-->

Kuruluş Osman 35. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 35. Bölüm 2. Fragmanı Aya Nikola sahnesi bir rüya mı? Planın ne Osman? Targun civciv kötü bir rolde mi? Gün hisse senetlerini nasıl değiştirecek? Kötü karakter Dündar hayata dönüyor mu?

Yavlak Arslan dengeleri nasıl değiştirecek? Aygül Göktu'nun sevgisini ve gül tomurcuklarını ne zaman göreceğiz?

Tüm bu soruların ve sorduğunuz her şeyin cevabı bu videoda. Videoyu çok dikkatli bir şekilde dinleyin, böylece hakkındaki doğru tahminlerimizi kaçırmazsınız.

Hem çekiliş hem de sonraki bölüm. Geçen hafta Yavlak Arslan'ın yazdığı mektuplardan Aya Nikolai'nin Cirkutai olacağını söylemiştim.

Savcı Dündar ve hatta Tarhun Hatun'un babası bile kavga etmek istemedi Türkler.

Ve yine, analizimizle noktaya geldik. Aslında tüm analizlerimiz yaklaşık 4 hafta rekor kırdı. Kanala abone olmayı ve hatta bildirim zilini açmayı unutmayın Çekiliş yarışmalarını ve analizlerini kaçırmayın.

Aya Nikolai'nin sahnesine, Osman Bey'in planına ve olası senaryolara bir göz atalım. Telefon piyangosunun şartları.

Her şeyden önce, Nikola'nın ay görüşünün bir rüya olduğunu düşünmüyorum. Gerçek olması muhtemeldir.

Bunu söylemenin sebebine gelince. Ortaya çıkan ilişkiye bakarak neden ve nasıl olduğunu açıklayayım. Osman Bey, rüya veya gerçek de olsa kalede tutuklandı. bu gerçek.

Rüya bile olsa gerçek, Ay Nicolas Osman'ı öldürdüyse evet öyle. Tüm bunların yanında Osman Bey'in bir planı var.

Bence bu plan Tarhun piliçinin babasını kurtarmak. Usman Bey, Tarjun Hatun'un babasını kurtarmak için hayatını tehlikeye atar.

Ve sanırım Tarjun Hatun ile Osman Bey arasında Sahne bize gösterilmedi. Ancak bu pek olası değildir. Neden hemen söyleyeceğim.

Targun Hatton ile Osman Bey arasında gizli bir konuşma olsaydı olmazdı Yeni fragmanda Targun'un civcivini sinsi gösteriyorlar.

Targun civciv karakterinin ne kadar kötü olduğunu söylersem açıklarım. Ama önce Osman'ın beyin planına geçelim.

Osman Bey, onu beklediklerinde bile kaleye gitti. Bunu oppa'daki atların başındaki konuşmasından ve

Final sahnesinde kalede yakalandığında yüz ifadesi. Ve en önemlisi, Othman'ın bir beyin planı olmasaydı, kılıcına vurur ve öldürürdü.

Onu öldürdü ve savaşarak kaybetti. Kazanan Bay Othman olduğu için kaybedeceklerini söylüyorum. Şimdi asıl tahminimize geçelim Osman Bey Boran ve Göktuğ ile kaleye gitti. Alp.

Buran ve Jokhtug gizlice kaleye sızdı. Ya da Bizans askeri kılığına girerek Osman Bey aya girdikten sonra müdahale etti. Buran ve Juktug.

Öyleyse bu pek olası olmasa da Targun Hatton ile Osman arasında bir konuşma olsa Targun Hatton'un babası Bey zindandan kurtulmuş ve kaleyi terk etmiştir.

Targun Hatton ile Osman Bey arasında hiç konuşma olmazsa Osman Bey kaleden ayrıldı. Nikolai'nin dizesinden sonra bıçaklandı.

Osman Bey, zaman kazanmak ve Ay Nikolai Hanserlice'yi düşünmek için kaleye girer. Aya Nikola yaralanmalarla ne yapabilir?

