-->

Kuruluş Osman 32. Bölüm 2. Fragmanı

 

Kuruluş Osman 32. Bölüm 2. Fragmanı Aya Nikola Kolukahisar Kalesi'ni işgal edecek mi? Kayılar, Kulucahisar Kalesi'ni kaybedecek mi? Cihato'yu devirmek isteyen rakibi kim? Othman savcı ile listeyi bulabilecek mi? Jihato, Kai Oba'ya saldıracak mı?

Son olarak Almhhoun piliç ve babası Omar Abdel Aziz diziye dahil oluyor. Size söylediğim gibi bu soruların cevaplarını tek tek açıklayacağım. Listeyi kaçıran Yaflak Arslan ve oku atan da olabilirdi. Pek çok insan ve hatta Artgrel iyi olabilir.

Öncelikle analizlerimizi ve çekilişleri kaçırmamak için. Kanala abone olmayı ve bildirim zilini açmayı unutmayın. Bildirim zilini açmanız çok önemlidir. Videolarımızdan anında haberdar olmak için bildirim zilini hemen açın.

Dizide beni şaşırtan bir sahneye de katılacağım. Öncelikle treylerdeki mağarada savcı Osman Bey ve Alpler'i görüyoruz. Osman Bey'in Moğollarla orada buluştuğunu gördük ama bu başsavcı Ve keşiş oradaydı.


Bence Yavlak Arslan, Osman Bey'in geleceğini tahmin ederek tuzak kurdu Savcı Maymun Yavlak Arslan oradan çıktı ve başka bir yere geçti.

Bunu düşünmüş olabilirsin.

Savcı diziden ayrılacak mı? Başsavcı şehit mi olacak?

Ancak başsavcının diziden ayrılmaması merak konusu. Geldiğinden beri sezonluk anlaşmaya baktığımda, başsavcının Diziden ayrılacak.


Tabii Osman Bey savcıyı bir şekilde kurtaracak. Ama o mağarada değil. Çünkü dediğim gibi, sanırım bu mağarayı çoktan terk ettiler.

Ayrıca Bay Othman'ı bir tuzağa düşürmek için Cumhuriyet Savcısı'nı kullanacaklar. Mağaranın nasıl bulunduğunu sorarsanız Osman Bey savcı ve savcı Al-Bunni Abd'dir. Hain hakkında konuşurken nerede olabileceklerini duymuştu. Belki el-Abd al-Bunni'ye nereye gittiklerini söyleyin.


Peki Jihato'nun rakibi kim? Bir cihatuyu vurmak, hatta bir taşla iki kuş vermek isteyen kimdir? Aslında, hisse senetleri şu anda yalnızca bir kişiyi gösteriyor olsa da, bir sürpriz olabilir.

Zincirin herhangi bir noktasında. Okları gösteren kişi Gehato'nun oğlu Maymun'dur. Ama ya mönke de hizmet eden biri varsa?

Argun han veya baydu han gibi. İmkansız diye bir şey olmayabilir. Çünkü ilerleyen sezonlarda Argun Han gibi bir karakter de karşımıza çıkabilir.

Ya da, şimdi göründüğü gibi, İbn Gehatu babasının tahtını da devralmak isteyebilir. Dikkati dağılmış bir civciv ve babası Omar Abdel Aziz geliyor, evet doğru duydunuz.

Bunu da açıklayacağım ama önce Nikola Kolukahisar'ın ay kalesini işgal edecek mi? Kayılar, Kulucahisar Kalesi'ni kaybedecek mi?

Şuna bir bakalım. Flatius karavanda "Kafanda ne var, Nicola?" Diye sordu. Aya Nicolas, "Artgrel'in diğer oğlunun üzerine bir kabus gibi çökeceğiz" dedi. o diyor.


Diğer oğlunu arayan kişi kim?

