-->

Kuruluş Osman 31. Bölüm 2. Fragmanı

 

Kuruluş Osman 31. Bölüm 2. Fragmanı Othman ile Başsavcı arasında oku atan kişi kim? Cihato Anadolu'ya mı saldırır? Dündar, Belek hırsıyla nasıl meşgul olacak? Bu iki sorudan sonra sizlere Othman'ın kuruluşunun gerçeklerini sunacağım.


Vakıf gerçeklerini öğrenmek istiyorsanız, bu video diğerlerinden farklı Osman, öyleyse sonuna kadar dikkatle dinle.

Öncelikle oku atan insanlar değil, insanlar olabileceğini unutmayalım. Bamsey bir alp olabilir. Bir circutai olabilir. Onun tarafının adamlarından biri olabilir. Artgrel'iniz bile olabilir. Tahmin etmen gerekirse, sanırım Alp olabilir.

Geyhatu gelince, geyhatu kayı obası saldırır mı?

Biz uzadıkça bu sorun devam edecek. Aslında Osman bu sorunun çözümü için bir süre tanıyacak. Diriliş Erturul gibi, Erturul'un beyin olduğunu söylediğini söyledi. Hain liderler ifşa edilmelidir. Ancak Othman'da durum biraz farklı.

Ertuğrul'un zekâsıyla uğraşmadan eyer çantasıyla Ogedayi Han'a gidecek. Boşaltın ve kılıcıyla anlaşma yapın. Sonuçta bu Osman. Her şeyi yapar. Herkesi öldürür. Aslında Yaflak Arslan'ın bu oyunu oynadığını ortaya çıkaran Osman Bey olacaktır. Geyhatu ile bir görüşme olacak. O toplantıda Başsavcı ile Osman Bey'in de aynı fikirde olmadığını göreceğiz.

Bunu da belirteyim. Ama Osman Bey, Jyhatoya, bana bolca zaman verin. Aslında bana 3 gün verebilirsin. Gerçek haini bulamazsam, istediğini yap diyebilir. Geyhatuda bir gün verilecek. Ardından Osman Bey, Yavlak Arslan'a yem atacak. Ve bence bu konu böyle gidecek.

Ancak fragmanda gördüğümüz gibi, başka bir sorun daha var. Bu ballı piliç ateşe yakıt attığını söylüyor, Hazel piliç. Aslında söylediklerimizi doğrular. Dündar Bey, Artgrel'e ne dedi?

Uyanıktım İyileştin. Küstahlığıma karşı zafer kazandım. Bunu söylerken de oldukça ciddiydi. Yani, Bay Dündar'da gerçekten büyük bir değişiklik var.

Aylar önce, bu civcivin ona ya da kocasına pek aldırmadığını söylemiştim. Ne de kocası Dündar. Yani Hathal'ın kardeşi Yavlak Arslan için yaptığı her şey. Dündar'ın beyni, Egemen'e yakalanacağı için buradan başlar.

Pala civcivin dediği gibi, ateşi yakan kız Hazal'dı. Ama bu kız neden savcı arasında bir yarış varmış gibi davranmaya çalışıyor?

Ve Osman Bey? Bundan ne kazanacak? Aslında durum çok basit. Hazal kızı Dündar'a aşağıdan gaz verecek.

Bunu çocuklara bırakma diyecek. Savcı ve Othman birlikte düşüyor ve bu karın kontrol altına alınıp alınamayacağını söyleyecek.

Artgrel, aklımın ortada olduğunu ve bir adama ihtiyacı olduğunu söyleyecek Sizin kadar deneyimli ve yetkin.

Nitekim gazı alan Sayın Dündar, doğru söylediğinizi söyleyecektir, Ve buzağının kuyruğu burada kırılacak.

Aslında Dündar bu sefer farklı bir şekilde yakalanacak. Yani bir Hazal civcivinin küstahlığından değil, dediğine inanan Osman, Ve savcı itaat etmeyecek ve felakete yol açacaklar Oban’ın geleceği için eBay olmalıyım ve Belek’in hırsı devreye girecek.


Yani kötü senaryo ile Dündar'ı göreceğiz İyi niyetli ama sonunda kötü.

Ayrıca Alpler Başkanı görevini Osman Bey'e zaten vermiş olan Ertuğrul Bey, Savcı, kaleden müjde ile son dakikada savcıya.

İnegöl Kalesi olarak girip çıkan Savcı Bai'den bahsediyorum. Yan kapı komşusuna giriyorsa.

Şaşırdın mı O halde Osman Vakfı gerçekleriyle başlayalım. Özellikle bu bölümde birkaç mantık hatasından bahsetmeden geçemem.

Saltuk Alp, alev alev yanan bir deponun yandığını söylüyor. Dündar Hazal, civcivine tekrar sarılıyor. Sanırım Dündar Hazal kızına sarıldığında ateşin üzerine su dökülüyor.

Lena'nın konusu aslında trajik bir manzara. Savcı ile Karakahisar'ın işgalinden önce tanıştığımızı söylüyor. Savcı o zamanlar sadece bir çocuktu.

Savcı Lina ile 3-5 yaşında tanıştı. Vaybe'nin çocukluk aşkı dediği şey bu olmalı. Savcı 3-5 yaşındayken Linan'ın babası kurtuldu ve aşık oldu. Lina.

Yavlak Arslan Çadırındaki ayna bulanık görünüyor yani teknoloji ile çok doğal O dönemde. Ama bal kız çadırındaki ayna, onu evdeki aynamdan daha görünür kılıyor. O zamanlar kayısı teknoloji açısından 100-200 yıl öndeydi. Chopinoğları Beyliği'nden. Bu ilginç.


Yavlak Arslan Ertuğrul elini sallayarak beyin odasına girer. Kimse beyni kapıdan çıkarabilir miyiz diye sormadı Arslan. Artgrel Bey diyorum, Ertuğrul dalgayla Ertuğrul koltuğuna girecek kişi

Genie koluyla daha küçük bir kamptayken bile kaleleri fethetti. Hadi ama Laflak Arslan da küçük bir adam değil, doğru bir kişi geldi.


En azından ve Yavlak Arslan'a girdi mi?

Othman da inşallah. Soğukta ateş bile düşlüyor. Şeyh Dibali'nin diziden neden ayrıldığı artık anlaşıldı. Othman ayrıca bilek, kalp ve hatta edebi şeyhi düşünüyor aziz.


neye ihtiyacın var?

Othman aklı, tarihte böyle bir özellik var mıydı bilmiyorum. Ama o kadar küstahsan, dün gelen ağabeyin işi devralır. Babasının emriyle, eğer kızarsan, seni kırılmış gösterirlerse, Bu çok saçma olurdu.

Herkesin rüyalarda gerçek olayları görme hakkı yoktur. Özellikle kirbir ile bencilce hareket edenler için bir ücret değil.

Seni geçtim Osman beyinde Artgrel toplayarak geldi. Bu normaldir çünkü bacağından bir ok tarafından vurulmuştur. Ama Artgrel beynin ekleminden çıktı.

Adam 10 farklı dakika içinde yaralandı ve hatta ağrısı hafifledi.

29. ve 30. son bölümler arasında arpanın katledildiğini göremedim Uzakta.

Çünkü gösteri bir saat bakmak, 10 dakika sarılmak ve bir saat uyuşuk konuşmalarla geçiriyor.التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016