-->

Kuruluş Osman 28. Bölüm 2. Fragmanı

 

Kuruluş Osman 28. Bölüm 2. Fragmanı Seri çıkış tarihi neden değişti ve ne zaman piyasaya sürülecek? Darphane kale hangi kale? Bizanslılar hangi Oba'yı işgal etti?

Othman neden babanın elini kabul etmedi? Resimde gördüğünüz hayvan yiyeceğe ne atıyor? Sahibinin İnegöl'deki amacı nedir?

Savaşta şehit olan ve diziden ayrılacak ana oyuncu kimdir? Savcı diziye katıldı mı? Şiddetli savaş hangi savaş? Silcan Hatun ve Yine de fragmanda neden gösterilmedi? Osman Bey Aksaklıar Devlet Başkanı ile gerçekten görüştü mü yoksa rüyasında mıydı?

Fragmanda görüntülenen harita ne anlama geliyor? Fragmanda görünen çocuk kim? İşaretler hangi Emirates'i temsil ediyor?

Dikkatlice dinleyerek merakınızı uyandıran her şeyi çizebilirsiniz. Tek tek aramanız ve tekrar karşılaştırmanız için yaptığım bu analiz Ve dahası.

Geçen sezon olduğu gibi% 80 efsanevi bir analizle yine sizlerleyim. Maalesef, yeni YouTube politikası nedeniyle, bildirimlerimiz herkese gitmeyecek. Böylece videoyu beğenerek ve yorumlarda düşüncelerinizden bahsederek bana destek olabilirsiniz. Ek olarak, 100.000 aboneye güveneceğiz.

Kanala abone olmayı ve sırayla bildirim zilini açmayı unutmayın Analizimizi ve yönlendirmelerimizi kaçırmayın.

Dizinin çıkış tarihi değişmeden önce, dikkat çeken manzaralara bir göz atmamız gerekiyor. Bizans baskınında dikkat.

Çünkü bir karavanda tek bir baskın olarak gösterilse de iki tür baskın var. Biri kale baskını, diğeri Oba baskını.

Aoba baskını diyorum ama hangi Oppa? Kale baskını hangi kale?

Öncelikle meselelere tümdengelimli bir şekilde yaklaşalım. Bizanslılarla büyük bir savaş var. Genel olarak, Türk Emirlikleri saldırı yapmadan onlara saldırmazdı.

Yoksa zulüm olmaksızın Türk halkına ve Müslümanlara saldırı olmaz.

Fragmanda yer alan hızlı hareket eden sahnelerde bu savaşın arkasındaki ana olaylar var. Örneğin İnegöl Kalesi'nde komutanlar ve askerler mızrakla gelirler. Ellerinde.

Uzakta olmasına rağmen performans gösterecek 3 kişi var. İçlerinden birinin kadın olduğunu görüyoruz. İdam edilmiş gibi görünen kişiler de köle olabilir.

Ancak Türkleri gözetleyen veya idam edilecek kişilerin Müslüman olduğuna inanıyorum. İlk kıvılcım orada başlıyor. Sonra Oba baskını görüyoruz.

Aoba baskınında hançer bir yere koşan Hazal civcivinin elindedir. Basılan obasi olabilir. Veya Emirlik Çobanoğulları'ndan gelen Kayı Obası, prensliğini kurdu

Akrabaları için kopanogular opa opa olma olasılığı çok yüksektir. Müslümanlar Anigol Kalesi'ne asıldıktan sonra ovaya yapılan baskın o büyük savaşa neden oldu.

En önemli konulardan biri de Artgrel'in ovaya gelmesi ve Osman Bey'in `` Hoş geldiniz Artgrel'in babası '' ve elini öpmeden ayrılır.

Bence Osman Bey, Gündüz Bey ve Alpler ile Dündar Bey'i isteyen Bizanslılarla girecekler savaşta savaşmak yerine insan yapımı kurmaya gitmek için, Ya da Osman Bey babasının bu savaştan verecek ve belki gideceğine inanıyor Savaş kampı.

