-->

Kuruluş Osman 36.Bölüm 2.Fragmanı

 

Kuruluş Osman 36.Bölüm 2.Fragmanı Kulucahisar kalesine gittiğimde , düşmanın benden haberi vardı. Kayı obasın'da bir hain var !

Htv'den herkese merhaba... Kuruluş Osman dizisiyle ilgili hiçbir yerde olmayan en doğru bilgilerle tekrar karşınızdayız.

Targun hatun ve Osman bey evleniyor mu? Flatyus diziye veda mı ediyor? Yavlak Arslan'ın ihanet içinde olduğunu öğrenen Bamsı bey ne yapacak? Osman bey kaybettiği kaleleri geri mi aldı?

Aygül karakterinin hikayesi nereye doğru gidiyor? Lena, Osman bey'i ortadan kaldırmak için hangi planı yaptı? Ertuğrul bey diziye ne zaman veda edecek?

Yine çok önemli bilgilerin olduğu ve merak ettiğiniz birçok soruya cevap verdiğimiz videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayın.

Kuruluş Osman dizisi, Osman ve Nikola arasında yaşanan büyük mücadele ile 35.bölümünü geride bıraktı.

İzleyenleri ekran başına kitleyen Kuruluş Osman dizisi, reyting sıralamasında da tekrardan 1.oldu .

Merak ettiğiniz tüm soruların cevabına geçmeden önce ilk olarak herkesi şok eden evlilik konusuna değinelim.

Atılan yeni fragmanda Osman bey'in Targun hatun ile birlikte kayı obasına geldiğini gördük, ayrıca Osman bey Targun hatun ile evleneceğini açıkladı.

Peki Osman bey, Targun hatun ile evlenecek mi?

Osman bey yapmış olduğu birçok planın kayı obasından dışarıya sızdırıldığını ve obada bir hainin olduğunu daha önce anlamıştı, ve bu konunun çözülmesi içinde bala hatun ve selcan hatun'u görevlendirmişti.

Targun hatun'un kime hizmet ettiğini öğrenmekte zorluk çeken Osman bey, bu kez bambaşka bir planın içine girdi.

Targun hatun'un planlarını ve hedeflerini öğrenmek isteyen Osman bey sürpriz bir hamle yaparak Targun hatun ile evlenmek istediğini açıkladı.

Böylelikle Osman bey bu karaktere daha çok yakınlaşarak hangi güçlere hizmet ettiğini anlayacak.

Ancak izleyicinin karıştırdığı bir konuda malhun hatun konusu oldu, çünkü birçok kişi Targun hatun ve Malhun hatun karakterlerinin aynı kişiler olduğunu düşünmeye başladı.

Tarihte Malhun hatun'un bir Selçuklu vezirinin kızı olduğunu biliyoruz, bundan dolayı diziye bir peçenek kızı olarak katılan Targun hatun'u, Malhun hatun ile karıştırmamak gerekiyor.

Peki Malhun hatun diziye ne zaman katılacak?

Bu karakteri canlandırması için bazı oyuncularla görüşmelerin olduğunu sizlere aktaralım, böylelikle yakın zamanda bu karakteri canlandıracak önemli bir oyuncunun diziye katılmasını bekliyoruz.

Dizinin önemli sahnelerinden biride Osman bey'in tekrardan kaybettiği kaleleri geri alması oldu Aya Nikola ile büyük bir mücadeleye giren Osman bey, büyük bir plan kurarak tekrardan kulucahisar kalesine hakim oldu.

Bazı tarihi kaynaklarda Osman bey'in bu kaleyi ateşe vererek yaktığı hakkında bilgiler var sizlere dizinin 1.sezonunda bu konuyla ilgili önemli bilgileri vermiştik,böylelikle Osman bey'in kulucahisar kalesine yanıcı maddelerle girmesi bu tarihi olayın gerçekleşmesine sebep olabilir.

Osman bey'i durdurmakta zorluk çeken ve söğüt bölgesine yaptığı saldırıyı da başarısızlıkla tamamlayan Flatyus, Nikola tarafından yakalandı.

Peki Flatyus diziye veda edecek mi?

Bu karakterin dizide hikayesi henüz bitmedi, bundan dolayı Flatyus'un diziye veda etmesi sürpriz bir gelişme olacaktır , Aya Nikola için önemli bir komutan olan Flatyus, yapmış olduğu başarısızlıklardan dolayı cezalandırılabilir ancak diziye veda etmesini beklemiyoruz.

Yavlak Arslan'ın ihanet içinde olduğunu öğrenen Bamsı bey ise bu durumu Osman bey'e anlatacak, Osman bey bu konuyu öğrendikten sonra ise Yavlak Arslan'a karşı büyük bir mücadele verecek.

Ayrıca Yavlak Arslan'ın ihanet içinde olduğunu herkese anlatan Osman bey artık bu karaktere güvenilmemesi gerektiğini kayı obasında açıklayacak.

Kayı obasını ele geçirmek için yaptığı planların başarısız olduğunu anlayan Yavlak Arslan ise yakın zamanda Osman bey'in önemli bir destekçisi olacak.

Kayı obasının lideri olmak için büyük bir mücadele veren Osman ve Savcı arasında ise yeni bir mücadele daha yaşanacak.

Daha önce bu 2 karakterinde önemli adımlar atacağını söylemiştik, ancak bu kez 2 kardeşi birbirine düşürmek için Lena sahneye çıkacak.

Osman'ı ortadan kaldırıp kendi eşinin lider olmasını isteyen Lena, herkesi şok edecek bir ifade kullanarak Savcı bey'den Osman'ı ortadan kaldırmasını isteyecek.

Bu durum karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayan Savcı bey'in hangi kararı vereceği ise ortalığı karıştıracak.

Dizide bambaşka bir karaktere bürünen Aygül'ün nasıl bir hikayesinin olacağı ise merak konusu oldu.

Osman bey'e olan sevgisini devam ettiren Aygül, bu kezde Osman bey'in askeri olmaya karar verdi.

Bu karar karşısında şaşkınlık yaşayan izleyenler ise Aygül karakterine ne olacağını merak etmeye başladı.

Daha önce bu karakterin dizide önemli bir konuma getireleceğini ve selcan hatun'un yerine geçeceğini söylemiştik.

Ve nitekim Selcan hatun'un Aygül'ü hazırladığını her defasında gördük, böylece Aygül karakteri her geçen gün daha çok önem kazanacak.

Merak edilen konulardan biride Ertuğrul bey, bu karaktere yakın zamanda veda edeceğiz, çünkü Osman bey'in hedeflerine ulaşması için Ertuğrul bey'in diziye veda.

التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016