-->

Kuruluş Osman 34.Bölüm 2.Fragmanı

Biz Ertuğrul Gazi'nin Evlatlarıyız Ağabey ! Bize Şüphe Yakışmaz ! Htv'den herkese merhaba... Kuruluş Osman dizisiyle ilgili hiçbir yerde olmayan en doğru bilgilerle tekrar karşınızdayız.

Ertuğrul bey ölecek mi? Osman bey'in büyük planı ne? Lena ve Hazal hatun ittifak mı kuracak? Yavlak arslan söğüt'e neden geldi ? Aksakallılar'ın lideri Cüneyt Arkın hangi planı yaptı? Aygül, hazal hatun'u öldürecek mi? Geyhatu, Bamsı ve Osman'ı neden istedi? Dizinin yeni bölümünde hangi büyük mücadele başlayacak?

Yine çok önemli bilgilerin olduğu ve merak ettiğiniz birçok soruya cevap verdiğimiz videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayın.

Kuruluş Osman dizisi, Osman ve Savcı'nın büyük hesaplaşmasıyla 33.Bölümünü geride bıraktı, ayrıca 3 kardeşin babasına doğru koştuğu final sahnesi de izleyenleri ekran başına kitledi.

Duygusal ve aksiyon dolu sahneleriyle izleyicinin beğenisini kazanan Kuruluş Osman, akıllarda ise birçok soru işareti bıraktı.

Peki dizide bundan sonra neler olacak?

Dizinin 2.sezonunda yaşanacak olan tüm konuların temelleri son bölümle birlikte tamamen atıldı bundan sonraki süreçte dizinin senaryo ve hikayesinin biraz daha hızlandığını göreceğiz.

Özelikle de Osman ve Savcı'nın kayı obasının lideri olmak için daha büyük adımlar attıklarını ve güç gösterisi yaptıklarını göreceğiz.

Kendi içlerinde gruplara ayrılan 2 kardeş, kendi kurdukları planlar üzerinden hareket edecekler, Savcı bey Osman'a engel olmak için babasının kendisine verdiği gücü kullanmaya devam edecek Ancak Osman bey'in yanında bulunan Bamsı ve Abdurrahman gazi gibi güçlü isimler Osman bey'in daha hızlı güçlenmesini sağlayacak.

Erkekler arasında bu çekişmeler devam ederken kadınlarda büyük bir mücadeleye girecek Osman bey'in her geçen gün daha çok güçlendiğini ve itibar kazandığını gören Lena, kendi eşinin lider olması için hazal hatun'un tarafına geçicek ve hazal hatun ile birlikte büyük tuzaklar kuracak.

Aygül ve Selcan hatunun geri dönmesiyle tek başına kalan hazal hatun ise Lena'nın kendisine destek olmasıyla daha çok güçlenecek, böylece bizleri hem kadınlar hemde erkekler arasında büyük bir mücadele bekliyor.

Bu yaşanan gelişmelerden haberdar olan Cüneyt Arkın ise Osman ve Savcı'yı yanına çağıracak, Ertuğrul bey'in artık yaşlandığını ve öleceğini anlayan Cüneyt Arkın bu 2 kardeşten birini kayı obasının yeni lideri yapmak için hazırlayacak.

Osman ve Savcı'nın hangi özelliklere sahip olduklarını anlamaya çalışan Cüneyt Arkın, 2 kardeşe de önemli görevler verecek.

Geyhatu'nun kendisine verdiği yeni görevle güçlenen Yavlak Arslan ise kayı obasına baskı yapmaya devam edecek, Bizanslılarla iş birliği içinde olan Yavlak Arslan söğüt'e gelerek Türklerin kendisine itaat etmesini isteyecek , ayrıca Bizanslılarla ittifak yapılması gerektiğini savunacak.

Osman bey'in kazandığı kaleleri geri alan Aya Nikola, bu kezde Türklerin sahip olduğu söğüt bölgesini ele geçirmek isteyecek, bundan dolayı Yavlak Arslan ile büyük bir işbirliği yapacak, peki kaybedilen kalelelerden sonra söğüt'te işgal edilecek mi?

Atılan yeni fragmanın bir sahnesinde Osman bey'in yanına bir dervişin geldiğini görüyoruz, daha önce İnegöl kalesinde bazı Türk casuslarının olduğunu söylemiştik , böylece Aya Nikola'nın yaptığı bu planlardan haberdar olan casuslar Osman bey'e haber gönderecek

ve söğüt bölgesinin tehlikede olduğunu söyleyecekler, bunu öğrenen Osman bey ise hem Bizanslılar'ın hemde Yavlak Arslan'ın planlarını bozmak için söğüt'e gidecek.

Dizinin son bölümünde Geyhatu'nun Osman ve Bamsı'yı istemeside herkesi şaşırttı, peki Geyhatu Bamsı ve Osman' ı neden istedi?

Kayı obasına gelerek herkese korku salan Geyhatu, Osman ve Bamsı'nın çok zeki ve güçlü askerler olduğunu gördü, bundan dolayı Osman ve Bamsı' yı istedi, oğlunun ölmesiyle etrafında güçlü isimler kalmayan Geyhatu, Moğol komutanlarının içinde daha

çok güçlenmek istiyor bu yüzden ileriki günlerde Osman bey ve Bamsı bey'i büyük tehlikeler bekleyebilir.

Diziye katıldığı ilk bölümden itibaren belkide her sahnede hasta olan ve öleceği söylenen Ertuğrul bey ise hala ayağa kalkmadı, peki Ertuğrul bey'e ne olacak?

Dizinin final sahnesindeki bir sahne bizlere önemli bir mesajı net bir şekilde verdi, Ertuğrul bey'den acı bir haber geldikten sonra Osman ve Savcı'nın babasına doğru koşması aslında bizlere bu 2 kardeşin babasının yerine geçmek için verdiği mücadeleyi gösterdi.

Peki Ertuğrul bey ne zaman ölecek?

2 kardeş arasındaki beylik mücadelesi bir süre daha devam edecek, bu mücadele yaşanırken Osman bey abisi Savcı bey'e göre daha çok güçlenecek ve itibar kazanacak, işte tamda bu noktada Ertuğrul bey oğlu Osman'a çok önemli bir emaneti bırakarak diziye veda edecek.

Ertuğrul bey'in vedası ise herkesi çok duygulandıracak kayı obasına ve oğullarına vasiyet edip veda eden Ertuğrul bey, herkesi büyük bir acıyla baş başa bırakacak.

Videomuzun sonuna gelirken son olarak sizler için yapmış olduğumuz çekilişin devam ettiğini aktaralım, çekiliş sonuçlarını ise salı günü açıklıycaz, sizde birbirinden özel hediyeleri kazanmak için ilk olarak


التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016