-->

Kuruluş Osman 33. Bölüm 2 Fragmanı

 

Kuruluş Osman 33. Bölüm 2 Fragmanı Kurulus Osman'ın 32. bölümü çok güçlüydü taraftarların Osman'ın cesaretinden memnun kaldığı yer ve Ertuğrul Bey'in durumunu görünce çok üzüldüm.

Osman ve Kayı'nın düşmanları şu anda yüksek sesle konuşmak Bugünkü videoda size çok önemli detaylar vereceğiz Geyhatu'nun Monke'nin hain olduğunu öğrenmesi gibi, onu öldürecek mi?

Osman Bey'i kabul edecek mi? ve Kayı tüm bunlardan sorumlu değil mi? Geyhatu, Osman Bey'e Aya nikola saldırısını anlatacak mı?

Ya da Bizanslılarla ittifak halinde kalmaya devam edecek ve Türkleri yok etmek için planlar yap Böylece aşçı casusun kızı Iftalia, Aya nikola'nın planının Zülfikar'a haberi Veya oyunda başka bir oyun var Ve Aya Nikola bir casus olarak tanımlandı Ve o bir aşçı

Osman, Kuluchaisar kalesini Aya Nikola'dan geri alacak mı? Ertuğrul Bey'in hastalığı ne kadar tehlikeli? Birkaç bölümden sonra diziye veda edecek mi? Osman, Flatius'u neden yakalar? Osman Bey ile Aya nikola'nın hangi anlaşması bozuldu? Osman, Yavak Arslan'ı neden bu kadar tehdit ediyor? Ayugul ve Selcan bir sonraki bölümde dönecek mi? yoksa Selçuk'un en büyük oğlu İltekin'in yanında mı olacaklar?

Tüm bunları ayrıntılı olarak bilmek istiyorsanız videoyu sonuna kadar izle ve kanalımıza abone olun. Önce Geyhatu hakkında konuşalım Kayı kabilesine kim saldırdı ama kimseyi öldürmeye niyetli görünmüyordu.

Çünkü kabilesinin gelişi sırasında, o pek ateş fırtınası görmedi Sadece konuşacak gibi görünüyor Osman Bey, Savcı Bey'den ayrıldı Ve kabileler yalnız geldi Yani onlardan sonra Savcı Bey aşireti gelecek

Hepinizin bildiği gibi Monke de onlarla birlikte olacak Gehatu şu anda sadece oğlunu istiyor Ama burada, bir şeyi hatırlarsanız, Gehato şöyle dedi:

Kendi oğlum yoluma çıkarsa Ona düşmanlarıma bir ders vereceğim Monke'nin burada Gehato'ya teslim edileceğini düşünüyoruz.

Ve 'Osman delil olmadan tüm gerçeği söyleyecek Monke'nin ihaneti açığa çıksa bile Yani Gahatu onu burada öldürmeyecek Aksine, yanına alacak Sırrı açığa çıkmayacak Ama açıklayamayacak

Yavak ile ittifakının sırrı Ama işte Gahato hakkında bir başka şaşırtıcı şey Karachaisar ve Kuluchaisar'a yapılan saldırıları kim bilebilir. Peki Osman Bey'e inanıyorsa neden anlatmıyor?

Nedeni, Gahato'nun yapamayacağı bak Osman Bey ilerliyor Ve gelecek zamanda bundan korkuyor Osman ona zorluklar çıkaracak Bu yüzden sessiz olacak Şimdi Eftalia'nın haberleri yayabilecektir.

Son bölümde kalenin kapıları kapatıldı. Eftalia'nın verdiği haberin doğru olduğunu düşünüyoruz Ama Aya Nikola onlardan şüpheleniyor Ve biri aşçıyı ve Eftalia'yı kovalıyor Karachaisar Kalesi'nde güvenlik artırılabilir haberden sonra ve güvende olabilirler Ama şimdi soru şudur:

kaleyi Aya nikola'dan Kuluchaisar'a geri almak Evet ise nasıl Osman Kuluchaisar kalesine varıyor ve esirlerini altın karşılığında kurtarmak istiyor.

Ama Flatius'u yakaladıklarında, Görünüşe göre, onunla Nikola arasında bir şeyler ters gitti. Çünkü Ertuğrul Bey esirlerini Nikola'ya vermedi Yani Ayankola da aynısını yapacak, ama 'Osman, Flatius'u ele geçirecek ve kaleden kolayca çıkacak.

Bundan sonra Kuluchaisar kaleyi geri almaya çalışacak Osman'da birçok plan yaparak Ama bir veya iki bölümde bu kadar çabuk olmayacak Aksine, biraz zaman alacak Şimdi Ertuğrul Bey'in tehlikeli hastalığından bahsedelim Diziden yakında mı ayrılıyorlar?

Demek ki ilk şey Ertuğrul'un kesinlikle hasta olması, ama o kadar erken ölmeyecek Sardari testinin yapılacağını düşünüyoruz bu sezonun sonunda Ve Osman şef seçilecek Ardından Ertuğrul Bey diziden ayrılacak Şimdi burada hatırlanması gereken bir şey şudur:

Ertuğrul Bey de sırayla bu sahnelerden bıkacak Osman Bey'in yeteneğini ortaya çıkarmak. Bundan sonra birçok önemli olayda, Ertuğrul Bey'i kenarda göreceğiz Ve tüm işler Osman tarafından halledilecek

Osman, Yavlak'ı takip ederseniz tehdit ediyor Kafanı keseceğim Sebebi, Yavlak'ın ona bunu söylemiş olmasıydı.

Nikola'yı durdurmak için kaleye gitmişti İç hikaye başka bir şeyken Asker o haberi getirdiğinde Bizans kalesi geri alındı

Yani aynı zamanda Osman bütün bunları söyleyecek Çünkü zaten Yavlak'la ilgili şüpheleri vardı Ama Yavlak'a hiçbir şey söyleyemez değil mi?

şimdi çünkü şu anda hiçbir kanıtı yok Ayugul ve Selcan yakında tekrar görülecek Kabileler duymaya geldiğinde Ertuğrul hastalığının haberi

Ancak Selcan Khatun ve Ayugul oldukça cesur Ama onlarla birlikte cesur bir asker de çıkacak gibi görünüyor Ve o iltekin'den başkası olmayacak, Selcan'ın en büyük oğlu Videomuzu beğendiyseniz, lütfen beğenin Kurulus Osman 33.Bölüm Çarşamba akşamı yayınlanacak.
التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016