-->

Kuruluş Osman 33. Bölüm 2. Fragmanı - Ertuğrul Bey Diziye Veda Ediyor

 

Kuruluş Osman 33. Bölüm 2. Fragmanı - Ertuğrul Bey Diziye Veda Ediyor Artgrel hakkında şok edici bir haberim olacak. Diziye veda eden büyük isim de dahil olmak üzere Osman Bey, Belek'teki görevinde oturuyor.

Yavlak Arslan'ın en eski planı, tuhaf soruların cevapları burada video.

Ayrıca topluluk bölümünde sorularınıza cevap vereceğim. Chick Pala'yı sevenler videonun sonunu bekliyor. Öncelikle serinin biraz hızlandığını söyleyeyim.

Hızlanma niyeti geldi ve geyhatu kayı'ya sadece iki bölüm halinde gitti, Ve kulucahisar aynı iki bölüme düştü ve Ertuğrul Bey aynı anda öldü.

İki bölüm. Elbette tüm bunların mantıklı bir açıklaması var. Sırayla gidelim. Ertu بك arasında Bey ile Osman Bey arasında zaten açık.

Ayrıca Osman Bey'in Gujhato'nun belasından kaçtığını veya gözlerinin içine girdiğini sanmayın. Artgrel Bey.

Tersi daha karışık hale geldi. Artgrel Bey Osman, Bey'e karşı daha sert hareket edecek. Tabii bir ölçüde. Osman Bey ile Savcı arasındaki ilişki büyümeye devam ediyor.

Alpbaşı, Ben ve Ertuğrul Sistemi diyen Savcıyı Onaylıyor, Osman Bey bildiklerini doğru yapmayı destekler.

Ertuğrul Bey Osman'ın biraz zor hareket edeceğini söylediğim yeri burada anlatacağım. Ama önce Yavlak Arslan ile Aya Nikola arasındaki işbirliğinden bahsedelim.

Yavlak Arslan keşişle ittifak kurdu ama tutmadı. Sıradaki ay Nikola. Yani Aya Nicholas ve Yavlak Arslan'ın işbirliğini de göreceğiz.

Aşağıdaki bölümler. Guihatu'nun kampa hızla gelip gitmesi, Bizans'ın en önemli özelliklerinden biriydi. Ayrıca Moğol teması dizide işlenmeye devam edecek.

Ancak Bizanslılar düşman olarak ön planda olacaktı. Önceki analizinde Osman Bey Vlatius'un neden kılıç taşıdığını detaylı olarak anlatmıştım.

Boğazında ve mahkumların her birine ve Aya Nicolas'a verdiği altını nasıl geri kazandığını. Bu analizi açıklama bölümünde görebilirsiniz.

Diziye veda edecek büyük isimden önce, sorularınızı cevaplayalım. Topluluk departmanı. Kolukahisar Kalesi ne zaman restore edilecek?

Bu en ilgi çekici sorulardan biriydi. Tahmin etmesi zor olsa da. Sezon bitmeden birkaç bölüm geri yükleneceğini düşünüyorum. En azından mantıklı olmalı.

Görünen o ki, Memur Samidov dışında yeni bir oyuncu olmadığını açıkça belirteyim. Ama yakında Almahhoun piliçinin ve babası Omar Abdel Aziz'in karakterini dört gözle bekliyoruz.

Hazal civciv ne zaman ölür? Hazal civcivini kim öldürecek?

Önceki videolarda, bu kızı öldürecek kişinin bir silcan olacağını söylemiştin. Ama anlamı olan başka biri var, Aigol kızı. Çünkü annesi her şeye rağmen intikam alıyor.

Yani bir Hazal civciv ya bir Selcan civcivini ya da bir Aygül civcivini öldürür. Hazal Hatun'un diziye veda etmesi için daha fazla zaman.

Yani hemen veda etmiyor. Bebek Bala civciv olmayacak Önümüzdeki birkaç bölümde. Diğer bölümlerde. En önemli iki soruna geçelim.

İlki Artgrel'in beyin serisine veda ediyor. İkincisi ise Belek mont giyen Osman Bey. Bunu tek bir konu olarak açıklayacağım çünkü iki konu birbiriyle ilişkili.

Bildiğiniz gibi, 100.000 aboneli bir telefon piyangomuz olacak. Kanala abone olmayı ve hatta alarmı açmayı unutmayın Analizlerimizi ve çekilişleri kaçırmayın.

Önceki videoda Ertuğrul Bey'den bahsetmiştin. Artgrel'in seriye veda konusunu incelememiz gerekirse, alıntı yapmama izin verin Ertuğrul Bey'in vücudunda yaralandığını ve Silcan Hatun'un bu amaçla şifalı otlar topladığını söyledi.

Artgrel hastalığının sürekli nüksetmesinin bir sonucu olarak, Silcan Hatton nihayet ortaya çıkacak Dizide bu bölüm. Silcan Hatun'un Ertuğrul için topladığı şifalı otlar az olsaydı Ertuğrul ona şifa verirdi.


Hayal gücünüze koyun. Osman Bey'in emirliğe gelip Artgrel Bey'e veda etmesinden bu yana İlişkili oldukları diziler için Othman Bey konusuna geçelim.

Erturul Bey'in aklından şikayet etmesine rağmen Erturul Bey değildi

Geçmişteki Osman gibi mi? Erturul, kardeşlerinin sözlerini dinlemeyen Bey'i takip etmedi mi? Gerçekleri mi? Günümüz Oba Willow kaleleri, Artgrel'in kendi gerçeklerini aradığı için değil mi?

Birinin bütün bunları Ertuğrul'a hatırlatması gerekiyor. Tıpkı Aksaklılar Erturul Bey'i aralarına alıp, Aksaaslılar da onları aldı. onların arasında.

Tüm bu olaylar neticesinde Ertuğrul'u hatırlayacak kişi müdahale eder. Aksaçlılar'ın başıdır. Savcı veya Dündar daha usta olsaydı, Aksaçlı bir tane alırdı.

onlar kim. Ertuğrul Bey Osman büyük bir hamlenin ardından Belek pozisyonunu Osman Bey'e verecek Dışarı. Ancak burada hem iyi hem de kötü haberler var.

Osman Bey emirlik görevini devralınca Artgrel'e veda edecek Seri. ama Bahsetmeye değer. Osman Bey'in emirlik makamına oturması uzun sürmez.

Ayrıca Silcan Hatun'un Erturul Bey lehine getirdiği şifalı otlar veya Hayır, Artgrel sezonun sonunu göremeyecek. Bence Ertuğrul diziye veda edebilir. Şubat ayında bir ay süren 15 günlük tatil sırasında sezon ortasında tatil.

Heyecan açısından da mantıklı. Ertuğrul, Osman Bey olduktan sonra doğal ölümden ölecek. O zamana kadar az önce söylediğim gibi Silcan Hatun'un getirdiği şifalı otlar Biraz yararlanacaksın.

Bu Benim tahminim bununla ilgili. Lütfen hakkındaki düşüncelerinizi belirtin Bu konu yorumlarda. Şimdi sizi Pala Khatun'un yaşadığı hikayelerle dolu bir röportajla baş başa bırakıyorum. Belirli ortam.التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016