-->

Kuruluş Osman 35. Bölüm 2. Fragmanı

 

Kuruluş Osman 35. Bölüm 2. Fragmanı Boran Alpes bu sezon hangi karakter olacak? Boran Alpleri diziden ayrılacak mı? Bu soruların cevaplarını aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz.

Analiz. En ilgi çekici sorularınızı cevaplamadan önce telefon görüşmemiz devam ediyor. Katılmak için açıklama bölümündeki çekiliş videosunu izleyebilirsiniz. Telefon piyango.

Ayrıca çekiliş videosunda Osman Bey'in nasıl kurtulacağına dair büyük planından bahsetmiştim. Kale ve Aya Nikola hakkındaki gerçekler tek tek.

Aygul Hatton Osman Körfezi'ni neden takip etti? Yeni oyuncular nasıl bir rol oynayacak? Yeni Alpler Bey Osman'a mı geliyor? Kolukahisar Kalesi ne zaman restore edilecek?

Tüm bu soruların cevapları bu videoda. Öncelikle kanala abone olmayı ve bildirim zilini açmayı unutmayın Böylece piyangoyu ve onları ateşe veren analizi asla kaçırmazsınız. Aygül Hatun ile başlamak istiyorum.

Aygul Hatton Osman Körfezi'ni neden takip etti?

Bu soruyu cevaplamak için önce Aigol Hatton'un önceki davranışına bakmamız gerekiyor. Aigol Hatton'un Alissar Koyu'ndan bir bebeği var. Ve kılıcı önce Hazal'a sonra da Lena'ya çeken Aygül, Kampta kafa karışıklığına neden oluyor.

Ancak Aygül hatun Osman hem özür hem de teşekkür borçludur. Nedeni şu şekilde açıklayayım. Geçen sezonu hatırla.

Osman Bey, Aigöl'ün kızını Elissar Bey konusunda çok uyarmaya çalıştı. Elissar Bey'in hain olduğunu açıkça ortaya koydu.

Aygül'e bile güvendi ve işbirliği yaptı. Ama Aygul Khatun Osman Bey Bey'e beynin anlattıklarını anlattı ve Osman Bey işe döndü.

Onun arkasında. Osman tüm bunların sonucunda ustaya bir pay bile attı, söyleyeyim Aigol kızı Othman'a bir özür borçlu.

Osman, ormanda veya başka bir yerde Othman için senden özür dileyecek. OPA'daki konuşmasının nedeni çok açık.

Bal civcivinin yanlış anlaşılıp anlaşılmadığı ve başkaları tarafından konuşulmadığı. Çünkü Aygül Hatun geçen sezon Aygül'ün fıstığı değil.

Bu sezon daha olgun bir Aygül civciv var. Aygül kızı olgunlaştıysa, ona neden kılıç çektiğini söyleyebilirsiniz.

Bu farklı bir konu. Kadının önünde annesini öldürdüler. Annesi onun için ölme riskini bile aldı. Böyle bir durumda Aygül Hatun'un öfkeyle hareket etmesini beklememek saçma olur.

Ve öfkelendi. Ayrıca Osman Bey, Göktuğ ve Aygül Hatun ile evlenmeye karar verecek. Osman Bey evlenmek için Celkanlı bir kıza danışmalı, usta olmamalı Kendi iradesiyle hareket eden Aigol ve Gökçtöd Albin bu şekilde evlenmeye karar verecek.

Osman, Aegöl serisi için en uygun kişinin Göktuğ olduğunu söylese şaşırmayın Alp. Diziye katılan yeni oyuncuları hepimiz tanıyoruz.

Adem Kılıççı ve Official Samedov en çok merak ettiğimiz iki isim Bu oyunculardan canlandırılacak karakterler.

Maalesef şu anda hangi karakterleri canlandıracakları bilinmiyor. Şüphe etmeyin, öğrendikçe sizlerle paylaşacağız.

Son iki vakaya gelirsek, o zaman en önemli konulardan biri, vakalardan biri İhmal ettiğimiz şey, Başsavcı Bai, çok önemli.

Savcı ile Othman Bey arasındaki ilişki Daha fazlası olacak. Savcı, Aegul civcivini kamptan çıkarmaya karar verirse şaşırmayın.

Tabii bu karara şiddetle karşı çıkacak olan Osman Bey ve başsavcı aklına Ayrıca açılacak. Aslında kötü ikili ilişkileri körükleyecek.

Sonunda kulucahisar kalesi çok uzağa açılmaz. Bence Othman Bey ertesi sabah Kulucahisar Kalesi'ne sefer düzenleyebilir.

Ertuğrul Gazi. Bunu size iki hafta önce zaten söyledim. Ama bu sefer Koeman Türk'ün içeriden de yardım edeceğini belirteyim.

Kuman Türklerinin Osman Bey'in yanında nasıl koşacağını da bir videoda anlattınız. Çizmek .

Açıklama bölümünden görüntüleyebilirsiniz. Kulucahisar Kalesi'nin fethinin önümüzdeki iki veya üç bölümde olacağını düşünüyorum.

Çünkü Osman Körfezi'nin Kulukahisar Kalesi'ni restore etmesi büyük bir avantaj olacak İnşa edilecek emirlik.


التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016