-->

Kuruluş Osman 2. Sezon İlk Tanıtım...


Savcı Othman ikinci sezonu ile personele geliyor. Artgrel kesinlikle ikinci sezonda geliyor. Aslında Artgrel karakterinin bir sezonluk olacağını söyleyebilirim.

Gündüz Bey karakteri Ertu Beyrul Bey karakteri ile ilgili konuştuğumuz bilgileri açıklayacağım, Aylar önce dizide bomba gibi düşen lehimli bir kızın karakterini canlandıran Aigol Hatton, Ve Sezon 2 senaryosu için çok önemli ipuçları.

Osman Vakfı gelen bir anomali. Yeni isimler hakkında sizlere çok önemli bilgiler vereceğim videoya hoş geldiniz, Yeni karakterler, yeni düşmanlar ve herkesin merakını uyandıran ikinci sezonun başlangıcı etrafinda.

Öncelikle kanala abone olun ve bildirim almak için bildirim zilini açın Analizimiz ve en son bilgiler hakkında. Ayrıca videoyu beğenebilir ve düşünceler dosyasını yorumlarda ifade edebilirsiniz.

Videonun sonunda, Where I am the Othman Albi Foundation adlı kısa bir video klip bırakacağım. Ama önce bombalarınızı tek tek patlatalım.

Şüphesiz geçen sezonun en çok beklenen oyuncularından biri Başsavcı oldu. Aslında avukatı o kadar uzun süre bekledik ki yorumların çoğunda dile getirdik. Son olarak başsavcı karakteri diziye katıldı.

Aslında, her şey aynen size söylediğimiz gibi şekillenmeye başlıyor. Sezon senaryosu. Senaryo hakkında da önemli bilgiler vereceğim. Öncelikle oyuncu Hazal Çağlar dizide rol almıştır. Bununla ilgili bilgileri paylaşalım.

Ayrıca Hazal Çağları, Malhum'u çok fazla olmasına rağmen kız karakterini canlandırabilir. Önemli, ancak kesin değil. Hazal Çağlar diziye katılmıştı kesin.Ama oynayacağı rol büyük olasılıkla malhum civciv, ama bu kesin değil.

Sürprizler bitti mi?

İlk defa 2. sezonu kutlayacak isimlerden Tamer Yiğit'in haberini paylaştım. Yapımcı ile Tamer Yiğit arasında sezonluk sözleşme imzalandı. Bu arada Tamer Yiğit, Artgrel karakterini canlandıracağından emin.

Erkan Avji Nicolas rolüyle ayı beklerken büyük bir köşe olabilir. Ama ben sadece bunun olabileceğini söylüyorum, bir sürprizle karşılaşırsanız şaşırmayın. Başsavcı, muhtemelen en büyük bilgilerden biridir. Kan botu zafer aslan tarafından oynanan.

Savcı, ah adam rolünü ortaya atarsa, başrol oyuncusu yüceltilir diye düşünüyorum. Leo ona çok yakışıyor.

Çukur dizisinde sevilen oyuncu Shito karakterini canlandıran Erkan Avji, Selçuklu prensi Bahadır Bey karakteri, Hathal'ın kardeşine saygı gösterebilir. Aygül civciv, Burçin civciv, Tough Alp den bahsetmeyi de seviyorum.

Daha önce de anlattığım gibi Porshin Khatun ikinci sezon kadrosunda olmayacak. Bence en iyi haberlerden biriydi. Citin Alps ve Sofia bu ikinci sezonda olmayacak oyuncular arasında yer alacak.
Ama asıl bomba Aegul civciviyle ilgili.

Görünüşe göre Porshin civcivini vurmaya çalışan Igol Hatton, Porshin civcivinin ölümüne neden olur. Yani Burçin Hatun zincirden ayrıldığı için Aygül okla ölecekti O hat çağrıldı.

Daha önce de belirtildiği gibi, Diriliş'teki iki telli bir piliç, Aigol'un kızı olacak Corporation. İkinci sezonu iyi bir rol ve muhtemelen evlilikle tamamlayacak olan Aigol Hatun kongar, Göktuğ Alp.
Bu elbette sonraki bölümler için.

En önemlilerinden biri hatta en önemlileri Bahader'in kişisel detayları olacak Bei. Bahadur karakteri diziye oynayacak şekilde girecekti.

Ayrıca İkinci Sezonda Nicolas Kalesi'nin ay baskınlarına ve Bizans ve Chopinoğları arasında çatışma. Daha önce de söylediğimiz gibi, dizi birkaç yıl önce başlayabilir.

Ayrıca şahin kuşu dizide de gözden kaçmadı. Seride kurt eklemelerini bile göreceğiz. Uyanışla büyük Selçukluların ismini büyüklerden ilham almış gibi görünüyorlar. System World'ün yeni adı.Ya da diğer şekilde. Ama haftalar önce söylediğim gibi, rekabet kaliteyi artırır.

Osman ikinci sezona bomba gibi başlayacak diye düşünüyorum çünkü Selçuklu Uyanış Kemikleri ve Barbarossa gibi güçlü rakipler.

Osman Brain'in yeni imajı, onu birkaç yıl ileri sararak seriye başlayacak. Sakin ve olgun bir şekilde.

Önümüzdeki iki hafta içinde Osman Creation'dan ikinci bir sezon yükseltmesi verilecek. Ayrıca Osman'ın vasiyetini oluşturmanın ikinci sezonunun ilk bölümünü düşünüyorum. En geç Ekim başıdır.

Bize birçok konuda yardımcı olan kuruluş tarihi TV kanalına da teşekkür ederim. Bu videodaki bilgiler.
Dilerseniz bu kanalı da takip edebilirsiniz.

Yorumda düzeltin. En son gelişmeleri ve en iyi analizi ilk olarak bu kanaldan duymak istiyorsanız, Kanala abone olmayı ve bildirim zilini açmayı unutmayın. Ayrıca düşünceleriniz benim için çok önemli. Lütfen ikinci sezon hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda belirtiniz.
التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016