-->

Kuruluş Osman 33. Bölüm 2. Fragmanı

 

Kuruluş Osman 33. Bölüm 2. Fragmanı Ümmü Selamon Alikum, Artgrel Bey'i özellikle sürpriz olarak kimse beklemiyor Diziden ayrılma, Osman Bey'in kurduğu tuzak Gehato'nun görevden alınması Aya Nikola, Savcı ve Artugrul Bey'in Osman Bey'e Karşı Tutumu, Silcan Dün anlattığım Hatun.


Ve Aygül Hatun'u şimdi diziye dahil ederek sürprizi kalıcı hasar oldu Gün boyunca beyninin vücudu için merak ettiği her şeyin cevabı.

Öncelikle geçen hafta geyhatu kayı kaleye geldiğinde tüm analizlerimiz kaldı, Ertuğrul'un Kulucahisar Kalesi'ne gitmesi beklentim dışında % 90.

Yavlak Arslan, Geyhatu'nun huzurunda damadına gelecek ve bunun iki sebebi var. Yavlak Arslan'ın kayınbiraderine gelişinin arkasında.

Geçen hafta yaptığım analizde size bunlardan birkaçını nokta kurşunla anlattım. Vurgulamak isteyenler için geçen haftanın analizini açıklama kısmına bırakıyorum.

Dilerseniz açıklama bölümünden görüntüleyebilirsiniz. Bu hafta size tahminlerimi çok doğru anlatacağım.

En doğru ve güncel analizimizi kaçırmamak için abone olmayı unutmayın Kanalda ve bildirim zilini açın.

Şimdi bir Selcan piliç ve Aygül serisiyle başlamak istiyorum. Dün canlı yayında son bölümde olmayacaklarını duyurmuştum.

Ama bir sonraki bölümde geliyorlar. Silcan Hatton ve Ejul Hatton şimdiden fragmanda yer aldı. İki kolordu piliç gelecek gelecek.

Oba Life Water gibi olacaktı. Üstelik Silikan kızının çok önemli kamp görevleri olacak. Bala civcivinin çocuğu olmayacağına dair dedikodular ve abartı yayan Hazal civciv oldu Çocuklar.

Bu konuda dedikodu yapmasına izin vermeyecek Selcan kızının asıl görevi, tamamen farklı .

Osman Bey, Yavlak Arslan'ın yarattığı oyunu çözerken, Selcan tek olacak Hazal Hatun'un kardeşi Yavlak Arslan ile yaptığı işbirliğini ortaya çıkaracak.

Yaj, Osman Bey'in erkeksi yanına bakarken, Silcan ilgilenecek Kadın tarafında. Bir Hazel civcivinin ölümünün Silkan Khatun'un elinden olacağını da belirteyim.

Selcan bir civciv tüm bunlarla boğuşurken, boş Aygül kızı olur muydu elbette hayır. Aigol Hatton ve Ballı Kız geçen senenin aksine yakın bir dostluk kuracak.

Ayrıca Göktuğ Alp'in diziye pangara olarak girdiği gün dediğim gibi göreceğiz Aygül Hatun ve Göktuğ Alpin'in aşkı.

Erturul Bey hakkında şok edici bir açıklama yapmadan önce çok dikkatli düşünmek gerekiyor. Othman'ın düşündüğü planda.

Osman Bey kaleye gittiği geyhatu belasından kurtulacaktır. Geçen hafta analizimizi izleyenler, Guihato'nun belasından nasıl kurtulacaklarını biliyorlar.

Ama Osman Bey, devirmek isteyen hain oğlunun gerçek yüzünü bir kez daha gösterecek. Bununla.

Jehato'nun suçlamalarıyla suçlanmayan Osman Bey, kendini temize çıkaracak ve obezitesini kurtaracak. Kaleye giden Osman Bey'in aileleri, diğer askerlerini önlerine çevirebilir.