Ancak ürünün karşıt köşeleri unutulmamalıdır. Büyük olayları ve olayları beklediğimiz sahnelerde ilk sezonda, genellikle

Yapımcı karşı köşeyi yaptı ve hiçbir şey olmadı. Bunun da unutulmaması gerekir. O geldiğinde savaşa gitmem gerekiyordu ve bu da merhaba diyerek meseleyi kapatabilirdi. baba.

Üstelik sadece Osman Bey, Dündar Bey ve Gündüz Bey değil, Ertuğrul kamptan ayrılıyor. Elini öpmeden.

Bu nedenle herhangi bir öfke, öfke veya ceza iradesi olduğunu düşünmüyorum çünkü Artgrel'in fikirlerinin oğulları hemen savaşa girdiler ve elini kabul etmediler.

Ayrıca Dündar Bey, Osman Bey'in savaşını bir başka konu ile karşı karşıya getirecektir. Ben de bundan bahsedeceğim.

Bu arada, bunun Corvez savaşı olması çok muhtemeldir. Çünkü şimdi başlangıç ​​serisi MS 13. yüzyıldan kalmadır. Dolayısıyla Osman Bey'in ilk savaşı olarak bu savaş çok muhtemeldir. Shavissar yüksektir.

Maalesef size kötü haberlerim var. Bu savaşta şehit edilecek önemli bir kişi olacaktı. Size hemen ipucu vereyim. Sezon 1 Bölüm 1'de Othman bin Albin Vakfı'nın şehitliği.

Ve ilk bölüm böyle başladı. İkinci Sezonun ilk bölümünde önemli bir kişinin şehit olacağını düşünüyorum. Koyon Siar Savaşı tarihte kazanılan ilk Osman savaşıdır. Ayrıca, bu savaşta el sanatlarının da kullanıldığını göreceğiz.

Ana sorunlardan bir diğeri de sebze ve meyvelerde hayvan karışımlarıdır. Zehir, tuz gibi dökülür. Bunlar, ayrı hastalıkları içeren ve onları yok etmesi planlanan iki kötü niyetli tuzaktır. Türkler.

Sebze sepetlerinin içine atılan hayvanın bir fare olduğunu söyleyeyim. Fare vebasının yayıcısıdır. Fareler muhtemelen her yere gelip gideceğinden, bu virüsü uzantıya göre yaymak mantıklıdır. fare.

Fareler tarafından yayılan bu veba, Artegrel Diriliş dizisine de dahil edildi. Veba, onsuz büyük ulusları yok eden büyük orduları öldüren bir hastalıktı. Dövüş, Bizanslıların kirli ve kurnaz oyunlarından sadece biridir.

Bizans, Türklere karşı farelerle yayılan bir veba başlattı. Yani sadece savaş alanında değil. Bizanslıların yurt içinde ve yurt dışında birçok çatışmasına ve tuzağına şahit olacağız.

Belki de kimse dikkat etmiyor ve bakıldığında pek bir şey anlaşılmıyor ama sonuç olarak Bilgi araştırması için verilecek olan fragmanda verilen haritayı inceleyelim. Sezon için ipuçları.

Haritada belirli bir alan, hatta bir daire görüyoruz. Üç taş arasındaki yuvarlak yer Osmanlı beyliğini gösterir.

Bu, Bizans'ın Osmanlı emirliğini üç taraftan kuşatmayı düşündüğü anlamına geliyor. Ancak haritada dikkatimi çeken bir mod var.

3 taş hariç tam olarak Karamanoğulları Beyliği'nin bulunduğu yere yerleştirildi. Bulunur. Bu iki anlama gelebilir. Dizide İnegöl tekfuru ittifakına yani Bizans'a yer verecekler.

التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016