-->

Kuruluş Osman 29.Bölüm 2.Fragman

 

Kuruluş Osman 29.Bölüm 2.Fragman dizisiyle ilgili hiçbir yerde olmayan en doğru bilgilerle tekrar karşınızdayız.

Osman bey'e kurulan tuzakta göktuğ yaralandı mı? Ertuğrul bey kayı obasının yeni liderini nasıl seçecek?

Yapımcı Mehmet bozdağ yeni sezonla ilgili hangi önemli açıklamaları yaptı? Çobanoğulları bey'i yavlak hasan Ertuğrul bey'e hangi cevabı verecek? Moğollar ve geyhatu diziye geri mi dönüyor?

Selcan hatun ve bamsı bey kaçıncı bölümde diziye dahil olacak ? Aya Nikola'nın acımasızca zehirlediği Türk bölgelerinde neler olacak? Ertuğrul bey'i öldürme hayalini flatyus mu kurdu?

Yine çok önemli bilgilerin olduğu ve merak ettiğiniz birçok soruya cevap verdiğimiz videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayın.

Videomuza başlamadan önce bizler için özel olarak hazırlanan müzik çalışması için yağmur badur'a teşekkür ederiz.

Bu güzel çalışmanın tamamını videomuzun sonunda izleyebilirsiniz. Yeni sezona muhteşem bir giriş yapan kuruluş osman dizisi, Osman bey'in tuzağa düşmesiyle ilk bölümünü geride bıraktı.

Osman bey çobanoğulları bey'i yavlak hasan'ın kurduğu bu tuzaktan büyük bir plan yaparak kurtulacak, ancak göktuğ'un bu saldırı sonucunda yaralandığını görüyoruz , sizde bu konuyu çok merak etmiştiniz çünkü göktuğ'u atılan yeni fragmanda detaylı olarak görememiştik.


Osman bey kendisine kurulan bu tuzağa karşılık olarak göktuğ ile bir plan kuracak, ve kısa zamanda kendisine pusu kurulduğunu anlayacak, yavlak hasan'ın adamlarının karşısında daha az sayıda olan Osman bey bu tuzaktan kurtulsa da göktuğ'un yaralandığını net bir şekilde gördük.

Osman bey'in babası Ertuğrul bey ise oğluna kurulan bu tuzağın hesabını sormak için yavlak hasan ile bir görüşme yapacak, yavlak hasan Ertuğrul bey'e yalan söyleyerek bu tuzaktan haberinin olmadığını savunabilir ancak Ertuğrul bey bu olaydan sonra çobanoğulları'na karşı cephe alacak, ve 2 Türk obası arasında çok gergin olaylar yaşanacak.


Bütün bu sorunlar yaşanırken aksakallılar'ın lideri Cüneyt Arkın ise Ertuğrul bey'in kayı obasına yeni bir bey seçmesi için hazırlanmasını isteyecek, Cüneyt Arkın çobanoğullarının kurmuş olduğu planlarını anladığı için Ertuğrul bey'e bu görevi verecek, Ertuğrul bey ise kayı obasının yeni liderini seçmek için birçok sınav yapacak, ve bu sınavlarla birlikte yeni bir beylik mücadelesi başlayacak.


Atılan yeni fragmanın bir sahnesinde Ertuğrul bey'in vurulduğunu gördüğümüz sahne herkesi şaşırmıştı, ancak bu sahnenin gerçek olmadığını ve Ertuğrul bey'in ölmeyeceğini daha önceki videolarımızda açıklamıştık, Ertuğrul bey'in vurulduğunu gördüğümüz bu sahnenin hayalini ise Türkler'e karşı büyük bir nefreti olan flatyus kuracak.


Türklerin kazandığı toprakları geri almak isteyen aya nikola ise son bölümde Türk bölgelerini zehirlenmişti bunun öğrenen Ertuğrul bey çok sinirlenecek ve herkesi toplayarak büyük bir plan yapacak, aya nikola ise kayı obasına gelerek Ertuğrul bey ile büyük bir hesaplaşma yaşayacak.


Ayrıca bu sezon Bizanslılar'ın biraz daha ön planda olduğunu görsekde ilerleyen bölümlerde Moğollar'ın da sahneye çıkacağını unutmayın, çünkü bununla ilgili sinyalleri cerkutay çok net bir şekilde verdi, ve geyhatu'nun hala intikam peşinde olduğunu ifade etti.


Sizlerin çok merak ettiği konulardan biri olan bamsı bey ve selcan hatun ise yakın zamanda diziye geri dönecek, bunun için endişe etmeyin, bu konuyla ilgili detayları bilgileri sizlere daha önceki videolarımızda aktarmıştık, Özelikle bamsı bey'in bir reklam anlaşması yapmak için Pakistan'a gittiğini ve bu yüzden dizinin ilk bölümlerine katılamadığını söylemiştik.


Dizinin yapımcısı Mehmet bozdağ ise yeni sezonla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.


Birinci sezon bittikten hemen sonra yeni sezon için hazırlanmaya başladıklarını söyleyen Bozdağ şöyle konuştu: "Pandemiden sonra dersimize iyi çalıştık.


Bu yıl daha güçlü, daha tecrübeli olarak sete çıktık. Ekip neredeyse tatil yapmadı. Çok iyi bir senaryo çıktı. Yeni bir konsept kuruldu. Bu konsept doğrultusunda birçok yeni dekor yaptık. Ciddi oyuncu transferleri yaptık.


Yeni bir hikaye ve yeni karakterleriyle beraber yeni sezonda bambaşka bir Osman izleyecek seyirci.

Mehmet Bozdağ, yeni sezon hikayesinin nasıl olacağını ise şöyle anlattı: "İlk sezon Osman'ın toyluğunu işlemiştik.

Bu sezon Ertuğrul tekrar sahalara dönüyor. Yaşlı bir Ertuğrul. İhtiyar kurt geri dönüyor. Babanın gelmesiyle obada birçok denge değişiyor.


Bu dengede Osman'ın, Savcı'nın, Dündar'ın var olma mücadelesini göreceğiz ve yavaş yavaş da Ertuğrul'un beyliği kime bırakacağı belli olacak.

Beyliği bırakacağı ismi hangi özellikten dolayı seçecek onu göreceğiz.

Osman'ın da dişli rakipleri var.

Beylik savaşları başlıyor ama bu savaşı her zaman izlediğimiz hikayelerin dışında bir mantıkla yazıyoruz."

Videomuzun bu kısmına yağmur badur'un kanalımız için özel olarak yaptığı müzik çalışmasıyla devam ediyoruz.

Videomuzun sonuna geldik sizde görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın ayrıca paylasımlardan

haberdar olmak için kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın bir dahaki Videomuz da görüşmek üze.
التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016