-->

Kuruluş Osman 32. Bölüm 2 Fragmanı | Turgut Alp


Kuruluş Osman 32. Bölüm 2 Fragmanı | Turgut Alp 2. sezon hayranlarının ilgisini çekti her yeni bölümü ile. Bugünün videosunda vereceğiz izleyicilerin tüm önemli sorularının cevapları.

Bamsi Bey ve Abdurrahman Gazi'den sonra, Turgut Alp diziye katılacak mı? Mönke ve yavlak Arslan'ın büyük planı nedir? Geyhatu öğrendiğinde ne yapacak? oğlunun ihanete uğradığını?

Uzun zamandır beklenen karakter geliyor mu? Malhun Hatun karakterini hangi usta oyuncu oynayacak? Ertuğrul Bey ve Aya Nikola'nın görüşmesinden sonra ne olacak? Aya Nikola, Kulucahisar Kalesi'ni geri alacak mı? Mücadelede ne olacak

Kayı obası'ndaki beylik için? Selcan hatun dönüşü ile ilgili büyük haber ne?

Tüm bunları tam bir açıklama ile bilmek istiyorsanız, videoyu sonuna kadar izleyin. Ve kanalımıza abone olun. Kurulus Osman'ın 2. sezonu ilerledikçe, yeni karakterler ortaya çıkıyor.

Ayrıca eski karakterlerin dönüşünü görüyoruz. Bunlardan biri Bamsi Bey'dir. Uzun bir aradan sonra seyirci Bamsı Bey'i görmekten mutlu oldu.

Sayın Bamsi'nin diziye yeniden katılması, dizide çok fazla denge değiştirin. Osman Bey'in en büyük destekçilerinden biri olacak, özellikle Kayı'daki beylik mücadelesinde

Bay Bamsi yaşlanmış olmasına rağmen, Gücünden hiçbir şey kaybetmediğini gördük. Bamsi Bey'in yaşadığı sahneleri görmeye devam edeceğiz Osman'la omuz omuza duruyor.

Aynı zamanda Abdurrahman Gazi'nin diziye dönüşü Osman Bey'e güç katacak.

Abdurrahman Gazi ve Bamsi Bey'in ardından diziye geri döndü Şimdi herkes bekliyor izleyicilerin etkilenemeyeceği karakter.

En sevdiğin Turgut Alp demek istiyorum. Turgut Alp olacak büyük bir soru Kurulus Osman serisine katıl? Diriliş Ertuğrul dizisi aksiyon sahnelerinde görkemli oldu Turgut Alp baltasıyla girdi, sevgiyle izledik.

Rolünün girmesi gerektiğini düşünüyoruz önümüzdeki bölümde veya özellikle bu sezonda. Çünkü tarihte İnegöl Kalesi'ni fetheden kişi, yani Nikola'nın şimdi dizide olduğu kale, Turgut ALP, İnegöl fatihi.

Bu Nikola'nın korkutucu rüyası. Ama bunun hakkında konuşursak, bu karakteri kim canlandıracak? Bence Cengiz Coşkun bu karakteri oynamayacak. Çünkü röportajında ​​açıkça şunları söyledi:

Kurulus Osman'a dönüşü gelmiyor. Seyirci Turgut Alp'i görmek istiyor karakteri Cengiz Coşkun olarak. Şimdi Geyhatu ve oğlu mönke'den bahsediyor.

Bir yandan Yavlak'la birlikte Arslan Savcı Bey'i tuzağa düşürdü ama öte yandan kendi babasına ihanet ediyor.

Baydu Han adlı bir karakter çıkarsa şaşırmayın. Çünkü Moğollar arasında taht kavgası var. Savcı Bey'in dediği gibi.

Ama babasının ölümünden sonra bunu bilen mönke bütün güç ona gidecek Bu yüzden Yavlak Arslan ile birlikte farklı numaralar kullanacak.

Geyhatu'ya açıkça ihanet edecek. İhanetinin bedelini yakın gelecekte ödeyecek Yavlak Arslan planlarına devam edecek.

Bir önemli konu ise Osman Bey'in ikinci eşi Mulhan Hatun'un girişi. bu karakterin yakında diziye ekleneceğini herkes biliyor.

Ama şimdi herkes bilmek istiyor Mulhan hatun karakterini kim canlandıracak? İzleyiciler, dolaşan isim

türk ünlü oyuncu Deniz Baysal. Bunun yanında Selcan hatun hakkında konuşuyoruz şimdi ne zaman diziye dönecek?

Röportajında ​​şunu söyledi çok yakında sürprizle gelecek. Akıllıca bir şey yapan Aya Nikola Ertuğrul Bey ile anlaşma.

Flaytious bu anlaşmaya kızmış olsa da. Ancak bunun arkasında Aya Nikola'nın en büyük planı vardı. Ertuğrul Bey ve Osman Bey'in fethettiği kaleler, Roma İmparatorluğu ve özellikle Aya Nikola için büyük önem.

Tarihte Kulucahisar Kalesi iki kez fethedildi. Dizide Kulucahisar Kalesi'ni yakında kaybedebiliriz. Gündüz Bey yönetiminde olan Aya Nikola bu kaleyi geri almak için elinden geleni yapacaktır.

Elbette Aya Nikola anlaşmaya sadık olmayacak Ertuğrul Bey ile yaptı. Kurulus Osman 32. bölüm 4 Kasım'da ekranlarda olacak, Çarşamba gecesi.

Videomuz gibi. Turgut Alp'i görünce ne kadar heyecanlısınız? Kurulus Osman serisinde?

 

التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016