-->

Kuruluş Osman 28 Bölüm 2 Fragmanı / 2.Sezon 2. Fragman

Kuruluş Osman 28 Bölüm 2 Fragmanı / 2.Sezon 2. Fragman verilen son fragman ile duyuruldu Osmanlı dizimizin başlama tarihi.

ÇARŞAMBA İÇİN KUSURSUZ BİR SEZON BİZİ BEKLİYOR HAFTA ARKADAŞLARI

Fragmanda çok önemli detaylar verildi. Fragmanda detaylara geçmeden önce, Dostlarımız kurucumuzla rekabet içinde olacak Seri Uyanış serisi.

Ama Kuruluş ve Uyanış serisi farklı tarihler hakkındadır ve biri yayınlanır Pazartesi ve diğeri Çarşamba.

O medyada böyle tarihi projelere ihtiyacımız var çöp. Bu nedenle iki serimizi koruyalım ki eli yapan kişinin denemediği bize kendi tarihi serisini sevdiriyor. Lütfen!

Dizimizin formundaki iki gösterisinin ardından bir karavanda, herkes bir obaya basıldı, ve sonra Osman Bey bunu ilan ediyormuş gibi algıladı savaş ve savaşa gitmek.

Öncelikle, bizim videomuza dahil edecek.

Saldırıya uğrayan oba kim?

Aya Nikola ve müttefiki kim olacak Bizans imparatoru ne planlar yapacak? bölgede?

Hangi Alp Osman Bey tarafından ele geçirilecek Osman Bey'in Kardeşi Savcının Kimidir Bey?

Beyler, önce çözümleyerek analizimize başlayalım Frgamada'da verilen ters köşe.

Sanılanın aksine kuruluşumuz Osman Dizisi Oba baskını ile başlayacak, Askine Serimiz savaşla başlayacak Fragmanda görünen sahne.

Sonrasında zehirlenme girişimleri olacak Oba baskını.

Osman Bey'in Kulucahisar Kalesi'ni fethi ve her geçen gün güçlenmeye başladı Bizans imparatorunu bile rahatsız etti.

Bizans imparatoru komutanlarını gönderecek bölgeye ve ev sahiplerinden görüşmelerini isteyin, ve sonra Osman Bey büyük bir savaşa girecek orduyu komuta eden bir komutanla nerede Bizans imparatoru atandı, yani Hazım Körmükc karakteriyle.

Bu savaşın galibi Osman Bey olacak, kaybeden Bizans tarafı ise sorumlu gördüğü diğer komutan zindana kaybetmek için.

Ancak Bizanslıların bir hesabı olacaktır. kendi içlerinde. Bu hesaplaşmanın öne çıkan adı olacak Aya nikola.

Öte yandan Aya nikola, farklı Bizans ile birlikte ismini korumak için yaşayan büyük Roma imparatorluğu.

Aya Nikola yenme fırsatını değerlendirecek Bizans imparatorunun şövalyeleri karşı Osman ve kendi idarelerini koydu etki.

Her şeyden önce, bilerek kaçacak Bizanslıların esir tuttuğu pozisyon zindanda. sonra yakalayacak ve hizmet etmesini isteyecek onun yönetimi.

Aya Nikola ve komutan Cladus yapacak bir anlaşma ve elçilerle görüşmek Bizans imparatoru başka bir görüşme yapacak, ama bu sefer esir olan kuru cüce Kuru Aya Nikola ve komutan tarafından getirildi sözlerle kutudan çıkan Cladus Aya Nikola, büyük romanı yeniden inşa etmek için Bizans imparatorunun büyükelçilerini öldürdü ve bir hikaye başlatacak.

Bu gelişmelerden sonra Aya nikola, her türlü oyunu kontrol altına almak bölge.

Her şeyden önce, bir saldırı olacak çadırların taşınmak için sökülmesi kış için kaldıkları söğütlere.

Bu saldırıda Dumrul alp ve boran olsa bile alp obada, büyük kayıplar olacak Boran Alp esir alınacak.

Öte yandan, AyaNikola'nın müttefiki, Cladus, söğüt pazarına kılık değiştirerek girecek Derviş olarak fareleri öldürüp tüm söğüt halkı için ölümcül hastalık ve sonra sebzelerin üzerine zehirli ilaç dökün, ani ölümlere neden oluyor.

Videolarımda yaklaşık bir ay önce anlattım. Kanbolat Görkem Arslan rolü resmi Resmi Sayfasında paylaşıldı Vakıf Osman, gelecek.

Hamd olsun, yanılmadık. Osman Bey'in Kardeşini uzun süre bekledik Savcı maalesef beklentilerimiz boşuna.

Yapımcı Mehmet Bey'in açıklamasının ardından 2. Sezonda geleceğini kim canlandıracak Savcının karakteri bir konuydu meraktan.

Şimdilik kimin oynayacağı belli arkadaşlar. Savcımız Kanbolat Görkem Arslan olacak. Ayrıca savcı da dahil edilecek serimizde eşi ve çocukları ile birlikte.

Savcı bey Kayı'nın yanına geldiğinde, 2 oğlu olacak. Özellikle oğlu Osmanbey tarafından sevilecek Bayhoca. Arkadaşlar, bu videoda, Cumartesi günüme kadar video, söğüt için kim cezalandırılacak baskın ve baskının zayıflığı.


التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016