-->

Kuruluş Osman 28.Bölüm 3.Fragman

 

Kuruluş Osman 28.Bölüm 3.Fragman Ertuğrul , istediğimizi vermezse... Buraları yıkar ! Yerlerine otağ kurarız ! Htv'den herkese merhaba...

Kuruluş Osman dizisiyle ilgili hiçbir yerde olmayan en doğru bilgilerle tekrar karşınızdayız.


Osman bey'in abisi savcı bey dizideki dengeleri nasıl değiştirecek? Bizans komutanı seçkin özdemir, neden tutsak edildi? Boran alp ve diziye yeni katılan çocuk karakter esir mi alındı? Osman bey'in Bizanslılar'a karşı kazandığı zafer hangi büyük tehlikeyi getirecek?

Dündar bey ve Osman bey barıştı mı? Ertuğrul bey kayı obasında neden yalnız kaldı? Aya nikola, diğer Bizans güçlerine neden saldırdı? Hazal hatun, hangi büyük acıyı yaşadı? Osman bey Bizanslılardan kimi esir aldı? Dikkatleri üzerine çeken kadın karakter kim?


Yine çok önemli bilgilerin olduğu ve merak ettiğiniz birçok soruya cevap verdiğimiz videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayın.

Kuruluş Osman dizisi atmış olduğu yeni fragman ile herkesi ekran başına kitledi. Ayrıca dizinin başlayacağı tarihde netleşti.

Daha önce dizinin başlayacağı tarihle ilgilide en doğru bilgileri sizlere aktarmıştık, böylelikle kuruluş osman, uzun bir aradan sonra 7 ekim'de sizlerle buluşacak.

Bütün soruların cevabına geçmeden önce ilk olarak Bizans komutanı seçkin özdemir'e değinelim, fragmanın ilk sahnelerinde gördüğümüz seçkin özdemir'in neden tutsak edildiği herkesin merak ettiği konulardan biri oldu.

Çok tehlikeli bir Bizans komutanı olan bu karakter, Aya Nikola'nın desteği ile tutsak olmaktan kurtulacak ve Aya nikola ile güçlü bir ittifak kurararak Türkler için büyük bir tehlike haline gelecek.

Zaten bu karakterin ne kadar tehlikeli olduğunu farklı bir kılığa girerek Türk pazarına zehir koymasından çok net bir şekilde anladık.

Aya nikola ise bu önemli karakterin kendisi için çok faydalı olacağını biliyor, bu yüzden seçkin özdemir'i çok tehlikeli görevlerde kullanacak.

Türk obalarına yapılan saldırıda ise hazal hatunun ağladığı sahne herkesi korkuttu.

Çünkü hazal hatun bu saldırıdan sonra muhtelemen kayı obasına gelerek Osman bey'i suçlayacak ve Bizans ordusunun yaptığı bu saldırıların sorumlusunu Osman bey olarak gösterecek.

Ayrıca yapılan bu saldırılarda bazı isimlerde Bizanslılar tarafından tutsak edilecek,

bunların kim olduğunuda net bir şekilde gördük.

Boran alp ve çocuk bir karakterin tutsak edildiğini öğrenen Osman bey, büyük bir intikam için hazırlanacak.

Ayrıca tutsak edilen çocuk karakterinde diziye yeni katılan Ahmet alp olması bekleniyor.

Bütün bu yaşananların intikamı almak isteyen Osman bey ise bütün Türk boyları ile birlikte hareket ederek Bizanslılar için büyük bir tehlike oluşturacak.

Ayrıca fragmanın bir sahnesinde Osman bey ile Dündar bey'in düşmanlıktan uzak bir.


görüntü verdiğini gördük, peki bu ne anlama geliyor?

Ertuğrul bey'in geri dönmesiyle Osman bey ve Dündar bey arasındaki düşmanlık bağları yeni sezonun ilk bölümlerinde azalacak, ancak ilerleyen dönemlerde Osman bey ve amcası Dündar bey'in tekrar arasının bozulacağını ve aralarında ki düşmanlığın devam edeceğini düşünüyoruz.

Ertuğrul bey ise kayı obasına geldiğinde Osman bey'in obada olmadığını öğrenecek hatta birçok kişinin savaşa gittiğini söyleyecekler, çünkü atılan fragmanların hiçbir sahnesinde Ertuğrul bey ve Osman bey'in bir arada olduğunu göremiyoruz.

Diziye yeni katılan diğer oyuncular ise dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor, Özelikle Osman bey'in abisi savcı bey dizide önemli işler yapacak gibi duruyor.

Ayrıca Seray kaya'nın da atılan yeni fragmanda bir sahnesini gördük, daha önce kötü karakter olarak oynadığı rollerde izleyicinin beğenisini toplayan Seray kaya'nın kuruluş osman dizisinde iyi bir rolde olmasını bekliyoruz.

Çünkü bu karakterin diziye çok yakıştığını net bir şekilde gördük.

Bizanslılara karşı yeni bir zaferi kazanan Osman bey ise Bizanslılar'dan bazı kişileri de tutsak alacak böylece Türklerin her geçen gün dahada güçlü hale geldiğini gören Aya Nikola, Osman bey'i ortadan kaldırmak için büyük planlar yapmaya devam edecek.

Videomuzun bu kısmına çok önemli bilgilerin olduğu videomuzla devam ediyoruz.

Videomuzun sonuna geldik sizde görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın ayrıca paylasımlardan haberdar olmak için kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın bir dahaki Videomuz da görüşmek üzere..
التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016