-->

Kuruluş Osman 34.Bölüm 2.Fragman

 

Kuruluş Osman 34.Bölüm 2.Fragman Selamlar kuruluş osman yeni bölümde neler olacak? Kulaca hisar kalesi bizans'ın eline geçti. Osman bey ağabeyi savcı beyle karşı karşıya geldi.

Oğlum öfkeyi gel hatay a teslim ederek kayı obasının büyük 1 tehlikeden kurtaran osmanbey, nikolay'ın sürpriz baskınlar kulaca hisar kalesini ele geçirdi haberi ile sarsıldı.

Kulacı eseri her ne pahasına olursa olsun geri almaya karar veren osman bey, ağabeyi savcı bey in tüm itirazlarına rağmen nikolov gladyosu da yüzleşmeye gitti.

Gül ve selcan hatun'un muhteşem dönüşü.

odadaki tüm dengeleri değiştirdi osman bey savcı bey in tüm itirazlarına karşı sözünden çıkmasına karşılık savcı bey osman bey in tutuklanma emrini verdiği kuruluş osman da gerçekten işler tamamıyla karıştı osmanbey kulaca hisar kalesini tekrardan bizans'ın elinden alabilmek için fırlatıyorsun karşı ciddi 1 mücadele

verdi peki dizimizin yeni bölümünde işler nasıl karışacak osmanbey kurulacaksa kalesini tekrardan alabilecek mi mal hatun diziye dahil oluyor mu Savcı beyle osmanbey arasında yaşanacak gerginlikte neler yaşanacak?

1 çok merak edilen soruların cevaplarını sizlerle.

Osmanbey 1 çok şehit verdiği mücadele, üstüne mücadeleyi yaptığı kulaca hisar kalesinin el değiştirmesinden sonra ağabeyi savcı dinlemeyerek yine kendi bildiğini yapmaya başladı.

Burada osman iyi mi yaptı, kötü mü yaptı sorusunun cevabı ise osman yine savcıyı şaşırtacak ama yeni bölümde osman bey'i çok büyük 1 tehlike bekliyor.

Folyosu rehin almasının ardından. Işleri karıştıran osmanbey yeni bölümde savcı bey tarafından gerçekten ciddi derecede zulme uğrayacak.

Osman bey in tutuklanmasına kadar gidecek bu yolda savcı bey yine başına buyruk hareket ederek kendi egosunu tatmin etme uğruna gerçekten osmanlı eziyet edecek.

Osman 2 arada 1 derede kalırken, savcının aslında osman a zarar vermek değil de osman'ı korumak için yaptığını hepimiz yavaş yavaş görmeye başlayacağız.

Yarın sizler için. Adayların yer aldığı süper 1 video hazırlıyorum o videoyu kaçırmamak için abone olmayı unutmayın.

Kuruluş osman dizisinin sırlarını yarınki videomuzda tamamıyla çözüyoruz. Yeni bölüm hakkındaki olarak kaçırmamak için tekrardan abone olmayı unutmayın. Kendinize çok iyi bakın, hoş çakalın

التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016