-->

Kuruluş Osman 32.Bölüm 2.Fragmanı

 

Kuruluş Osman 32.Bölüm 2.Fragmanı Osman'ın bir hatası mı var, neden onu uzaklaştırıyorsun ? Bu yol çetin ve uzundur Dündar ! Yolda bazen durmak gerekir ! Htv'den herkese merhaba... Kuruluş Osman dizisiyle ilgili hiçbir yerde olmayan en doğru bilgilerle tekrar karşınızdayız...


Büyük bir tuzağa düşen savcı bey ölecek mi? Bamsı bey'in geri dönüşü dizideki dengeleri nasıl değiştirecek? Turgut Alp diziye katılacak mı? Aya nikola, kulucahisar kalesinde bulunan gündüz bey'e mi saldıracak?

Yavlak arslan ve Mönke hangi planı yaptı? Kumral Abdal geyhatu'nun yanına neden gitti? Lena ve Flatyus arasında neler yaşanacak? Malhun hatun diziye ne zaman katılacak? Ertuğrul bey'in büyük planı ne?

Yine çok önemli bilgilerin olduğu ve merak ettiğiniz birçok soruya cevap verdiğimiz videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayın.

Ertuğrul bey'in büyük planlarını ve bamsı bey'in geri dönüşünü izlediğimiz 31.bölüm,izleyenleri ekran başına kitledi. Birçok tuzak ve planların yapıldığı 31.bölümde savcı bey'de büyük bir tuzağa düştü.

peki dizide bundan sonra neler olacak?

Ertuğrul bey'in diziye veda etmesi her geçen gün dahada yaklaşıyor bundan dolayı Ertuğrul bey oğlu Osman'ı kayı obasının yeni lideri yapmak için birçok sınava sokuyor, Osman bey ise babasının hangi planları yaptığının farkında olmadan yoluna devam ediyor ancak yakın bir zamanda Osman bey babasının kendisini denediğini ve liderlik için hazırlandığını anlayacak.


Bamsı bey'in geri dönmesiyle de Osman bey dahada güçlenecek, çünkü bamsı bey Ertuğrul bey'in ne yapmak istediğini çok iyi biliyor bundan dolayı Osman bey'in daha hızlı gelişmesinde bamsı bey'in büyük katkısı olacak ,ayrıca bamsı'nın gizli bir sığınakta sakladığı bilgilerde merak konusu oldu.

Yavlak arslan ve Mönke'nin büyük tuzağına düşen savcı bey ise tutsak edilecek, böylece daha önce geyhatu'nun oğlu mönke'yi kullanarak büyük planlar yapan yavlak arslan, bu kez de Ertuğrul bey'in oğlu savcı'yı kullanarak büyük planlar yapmaya devam edecek.

Geyhatu'nun oğlu mönke'nin yavlak arslan ile birlikte tuzak kurması ise herkesin kafasını karıştırdı çünkü mönke babasına karşı ihanet içinde olabilir.


Böylelikle yavlak arslan ve Mönke kendi çıkarları için birlikte hareket edecek geyhatu ise oğlunun ihanet içinde olduğunu öğrenince ortalık karışacak.

Ayrıca yeni fragmanda kumral abdal'ın geyhatu'nun yanına gittiğini gördük, peki kumral abdal geyhatu'nun yanına neden gitti?

Dizinin bir sahnesinde kumral abdal'ın savcı bey'i takip ettiğini ve mönke'nin yerinin nerede olduğunun bilgisini öğrendiğini gördük, böylece kumral abdal geyhatu'nun yanına giderek bazı tuzaklar kuracak , ayrıca kumral abdal'ın manevi güçlerinide kullandığını gördük.


Savcı ve Osman'ı ele geçiremeyen aya nikola ise yeni bir plan yapacak, bu plan ise gündüz bey üzerinden olacak, gündüz bey'in kulucahisar kalesine gönderildiğini daha önce görmüştük, böylece Savcı ve Osman üzerinden yapılan planların başarısız olduğunu anlayan aya nikola bu kezde gündüz bey'e saldıracak.

Diziye katılması merakla beklenen karakterlerden biri olan malhun hatun ise yakın zamanda süpriz bir şekilde diziye dahil olacak, bununla ilgili son bölümlerde birçok kez bazı detaylar verilmeye başlandı, Özeliklede Bala hatun'un :

'' Osman'ı gerekirse kendi ellerimle evlendireceğim'' sözü, malhun hatun'un diziye yakın zamanda katılacağının sinyallerini verdi.

Malhun hatun'un diziye katılması ise bazı dengeleri değiştirecek, daha önce bala hatun'un mecbur kalıp Osman bey'in evlenmesine izin vereceğini söylemiştik ve bunun gerçekleşme vakti gelmeye başladı, peki bala hatun Osman bey'e hiçbir evlat vermeyecek mi?


Malhun hatun geldikten sonra Osman bey'in soyunu devam ettirecek, Özeliklede tarihi açıdan önemli bir yere sahip olan ve Osman bey'den sonra devletin idaresinin başına geçecek olan Orhan Gazi'nin annesi malhun hatun olacak.

Ancak bala hatunun da ilerleyen dönemlerde Osman bey'e sürpriz bir evlat vereceğini düşünüyoruz . çünkü senaryo gereği Bala ve Osman aşkı bazı sürprizlere açık olacak.

Eski bir Bizans kızı olan Lena'nın flatyus ile olan ilişkiside gözden kaçmadı, flatyus'un Lena'ya aşık olması ilerleyen dönemlerde ortalığı karıştırabilir çünkü bu ikilinin daha önce birbirini sevdiğini öğrendik ancak herşeye rağmen Lena'nın flatyus'un kurduğu planları bozacağını düşünüyoruz.


Son günlerde Turgut alp karakteriyle ilgili bizlere yoğun sorular gelmeye başladı, bu konuyla ilgili önemli bir açıklama yapmak istiyoruz,Turgut alp karakteri ilerleyen dönemlerde diziye dahil olabilir ancak bu karakteri cengiz coşkun'un canlandırması mümkün görünmüyor çünkü cengiz coşkun farklı projelerle anlaşma yaptı bundan dolayı cengiz coşkun'un tekrardan Turgut alp olarak geri dönmesini beklemeyin.

Dizinin son bölümünde Dumrul alp'in de öldüğünü gördük, böylece Osman bey'in bazı yeni askerlere de ihtiyacı olacak çünkü Osman bey'in dizide çok yalnız kaldığını görüyoruz.

Özeliklede göktuğ dışında Osman bey'in çok etkili bir askeri yok, bundan dolayı yakın zamanda Osman bey'in safına katılacak yeni isimleri görebiliriz.


التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016