-->

Kuruluş Osman 37. Bölüm 2. Fragmanı

 

Kuruluş Osman 37. Bölüm 2. Fragmanı Bu hikaye bir Fetih hayali olanlar içindir. Korkmadan mücadele edenler. acı çekmeyi arzulayanlar.

Bu destan, Türklerin Dünya düzenine giden yolda ayak sesleri. Osman Bey, Kuluca kalesini geri alırken Nikola nasıl tepki verecek? Kuluca Kalesi'nde herkesin gözünden kaçan bomba detayına ne oldu?

baskın mı? Osman Bey'in targun kızı için planları ne olacak ve Tarhun Hatun babasını kurtaracak mı? Zindandan mı?

Osmanbey, Yavlak Arslan'ın ihanetine nasıl cevap verecek? Savcı Osman Bey ile gerçekten yollarını ayırıyor mu? Nikolai'yi hayal kırıklığına uğratan Flatyus'un şok edici kaderi ne olacak?

Ertuğrul Bey artık Beylik seçimini yapacak mı? Nikola ile barışmak istemeyen Osmanbey'e Geyhatun'un tepkisi ne olacak? ve Kuluca kalesini fethetti?

Tüm bu soruların cevapları ve bombaların detayları ile ilgili bilgiler, bu videoda yanınızda olacak bir sonraki bölümde de yanınızda olun. öğrenmek istiyorsanız, sonuna kadar videoyu dikkatlice izlemeyi unutmayın.Sizinle olmaya devam edeceğim desteğinizle daha iyi analiz videoları ve daha iyi geçmiş videoları.

Kanalımızı beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın. Selamünaleyküm arkadaşlar ATV ekranlarının sevilen dizisi bu hafta zirve yaptı.

Kuruluş Osman, size Kumluca Hisar Kalesi'nin fethedileceğinin müjdesini verdik Bir önceki videomuzda yine bu kanalda kuruluş Osman analizini izleyenler bir bomba analiz videosu ile bir daha asla önünüzde olmadım, organizasyon Osman'ın son bölümünden sonra Osman Bey'in kaleyi Osman Bey'in fethettiği sözleri 37. bölüm fragmanında Osman Bey ile savcı arasında büyük yankı uyandırdı.

Peki yeni bölümde bizi bekleyen şaşırtıcı gelişmeler neler, cevaplayalım zaman kaybetmeden tek tek sorduğumuz sorular ..

Nikola, Osman Bey'in Kuluca Kalesi'ni yeniden ele geçirmesine nasıl tepki verecek?

33 bölüm Osman Kuluca'da Nikolanin Flatyus ve Helen ile yaptığı planın ardından Kaleyi felaketle uğraşan arı kovanlarından geri almayı başardı ama ayanikola Kuluca kalesini geri almayı başardı.Hisar Kalesi bir imparatorluk hayalleri, gün ışığını gören Osman Bey Allah, bütün bu hayalleri bir kabus.

Kuluca kalesini üçüncü kez fethetti ve hakkı olduğunu söyledi. Üç. Kale kalesini üçüncü kez fethederek son noktaya geldi. Geyhatu Osman Bey'in önündeki en büyük engellerden biri olduğunu gördü.

acımasız ve bilge ve Kuluca kalesi kalesini kurarak alacağını tahmin etmiştir. Oğlan Arslan'a yönelik bir plan Valisi Yavlak Arslan, iki tarafı bir araya getirdi. geyhat emrini vermişti ama Kara Osman muhteşemiyle ayaniko'yu orada tutmayı başardı.

Targun Hatun üzerinden verdiği mesajla akıl ve dikkatini dağıtmak için her şey Nicola ile Osmanbey'i barıştırmak ve Osmanbey'i ona itaat ettirmek içindi. ve casus o ile evlendiği haberini duyduğunda morali bozuk olan Osma Nikola Bey, tüm hain planlarının kusursuz işlediğini öğrenince üzüldü.

Burada Nikola aşan vaatlerde bulunacak ve ardından olamayan Savcı daha sabırlı ve çadırdan çıkarken ağır sözlerine dayanamadı, odadan çıktı ve hepimizi rahatlatan yumruğu nikolaya koyarken, her iki taraf iç içe, yalınayak yardımcısının sesiyle herkes birdir.

Başta Nicola olmak üzere herkes, yardımcı Osman Bey'in olaya şaşıracak. Karsan, Kuluca kalesinin kalesini fethettiği haberini verdi.

Peki kale kaybolduktan sonra planı ne olacak?

Yavaş aslanın çadırından ayrılacak olan Nikolai'nin yeni stratejisi ne olacak, Osmanbey'e moral değil mi?

Bu konudaki fikrim, ayanikola'nın bunu yapamayacağını anlayacağıdır. Osmanbey'i gerçek tarihte olduğu gibi kolunu, sezarını, ayanikola'sını kaybetmiş, yeniden depolanan, çevredeki tüm ev sahiplerini Türklere karşı toplayacak ve yine Osman Bey'e gelin.

Osman Bey birçok Türkmen'i bayrağı altında tek çatı altında toplayacak Osman Bey, sanırım tüm bunlardan sonra devlet olma yoluna gidecek

kesin şeyler, Nicola'yı hayal kırıklığına uğrattığını söylüyorsunuz ya da sizi ne şok edecek, kaderi ne olacak?

Ayanikola'nın önemli bir savaşçı ve komutan olan Flatyus Osmanbey'e karşı her defasında başarısız olduktan sonra

sevgili arkadaşım diye çağırdı ve Türklere karşı mücadelesinde yanında olmak istedim Nikolai son bölümde onu zindandan kurtararak Faltyus'u idam etmekten vazgeçti.


التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016