunda Turgut Alp olabileceğini düşünüyorum. Gerçek tarihte olduğu gibi İnegöl'ün işgali sırasında. Seri göre işlenirse Turgut Bey tarih için kesinlikle 3. Sezon dizisinde olacak ancak, Bu kişinin Cengiz Koskon olacağını söylemiyorum.

Turgut Bey, Ertuğrul Bey'deki gibi karakterinde başka bir uyuyan kişiyi diriltebilir. Turgut Bey'in 3 sezonda diziye dahil edilmesi gerektiğini düşünüyor musunuz?

Turgut Bey diziye dahil olursa hangi ismi geri getireceği konusunda bir tahmininiz var mı?

Bu karakteri canlandırın. Son bölümde yaşananlardan sonra ikinci sezon, en çok Efsanevi bölümler, Claudius zaten çok zor bir pozisyondaydı.

Ayanikola servet derse, şimdi hiçbir şey söylemezsiniz, o zaman uzandığı sahneyi gördük Daha önceki analiz videomda söylediğim gibi boynu sert, burada Ayanikola'yı öldürmez.

Nicola Flatius son dakikada öldürmeyi bırakacak. Peki, Fladyus'un karakteri, şimdi ne yapacaksınız?

Hepimizi gerçekten şaşırtacak kutup senaryosunu söylüyor. Osman Bey tarafından her seferinde planları bozulan Flatius, işbirliği içinde olacağını düşünüyorum.

Önümüzdeki bölümlerde bir kayi obası ile. Final fragmanı ise Othman Bey'in ölmesini isteyen Lina Khatoun olacak.

Bize Flatius ve Lena Hatton ile daha önce bir bağlantı kurdular, bence bu eski aşıklar Yeniden karşılaşırlar ve Ninhatton, Beam olabilmek için Osman Bey'in ölümünü bile göze aldı. Bei.

Sanırım bu durumda ona yardım edecek ve onu Oba'da casus yapacaktır. Osman Bey'in ölümünü isteyenlerin Hatton ile işbirliği yapacağını düşünüyor musunuz?

Düz kutup karakteri uğruna yorumlarınızı ve fikirlerinizi bize yazmayı unutun. Sizden çok yorum okudum. Birçoğunuz hala bu yorumlarda, sonraki bölümlerde bunun bozulacağını söylüyor.

Yollarınız kırmızı ve Müslüman olabileceğinizi söyleyebilirsiniz. Varsa yorumlar bölümünde bize yazmayı unutmayın Bu konuda belirli bir görüş ve beklentiniz var.

Nüksetme olmazsa Osman daha çok aynı isim olur, Adem Kılıççı da olur Osman mürettebatına çok kısa sürede kaptan olacağını düşünüyorum bu oyuncunun Bizans tarafı, Fulya, tüm başarısızlıklarından sonra onu arayamayacağını söyleyebilirdi.

.

Dizide Adem Kılıççı'nın nasıl yer alacağını düşünüyorsunuz? Bu konudaki tahminlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Evet arkadaşlar, sizin için analiz videomuzun sonuna geldik Uzun çabalarla.

Beni sabırla dinlediğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Verdiğimiz analiz ve tahminden farklı bir fikriniz varsa yazabilirsiniz

Bizimle yorumlar bölümünde. Kanalımızı desteklemek için abone olmayı unutmayın Kanalımız ve bomba videolarından anında haberdar olmak için bildirim zilini açın Geliyor

. Tahmin ve analizler dışında görüş ve görüşleriniz varsa bize yazın.

Yorumlar, ben tarihi seven adamım, Tanrı'ya güveniyorum. Düşman bana ne yapabilir? Bu dava için anılmak ve şehit olmak istiyorum


التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016