-->

Kuruluş Osman 2.Sezon 2.Tanıtımı

 

Kuruluş Osman 2.Sezon 2.Tanıtımı dizisiyle ilgili hiçbir yerde olmayan en doğru bilgilerle tekrar karşınızdayız...

Kuruluş Osman dizisinin yeni sezon tanıtımı sonunda geldi. Ertuğrul gazi ve Cüneyt arkın yeni sezon tanıtımına damgasını vurdu.

Türk obaları ve Bizanslılar arasında hangi büyük savaş yaşanacak? Ertuğrul bey'in geri dönmesi kayı obasındaki dengeleri nasıl değiştirecek? Sofia'nın yerine Seray kaya mı geliyor? Tanıtımda farklı bir karakterde gördüğümüz emin gürsoy, dizide hangi rolü canlandıracak?

Savcı bey karakterini canlandırması beklenen kanbolat görkem,

çobanoğulları beyi yavlak hasan karakteriyle mi karşımızda olacak? Yapımcı Mehmet bozdağ, yeni sezonla ilgili hangi önemli açıklamaları yaptı? Geyhatu, komutan subutay'ın intikamını almaya mı geliyor? Dündar bey ve Ertuğrul bey'in büyük hesaplaşmasında neler olacak?


Yine çok önemli bilgilerin olduğu ve merak ettiğiniz birçok soruya cevap verdiğimiz videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayın.


Kuruluş Osman dizisi yeni sezon tanıtımını atarak ortalığı karıştırdı, Özelikle uzun zamandır ekranlardan uzak kalan Cüneyt arkın efsanesinin tekrar ekranlarda görünmesi herkesi heyecanlandırdı, ayrıca uzun zamandır gelmesi beklenen Ertuğrul bey'in de geri dönmesiyle herkes yeni sezonu sabırsızlıkla beklemeye başladı.


Uzun zaman önce diziden Şeyh Edebali karakteri ayrılınca birçok izleyicimiz buna tepki göstermişti ancak biz o günlerde sizlere şu açıklamayı yapmıştık, Osman bey'in

2.sezonda birçok akıl hocası olacak, bu yüzden Şeyh Edabali'ye ihtiyaç kalmayacak demiştik, işte tam da bugün ne kadar haklı olduğumuzu gördük çünkü yeni sezonda Osman bey'in 2 büyük akıl hocası yeni sezon tanıtımında net bir şekilde görüldü.


Bu 2 akıl hocasından birincisi Osman bey'in babası Ertuğrul bey olacak, Ertuğrul gazi hem aile içindeki sorunları halledecek hemde Osman bey'in düşmanlarına karşı büyük bir akıl hocası olacak, Cüneyt Arkın ise Osman bey'in düşmanlarıyla ilgili birçok gizli bilgiye sahip olacak böylece Osman bey'in yeni bir devlet kurmasında en büyük


2 destekçisi Ertuğrul gazi ve Cüneyt arkın olacak.


Ayrıca Dündar bey ve Ertuğrul bey'in karşılaşmasında neler olacağı ise merak konusu, bildiğiniz gibi Osman bey dizinin son bölümlerinde amcam Dündar bey'in cezasını babam verecek demişti böylece Dündar bey'in yapmış olduğu ihanetlerin hesabını Ertuğrul bey çok sert bir şekilde soracak.


Dizinin 2.sezon çekimleri tüm hızıyla devam ederken gelen yeni görüntüler ise herkesi şaşırttı, çünkü dizinin belkide ilk bölümlerinden itibaren bizleri büyük


bir savaş bekliyor, peki bu savaş neden çıkacak?

Dizinin sezon finalinde bildiğiniz gibi Osman bey kulucahisar kalesini kazanarak gücüne güç katmıştı, ancak yeni sezonda bunu öğrenen İnegöl tekfuru nikola, büyük bir intikam için hazırlık içinde olacak böylece Osman bey'in bu zaferine karşılık vermek için Türk obaları ile büyük bir savaşın içine girecek.


Yeni sezonda bizleri çok önemli Bizans düşmanları bekliyor, bunlardan biride Seray kaya oldu, daha önce sofia karakterinin geri dönmesi bekleniyordu ancak bu karakter geri dönmeyince yerine Seray kaya dahil oldu, başarılı oyuncu en son 'kadın' dizisinde çok önemli bir oyunculuk sergilemişti böylece kuruluş osman dizisine de heyecan katmasını bekliyoruz.


Osman bey Bizanslılarla bu büyük mücadeleyi verirken geyhatu ise kendisi için önemli bir komutan olan subutay'ın intikamını almaya gelecek, ayrıca Osman bey'in kale fethettiğini de öğrenince Osman bey'i durdurmak için büyük hamleler yapacak, böylece 2.sezonda Moğollar diziye aksiyon katmaya devam edecek.


Daha önce kanbolat görkem adlı oyuncunun savcı bey karakterini canlandırması bekleniyordu, çünkü oyuncu dizide hazal hatun karakterini oynayan yeşim ceren bozoğlu'ndan çok küçük bir yaştaydı bundan dolayı kendisinin savcı bey olması bekleniyordu ancak son günlerde bu oyuncunun çobanoğulları beyi yavlak hasan karakterini canlandıracağı konuşulmaya


başlandı, sizce bu oyuncu dizide hangi karakteri oynamalı?


sizde görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. Ayrıca yeni sezon tanıtımına damgasını vuran emin gürsoy'un farklı kıyafetlerle

karşımızda olması ise herkesi şaşırttı, oyuncunun dizide hangi karakteri canlandıracağı ise merak konusu oldu.


Yapımcı Mehmet bozdağ ise dizinin yeni sezonuyla ilgili önemli açıklamalar yaptı ve dizinin başlayacağı tarihi açıkladı.


Dizide çok merak edilen Sungurtekin ve Samsa çavuş karakterleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Mehmet bozdağ, bu 2 karakterinde dizide olmayacağını açıkladı ayrıca Samsa çavuş gibi karakterlerin tarihi açıdan önemli olduğunu ancak bazen bu karakterlerin senaryosunun bitmesi gerektiğini ifade etti.


Ayrıca Mehmet bozdağ, dizinin başlayacağı tarih içinde Ekim ayını işaret etti, böylece kuruluş osman dizinin yeni sezonunun 7 ekim gibi ekranlarda olması bekleniyor.


Dizinin 2.sezon kapak resmi yayınlandığında bizleri çok farklı bir yeni sezon bekliyor demiştik, çünkü kapak resminde kurtların ve kuşların olması bizlere dizide farklı bir konsept olacağını zaten gösteriyordu, yeni sezon tanıtımında 

التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016