Nikolai Ayeti, Cai tutsakları ile Vlatius arasında bir konuşma. Ancak bu sahne Vlatius'a veya Othman'ın beyni Aya Nikola'nın isteğine bağlıdır.

Othman karavanda diyor. Othman'ın beynini esir almasının nedeni onun ellerini istemeleriydi. Ama Osman Bey gerçek planı değil tabi ki.

Tutuklularla altın çil takası yapmak isteyen Osman Bey altını geri alacak Değişimin bitiminden sonra Aya Nikolai'den, Aya Nikola'nın aldığı gibi Gün boyunca eBay'den altın.

Nasıl olacağını söylersem, oldukça basit. Tıpkı Kulucahisar'da toplanan altının obaya taşınması ve ortada toplanması gibi, Altın, İnegöl Kalesi'nden Konstantinopolis'e taşınacak.

Başka bir deyişle, getirildiği gibi Caiques kalelerinden merkeze ve İnegöl kalesine gelen doludan toplanan altın.

Osman Bey tek bir iz bırakmadan hem tutsakları hem de altını kurtaracak Pastalar için. İşte tüm bunlar olurken devreye girecek bir isim.

Planları Jihato ve Maymun'la ilgili olacak kadar sinirli ve kurnaz olan Yavlak Arslan Başarısız oldu. Yavlak Arslan, kardeşi Hazal sayesinde kardeşinden bilgi alacak.

Osman Bey'i öldürmek için bu bilgiyi Aya Nikola'ya aktaracaktır. Casusluk şüphelisi Nicolas Aristo'nun aya yakalanması da an meselesi.

Kızıyla birlikte kale. Çünkü ilerleyen bölümlerde oyunda bir oyun çıkacak diyebilirim. Moğol belası şimdi ortadan kalkacak.

Ama dediğim gibi ilerleyen bölümlerde şimdilik tekrar karşımıza çıkacak. En önemli konuya, Artgrel Bey'e açıklık getirelim. Ertuğrul ikinci sezona başladığından beri 3 bölüm olmuştur. Ama Artgrel'in ölümün sonunda üç kez gösterilmesine şaşırdım.

3 bölüm oynamış olması.

Fragmanda yanıltıcı bir kurgusal sahneden bahsetmiyorum bile. Görünüşe göre vücudunda Süleyman Şah gibi bir yara vardı.

Hazal'ın civcivinin yardımcısı Ertuğrul, içinde bulduğu kan bezini gösterdiğinde Beyin, Artgrel'in beyin vücudunda bir yara olduğu zaten belliydi. Şimdi Tamer Yiğit'in sezonluk anlaşması olduğunu söyleyeceksiniz.

Bu sezon boyunca sürecek. Ben böyle söylüyorum. Sezonluk anlaşması olan Artgrel'in ölümün eşiğindeki önemi nedir?

3 bölümde üç kez.

Bu konuya bir spoiler vermekten korkmuyorum. Biliyorsun, bugünlerde telif ücretleriyle başımız dertte. Ancak dediğim gibi kulucahisarin istilası varsa şaşırmayın Hickey'in beklemediği ve bir daha beklemediği geçen hafta.

Bu konuyu Cumartesi videosunda daha detaylı anlatacağım. Gün içinde beyin vücudunda kalıcı hasar olabileceğini söylemiştim. Bu konuyu da netleştirmek istiyorum.

Aya Nikola'nın bıçağı içeri çevirerek bıçağı çıkardığını hatırlatmak isterim. Bai arm gün boyunca. Bu yüzden Gündüz sağ kolunu uzun süre kullanamayacak.

Balahat çocuğu vakası, Osman'ın beyin postası oturduğunda Artgrel'in ölümü, tartışma Savcı ile Osman Bey arasında dizideki yeni karakterler ve cevaplar Topluluk bölümünde paylaşacağım yazının altında soracağınız sorular için ben Cumartesi videosunda size açıklıyorum.


التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016