Sanırım ay, günün efendisi Nicolas hakkında konuşuyor. Kulucahisar kalesine gece baskın yapılacak. Kulucahisar kalesinin ve karaahisarın tarihte kaybolduğunu zaten biliyoruz. Böylece ay, Nikola Kolukahisar'ın kalesini geri alabilirdi.

Bu yüzden benim tahminim kulucahisar aya nikola'nın elindedir. Şimdi Osman ve Savcı Moğol belasıyla ve tuzak grubuyla uğraşıyor, bu nedenle Geceleri Nikola Kolukahisar'ın Ay Kalesi'ne saldıracak. Osman'ın beyni gibi.


Aya Nicola ne dedi?

Osman Bey, Kulukahisar kalesini en zor zamanında fethettiğini söyledi. Burada Nikola da aynısını yapacak. Asker ve mühimmat konusunda İnegöl Kalesi'nin de iyi olduğu söylenemez. Çünkü Osman Bey ile savaşa ilk bölümde giren İnegöl kalesi Dizinin ikinci sezonunda çok asker kaybettim.

Ayrıca cephanemi de kaybettim. Ekonomik açıdan iyi olmadığını bildiğimiz için kayıt memurlarının karşılaştığı zorluklar Osman Bey Kolukahisar kalesini fethettiğinde ve yaşadığı zorluklar Şimdi Aya Nikola, onunla Kolukahisar Kalesi'nde karşılaşır.


En önemli sorulardan biri, Bamsey Koyu ne yapıyordu? Başkanları kim atadı?

Belki birçoğunuz beyefendinin adını veren kişinin Erturul olduğunu düşündünüz. Ama benim tahminim tamamen farklı. Ne de olsa Bamsı kamptayken Erturul orada değildi. Artgrel şimdi geldi.

Hepimiz ne kadar güvenli olduğunu ve arkasında nasıl durduğunu biliyoruz. Karavanda bile Bay Othman, Bay Othman'ı savunuyordu. Bu yüzden, tam saygın adama ismini veren kişinin Bay Othman olduğunu düşünüyorum. Onu herkesten bir sır olarak saklayarak, mekanizma gibi bir şey kurmasını sağladı. Bağ .


Bu iletişim sayesinde komşu kamplarda neler olduğu konusunda bilgilendirildiler. Ve Türkmen, Anadolu ve Konya köyleri. Ve Othman'ın bir devlete dönüşme vakti olduğunu söylediği kısım da buna bağlanabilir.

Başka bir deyişle, Bay Othman muhtemelen bir devlet olmak için gerekli tüm bilgileri topluyordu. Bay Bamsey sayesinde. Böylece Othman, herkesten sakladığı bu adım için emirliğinin kapısını açabilir. işçilik.

Ancak Osman Bey savcının hayatını kurtarırsa listeyi verirse Geyhatu'ya dönüşünde Erturul, kucaklaşmasıyla karşılanmayacak. İtaatsizlik daha da kötüleşebilir çünkü baba ve baba dinlemiyor Kelime için.


Bu olursa şaşırmayın. Gelin şimdi aşk dolu civciv ve Omar Abdulaziz'in diziye dahil olduğu gerçeğine gelelim. Fragmanda verdiğimiz birkaç ayrıntıdan bahsetmek istiyorum. Karavanda Pala, "Othman bu Oban'ın umududur.

Othman için gerekirse mahvolmasın diye tül perde ile düğün yapacağımı söylüyor. Umut . Aslında her şey çok açık.

Onunla kendi ellerimle evleneceğimi söylüyor Ve şimdi ilk defa bal kızı Osman Bey ile isteyerek evlenebileceğini söyledi.

Yani karasal altyapı hazır, Yani bence bir Molhoun kızı ve babası Omar Abdel Aziz yapacak, yakında diziye dahil olacaklar. Son olarak, size derin bir analiz vermek istiyorum.

İbn Jehat keşişte ölecek. Onu öldürecek kişi Yaflak Arslan olacak. Ey Arslan ve Yavlak Arslan öldürülecek.

التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016