-->

Kuruluş Osman 35.Bölüm 2.Fragmanı

 

Kuruluş Osman 35.Bölüm 2.Fragmanı  dizisiyle ilgili hiçbir yerde olmayan en doğru bilgilerle tekrar karşınızdayız.b Osman bey, büyük tuzaktan nasıl kurtulacak? Peçenek kızı Targun Hatun, kayı obasına neden geldi?

Aya Nikola diziye veda mı ediyor? Lena ve Aygül arasında neler yaşanacak? Yavlak Arslan ve Cerkutay'ın büyük planı ne? Herkesin dikkatinden kaçan sahnede neler oldu? Osman bey'e hangi Türk beyleri destek olacak?

Yine çok önemli bilgilerin olduğu ve merak ettiğiniz birçok soruya cevap verdiğimiz videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayın.

Kuruluş Osman dizisi, Peçenek kızı Targun Hatun'un kayı obasına gelmesiyle ve Osman bey'in Bizans kalesinde esir alınmasıyla 34.Bölümünü geride bıraktı.

Özellikle de Peçenek kızı Targun Hatun'un diziye katılması dizide büyük bir heyecan yarattı.

34.Bölümüyle izleyicinin beğenisini kazanan Kuruluş Osman dizisi, reyting sıralamasında da tekrardan 1.sırada yer aldı.

Merak ettiğiniz tüm soruların cevabına geçmeden önce ilk olarak diziye yeni katılan peçenek kızına değinelim.

Bizanslılarla iş birliği yaptıktan sonra kayı obasına bir ajan olarak sızan peçenek kızı, ilk görevini başarıyla tamamlayıp Osman bey'i büyük bir tuzağın içine soktu.

Ancak şuan ajanlık görevi yapan peçenek kızı ilerleyen dönemlerde Osman bey'in tarafına geçecek, peki bu gelişme nasıl gerçekleşecek?

Aya Nikola'nın, peçenek kızının babasını esir aldığını bu bölümde öğrendik, böylece babasının esir düşmesinden dolayı zor durumda kalan Targun hatun, babasını tekrardan kurtarmak için bu görevi kabul etti.

Ancak ilerleyen dönemlerde Osman bey bu gelişmelerin hepsini öğrenecek ve peçenek kızının babasını kurtararak Targun Hatun'u kendi tarafına alacak.

Bu gelişmeler yaşandıktan sonra ise Targun Hatun, bu kez Bizans kalesine yanlış bilgileri vererek Osman bey'e büyük destek sağlayacak.

Ayrıca Targun Hatunun babası da Osman bey'in büyük destekçilerinden biri olacak, çünkü bu karakterin kayı obasına karşı savaşmak istemediğini ve bu yüzden esir alındığını öğrendik.

Peki Osman bey Bizans kalesinden nasıl kurtulacak?

Bu konunun detaylarına inmeden önce dizide gördüğümüz bir sahne herkesin dikkatinden kaçan önemli bir sahne oldu, Osman bey Bizans kalesine doğru giderken Aygül'ün kendisini takip ettiğini gördük, peki Aygül neden Osman bey'i takip etti?

Bu sahnede Aygül, kayı obasında gerçekleşen tuzakları Osman bey'e haber vermiş olabilir, ayrıca Osman bey'in kaleye girerken Göktuğ ve Boran'ı farklı bir yere gönderdiğini gördük.

Kendisini ortaya atarak herkesin dikkatini üzerine çeken Osman büyük bir tuzak kurarak Göktuğ ve Boran'ı kalede ki kontrolü sağlamak için farklı bölgelere gönderdi.

Osman'ı yakaladıkları için sevinen Bizanslılar beklenmedik bir hamle ile tekrardan Osman bey'in tuzağına düşecekler.

Ayrıca bu sahnelerde Aya Nikola'nın bir ölüm sahnesinin olduğunu gördük, peki Aya Nikola diziye veda edecek mi?

Dizinin hikaye ve senaryosunda önemli görevleri bulunan Aya Nikola bu sahnede ölmeyecek, böylece bu sahne bir rüya veya hayal sahnesi olabilir.

Ancak Aya Nikola bu sahnede gerçekten vurulsa bile diziye veda etmeyecek.

Yeni atılan fragmanda Lena ve Aygül'ün birbiriyle kavga ettiklerini gördük, peki bu kavga neden yaşandı?

Selcan hatun'un yetiştirdiği Aygül, tüm hızıyla yeni Selcan olmaya hazırlanıyor.

Bu konuyla ilgili sizlere daha önce çok önemli bilgiler vermiştik ve Aygül'ün dizide yeni Selcan hatun olacağını söylemiştik, böylece Aygül, kayı obasında ki hainlerin planlarını bozmak için önemli adımlar atacak.

Hazal hatun'dan sonra Lena'nın da hainlik yaptığını öğrenen Aygül, kayı obasında ki düşman kadınlara karşı büyük bir mücadele verecek.

Dizinin son sahnelerinde önemli bir sahneyi de karşımızda gördük, peki bu sahnede neler oldu?

Herkesin peşinde olduğu Cerkutay'ın kime hizmet ettiğini bu sahnede net bir şekilde gördük, Yavlak Arslan tarafından kandırılan Cerkutay, Moğolların önemli bir komutanı olmak için Yavlak Arslan'a hizmet ediyor.

Daha önce Yavlak Arslan'ın Mönke'yi de aynı şekilde kullandığını ve çıkarları için kendi planlarına alet ettiğini görmüştük böylece Yavlak Arslan ve Cerkutay, Moğol ve Bizans güçlerinin içinde önemli tuzaklar kuracaklar.

Geçtiğimiz hafta sizler için yaptığımız çekilişin sonuçlarını da instagram sayfalarımızdan açıkladık, çekilişi kazanan isimlere de mesaj yoluyla bildirim yaptık, sizde mesaj kutularınızı kontrol etmeyi unutmayın.

İlerleyen dönemlerde daha farklı çekilişlerle tekrar karşınızda olucaz.التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016