-->

Kuruluş Osman 2.Sezon Fragmanı

Kaleyle yaşadığımız sıkıntı malum,teyakkuz halindeyiz. Obadaki tedbirleri de arttırmak icap eder. Çok şükür ahalinin güveni yerine gelmiştir,birlik içindedirler.


Obada miskinlik tembellik istemem bilesiniz ! Geyhatu,bunu duyunca öfkesi kat ve kat artacak ! O vakit kayılara saldıracak !

Ertuğrul gazi oğlu Osman'a Kim ihanet ederse ! Sonu budur !

Htv'den herkese merhaba... Kuruluş Osman dizisiyle ilgili hiçbir yerde olmayan en doğru bilgilerle tekrar karşınızdayız. 

Kuruluş Osman dizisinin 2.sezon kapak resmive kanal tanıtımı yayınladı, izleyenler ise dizinin başlamasını sabırsızlıkla bekliyor.

Bamsı bey ve selcan hatun diziye veda mı ediyor? Dizinin kanal tanıtımında dikkatlari üzerine çeken isim kim? Kuruluş Osman dizisinin yeni sezon kapak resminde hangi önemli detaylar var?


Yeni selcan hatun Aygül mü olacak? Geyhatu karakterini zabit samedov mu canlandıracak? Hazal çağlar malhun hatun karekterini mi canlandıracak? Diziye geri dönmesi beklenen sofia, 2.sezonda neden olmayacak? Göktuğ, diziye veda edecek mi? Ertuğrul bey karakterini Tamer yiğit mi canlandıracak? Diziye yeni katılan ünlü oyuncular dizide hangi karakterlerleri canlandıracak?


Yine çok önemli bilgilerin olduğu ve merak ettiğiniz birçok soruya cevap verdiğimiz videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayın..

Videomuza başlamadan önce bizlere desteklerinden dolayı kutlu çınar tv kanalına çok teşekkür ederiz Kuruluş Osman dizisine katılan yeni oyuncuları ve güncel gelişmeleri bu kanaldan takip edebilirsiniz, kanalın linkini açıklamada kısmında paylaştık.


Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü merakla beklenirken atılan yeni afiş resimleri ve kanal tanıtımları ise şimdiden izleyenleri heyecanlandırdı.


İlk olarak sizlere üzücü bir haberimiz var, Kuruluş ve Diriliş yapımlarına damgasını vuran bamsı bey ve selcan hatun, diziye 2.sezonda veda ediyor, daha önce dizide yaşlı bir durumda olduğunu aktaran selcan hatun, diziden ayrılacağının sinyalini çok önceden vermişti, izleyicinin çok sevdiği karakterlerden biri olan bamsı bey karakterini canlandıran.

Nurettin sönmez ise yeni projelere imza atmakistediğini açıkladı, böylece izleyicinin diriliş ertuğrul dizisinden itibaren severek takip ettiği bu 2 büyük oyuncuya yakın zamanda veda edeceğiz.

Selcan hatun'un diziden ayrılmasından sonra ise dizinin yeni selcan hatun'u Aygül olacak, daha önce kötü bir rolde karşımızda olan Aygül, yeni sezonda Osman bey'in büyük destekçilerinden biri olacak.


Kuruluş Osman dizisinin 2.sezon kapak resmide dikkatleri üzerine çekti, Osman bey'in saçlarını kestiğini ve sakal bıraktığını gördüğümüz kapak resmi izleyicinin beğenisini topladı ayrıca kartal ve kurt gibi hayvanlarında bulunduğu afiş resmi , yeni sezonda dizide farklı bir proje tasarımının olacağını da bizlere gösteriyor.


daha önce diziye eğitimli kurt oyuncuların katıldığını zaten söylemiştik, Türkler için sembolik bir yapı haline gelen kurtlar ise yeni sezonda izleyicinin beğenisini toplayarak fark yaratacak.


Ayrıca dizinin yayınlanacağı kanal olan atv ise bir tanıtım filmi yayınladı, tanıtımda göktuğ ve boran dikkat çekerken arka planda görülen yeni oyuncu ise herkesi düşündürdü, tanıtımın arka tarafında gördüğümüz Kanbolat Görkem adlı oyuncunun dizide hangi karakteri canlandıracağı ise merak konusu oldu, kanbolat görkem'in dizide savcı bey karakterini canlandırması bekleniyor.


Diziye 2.sezonda katılmasını beklediğimiz sofia ise süpriz bir gelişme yüzünden dizinin yeni sezon kadrosundan çıkarıldı, sofia karakterini canlandıran alma terzic, hamile olduğundan dolayı dizinin yeni sezon çekimlerine katılamadı, başarılı oyuncunun diziye ileriki dönemlerde katılması ise zor görünüyor.


1.sezonda çok beklenen ancak bir türlü diziye dahil olamayan geyhatu karakteri ise 

2.sezonda izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor, Osman bey'in 2.sezonda ki

en büyük Moğol düşmanlarından biri olacak olan geyhatu, yeni sezonda ortalığı karıştıracak, bu karakteri ise zabit samedov adlı oyuncunun canlandırması bekleniyor.


Diziye katılan birçok oyuncunun hangi karakterleri canlandıracağı ise netleşmeye başladı, dizide Cüneyt Arkın'ın aksakallılar'ın lideri rolünü canlandırması bekleniyor,

bir diğer isim emin gürsoy'un ise Çobanoğulları bey'i yavlak hasan karakteriyle karşımızda olması bekleniyor, başarılı oyuncu erkan avcı'nın ise İnegöl tekfuru aya nikola karakterini canlandırmasını bekliyoruz.

Ayrıca izleyicinin diziye gelmesini çok istediği karekterlerden biri olan Ertuğrul bey konusunda ise yeni gelişmeler olmaya başladı, daha önce bu karekterin diziye

katılmasını beklemiyorduk ancak yapımcı ekip bu karakteri diziye yeni sezonda dahil etmek istediğini resmen gösterdi ve bu karekteri canlandırması için Tamer yiğit'e teklif.

yaptı, başarılı oyuncu gelen teklifi kabul ederse 2.sezonda Ertuğrul bey karakteriyle karşımızda olacak. Son olarak dizide çok sevilen göktuğ karekterinin diziye veda edeceği konusunda son zamanlarda

bazı haberler yapılmaya başlandı, daha önce bu oyuncunun diziden ayrılacağını herkes dile getirirken biz bu oyuncunun diziden ayr.


التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016