Canın cehenneme diyorum çünkü Nicola ayda ölmeyecek, endişelenme. Piyango şartlarını açıklarım. Bir kanala abone olun ve bildirim zilini açın.

Dizimiz hakkında bir yorum yazarak yorumun sonunda Instagram hesabınızı yazın TV şovu, yaklaşan bölümler veya analizler.

Piyangonun galibi bir kişidir. Honor7'ler kazanana gönderilecek. Çekilme iki hafta sürecektir.

Çekiliş sonuçları 3 Aralık Perşembe günü açıklanacak. Çekiliş sonucunu duyurduktan sonraki bir hafta içinde kazanana ulaşmazsam, Para çekme işlemi iade edilecektir.

Herkese iyi şanslar. Gün içinde beyin ölçeklerinin nasıl değiştirileceğine gelelim. Yavlak Arslan'ın savcıyı görmezden gelerek konuştuğunu fark etmişsinizdir.

Dündar Bey Osman serttir ve gündüzleri çekingen ve isteksizce konuşur. Gündüz, Osman Bey'e destek verecek. Savcı Dündar Yavlak Arslan bir yanda diğer yanda Othman Bey Gündüz.

İlerleyen bölümlerde Yavlak Arslan'ın Savcı karşısındaki oyunlarını da göreceğiz. Ve Dündar. Yavlak Arslan'ın taktiği belli.

Herkesi birbirine düşürür. Ellerini kirletmeden sonuna kadar bırakıldı. Ne sorumluluğu ne de riski alır. Ama aynı zamanda işleri iyi karıştırır. Savcı veya Dondar'a gaz ver.

Ayrıca bir circutai ipi taşır. Öte yandan, diğer beyleri korkutuyor. Aslında zekice. Tam bir sinsi plan. Ama planlarını bozabilecek biri var o da Osman Bey.

Beynin gün boyunca beynin yanında olması önemlidir. Her körfezin hayranları ve takipçileri vardır. Osman'ın beyninin sırtı ne kadar güçlüyse Bey olmak o kadar kolay olacaktır.

Bu nedenle gün içinde Osman'ın beynine destek olmak önemlidir. Peki, Erturul Gazi'nin asıl vekaletnameyi vermeyeceğini söyleyebilirsiniz.

Daha önce dediğim gibi. Erturul Gazi bir şey söylese de söylemese de yaratılacağını düşünüyorum Emirlik ve seçimler oybirliğiyle yapılacak.

Bu sadece bu demek değildir. Ertuğrul beyin kelimesi önemli değil. Etkisi olmadığını söylemiyorum. Bunu söylemeye çalışıyorum.

İki olasılık var. Artugrul Gazi, emirlikteki görevini Osman Bey'e bırakabilir. Ancak davacı bir mazeret bulabilir ve bir oyun talep edebilir.

Ya da başka bir şekilde. Ya da Erturul Gazi merkez ofisini başkasına devretmeden ölebilir. Ve yine oyun kurulur. Ama her neyse, bir oyun olarak kurgulanacağını söylüyorum. Diğer bir deyişle emirlik için nihai karar verilecek.

Aygül Hatun diziye kesin olarak girdi. Ancak kampta işler karışacak. Lena'ya kılıç çekmeleri Bebek ve Aygül için mutlak bir ceza olur ve Hazal piliç.

Ancak kendisine bu pozisyonda destek verecek olan Göktuğ bu sefer müdahale edecek. Yani yakında Göktuğ ile Aygül Hatun arasındaki aşk başlayacak.

Çünkü aynı zamanda Göktu ile Gonca piliç arasında. En önemli konulardan biri Targon civcivinin kötü huylu mu yoksa iyi huylu mu?

Aslında, targun bir kız, aslında olduğu gibi kötü bir karakter olarak gösterilen bir karakterdir. İyi kişilik. Targun Hatun'un amacı babasını kurtarmaktır.

التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016