-->

Kuruluş Osman 30. Bölüm 2. fragmanı

 

Kuruluş Osman 30. Bölüm 2. fragmanı Othman'ın tanıtım reklamında gördüğü ağaçta asılı kişi kimdir? Alpler'in başını kim seçecek Artgrel?  Sarayda casuslara kim hizmet ediyor? Sercutai kimdi? Jihato, Kai'ye saldıracak mı?

Bu sorulara ek olarak Ertuğrul Gazi şahsiyetlerinden de bahsetmek istiyorum. Ve özellikle de dizideki bazı sahnelerle Aya Nikola. Önceki sezonun aksine, dizinin etkinlikleri çeşitli konularda ele alınmaktadır.

Birbirine bağlı. Yani Bizans, Moğollar ve Javalak Arslan 3'ten farklı düşmanlarla mücadele ediliyor. aynı zamanda.

Öyleyse kim hangi tuzağı kuruyor ve neden kafa karıştırabilir. Ancak tüm soruları tek tek cevaplayacağım.

İnatçı takipçilerimiz, tuzağın geçen hafta kurulduğunu ve Yavlak Arslan'ın kurulduğunu çok iyi biliyor. Arslan Sinkar, Ertuğrul koltuğuna geldiğinde Osman Bey'i kaçırdığını inkar ediyor ve biz de size anlatarak analizlerimizi tekrar yaptık.

Bazı çekim noktalarında birçok sorun var. Sağladığınız bilgileri aklınızda bulundurun, çünkü konular yine birbirine çok bağlı. Önce liderin adamlarını öldüren Komutan Flatius'un nasıl ortaya çıktığına bakalım.

Bucky ve Othman Bey için gerçek tuzağı kurdu. Bu bölümde hepimiz bebek Ahmed Albin'in kostümle Flatius'a nasıl baktığını gördük.

Dervişler. Ahmed Alp, derviş gibi görünen havluların varlığına son derece şüpheyle yaklaştı. Dramada boşuna hiçbir oyuncunun söz rolü olmadığını belirtmeliyim. Yani yapımcı Bozdağ diziye küçük bir çocuk bile koymadı. boşuna.

Ahmed Alp, Komutan Flatius'u ifşa edecek kişi olacak. Elbette bu hemen olacak bir şey değil. Bunu aşağıdaki bölümlerde göreceğiz.

Aya Nikola Kalesi'nin aşçısı Ariston'un casusu kimdir?

Hepimiz Aristoteles'in sağır olmadığını biliyoruz, hepsini duydu.

Ama asıl soru şu: Aşçı Ariston'ın casusu kim?

Aşçı Ariston ise ya Osman'ın beynidir ya da casus Aksaçlı'dır. Ama senaryo olarak Aksaçlı'nın casus olmasının daha mantıklı olacağını düşünüyorum. Ama bu bizi pek ilgilendirmiyor.

Osman beyin casusu olmasına rağmen Aksaçlı için casusluk yapıyor ve nihayetinde hizmet ediyor Aynı amaç.

Rahip kılığına giren Derviş Şeyh Adibali, Osman Bey'in de casusu Aya Nicolas kalede. Elbette bu casuslar tamamen farklı bir konu ve işe yarayacaktır.

Size hediyeleri kazanmak için çekilişe katılma koşullarını açıklayın Tam olarak üç kişiye vereceğiz.

1.

Bu kanala ve yorum yapmak ve oynatmak için düzelttiğim kanala abone olun Alarm zilleri.

2.

Bu videoyu beğenin.

3.

Bu videonun altına istediğiniz uzunlukta bir yorum yazın ve Instagram adresini yazın Yorumun sonunda.

Yorumun sonunda Instagram adresinizi yazmak istemenizin nedeni Bazen piyangoyu kazanan kişilere ulaşmak için mücadele ediyoruz.

Çekilişin sonuçları önümüzdeki Cuma günü doğrudan açıklanacak. (Not: Abonelikler doğrulanacaktır. Koşulları yerine getirmeyen kişi hediyesini bile alamayacaktır. Piyangoyu kazanırsa.

Şimdi Buk'in adamlarını öldürerek Facebook'u kaçıran lidere gelelim.

İkincisi kafanızı çok karıştırmış olabilir.

Seni kimin kaçırdığını bul Aya Nikola Osman, belki de Aya Nikola Osman, Buk askerlerini öldürerek Buk ve Yavlak Arslan'ı kaçırdı.

Bu pek olası değil çünkü o bölümün sonuna yaklaştı. Bay Nicolas Osman'ı aya kimin kaçırdığını öğrenmek için söyledi.

Osman Bey'in kurduğu tuzağı Aya Nikola'yı öğrenmen saçma olmaz mıydı? Ve Yavlak, Arslan ve Buck'ı kaçırır ve Buk adamları öldürür?

Diyorum ama öte yandan flatyos'u hem derviş hem de flatyos olarak düşünemiyorum. Bilen ama bilmeyen David'i düşünüyorum.

Her neyse, tuzağı kim kurdu?

Ona oğlu Buk dersek adamlarını ya da adamlarını öldüreceğini sanmıyorum. Dizide Aya Nikola bize çok zeki biri olarak tanıtıldığı için senarist de öyle. Yavlak Arslan Çakal'ın sözlerini ezmeyecek ama öyle bir şey yapmıyor.

Tek bir seçenek kaldı ve bu her bakımdan, yani bir ayetin sözleri anlamlıdır. Nicolas kırık değil.

Son bölümde Osman Bey'i kaçıran kişi Böcek Komutanı oldu. Tabii Yavlak Arslan'ın bilgisi dahilinde. Othman kuzgun Yavlak Arslan, Beck'e dedi ki, seni götürüyorum Tanrı esiyor.

Bilmeyenler için, Babürler her zaman cezalandırıcı anlamlar kullandılar. Tanrı'nın gazabı ve Tanrı'nın kırbacı gibi.

Sonuç olarak, tuzağı ilk kuran Böke olmasına rağmen, işler yolunda gitmediğinde Bu bölümde Osman'ın onu getiremediği karga, Yavlak Arslan hepsini öldürdü

Böke'nin adamları bu kazayı onun üzerinde tutmuyor bile. Büyük ilgi neticesinde sizlere yaflak hakkında bazı bilgiler veriyorum. Arslan, Komutan Buki'nin adamlarını öldürdü.

Öncelikle Arslan Yavlak kaptanı Buk ile horoz doğururken, bkz. Yaflak Arslan'ın tüm erkeklerine çok dikkatli.

Hepsinin omuzlarında kemerler var. Osman'ın adamları geldiğinde, tüm Moğol askerleri yerde yatıyordu, ölülerdi.

Elbette biri hariç oklarla. Yavlak Arslan ve komutanı Böke kuzgun geldiğinde sadece Moğol askerleri görüldü Ancak Yavlak Arslan'ın adamlarından hiçbiri gelmedi.

O, Yaflak Arslan hazır geldi ve her şeyi planladı. Komutan bölgeye pek güvenmiyor.

Komutan Bucki'nin adamlarını öldüren Yavlek Arslan'a ne oldu?

Ayrıca Sercutai kimdir. Komutan Bucki'yi elbette Yavlak Arslan öldürmedi. Koşarken yanına aldı. Sercutai konusunda son bölümde Dündar'a paralı askerlik hizmeti verildi.

Hem Bizans askerleri hem de cihatudan kaçan Moğol askerleri. Dündar onu kabul etmeyince çoktan teklifler vardı ve "Önce sana gel" dedi.


التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016